Κοπή πίτας 2013! 10/03/13

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: crazyumpire στις 01/03/2013 5:02 μμ.

Καλο Μηνα!!

Δυστυχως Δεν θα μπορεσω να βρεθω Μαζι σας!!!...και λογω οτι ακομα Δεν εχω παρει μηχανη..(νοιωθω σαν να μην εχω γυναικα!!. )...
και εχω και Αγωνες που ξεκινανε αυτο το ΣΚ....
Οποτε........Καλα να περασετε...με προσοχη!!!.....



Υ.Γ......Καλο θα ηταν...Να ΜΗΝ βρεθητε εξω απο την Τραπεζα..ΤΟΣΑ..Μηχανακια.....θα φοβηθει ο Κοσμος..και θα πλακωσει και η Αστυνομια!!!.. ...
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Victor K στις 01/03/2013 5:11 μμ.

Καλησπέρα παίδες, επειδή είναι η πρώτη φορά που θα λάβω μέρος σε εκδρομή είναι κάτι που πρέπει να ξέρω; Αρκεί το οτι δήλωσα συμμετοχή στο forum; ή πρέπει να ενημερώσω και κάποιον συγκεκριμένα;

Εκτός από το κόστος για το φαΐ και βενζίνες, ξέρει κανείς αν πρέπει να υπολογίσω και κάτι άλλο σε έξοδα;

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Ecobill στις 01/03/2013 6:11 μμ.

Victor K"Καλησπέρα παίδες, επειδή είναι η πρώτη φορά που θα λάβω μέρος σε εκδρομή είναι κάτι που πρέπει να ξέρω; Αρκεί το οτι δήλωσα συμμετοχή στο forum; ή πρέπει να ενημερώσω και κάποιον συγκεκριμένα;

Εκτός από το κόστος για το φαΐ και βενζίνες, ξέρει κανείς αν πρέπει να υπολογίσω και κάτι άλλο σε έξοδα;"

Ελα όπως είσαι Victor K
Το σημείο συνάντησης μέχρι τον τελικό προορισμό είναι κάτι λιγότερο από 70 χλμ
Οπότε η όλη βολτίτσα είναι ενα ντεπόζιτο δρόμος...
Σουβενιρ με τσολιαδακια δεν εχει να πάρεις οπότε δεν χρειαζεται να υπολογίσεις κάτι αλλο

Σε περιμένουμε..

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Theozed στις 01/03/2013 8:05 μμ.

Γειά σου Βίκτωρα!

Πάρε την αγάπη σου για τη μοτοσυκλέτα κι έλα να γνωριστούμε!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Victor K στις 03/03/2013 2:07 μμ.

Ευχαριστώ παιδιά, θα τα πούμε από κοντά!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: stathis88 στις 04/03/2013 6:53 μμ.

καλησπέρα παιδιά.. είμαι νέος στο forum (αν και είχα κάνει ξανά εγγραφή παλιότερα)... επιθυμώ να ακολουθήσω στην βόλτα απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα να έρθει μαζί μου και ο αδερφός μου με την δική του μηχανή!(άλλης εταιρίας)..??μπορεί να φαίνεται σαν την μύγα μέσα στο γάλα αλλά αυτή την μοτο έχει τώρα και δεν προλαβαίνει να την αλλάξει!! (ένα aprillia tuono 1000 έχει).. ευχαριστώ!!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Ecobill στις 04/03/2013 7:41 μμ.

stathis88"καλησπέρα παιδιά.. είμαι νέος στο forum (αν και είχα κάνει ξανά εγγραφή παλιότερα)... επιθυμώ να ακολουθήσω στην βόλτα απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα να έρθει μαζί μου και ο αδερφός μου με την δική του μηχανή!(άλλης εταιρίας)..??μπορεί να φαίνεται σαν την μύγα μέσα στο γάλα αλλά αυτή την μοτο έχει τώρα και δεν προλαβαίνει να την αλλάξει!! (ένα aprillia tuono 1000 έχει).. ευχαριστώ!!"

την πίτα του φόρουμ κόβουμε...
και το γιορτάζουμε με τους δικούς μας ανθρώπους

Αντε να γνωριστούμε...

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Bladerunner στις 04/03/2013 9:23 μμ.

Λοιπόν...."αν πηγαίνουμε αργά, δεν έχει πολλές στροφές, δεν κάνει κρύο, δεν είναι μακρυά, δεν χαλάσουν τα μαλλιά μου και τελοσπάντων είναι πολύ άβολη αυτή η μηχανή σου βρε παιδάκι μου "
θα έρθω με τη σύζυγο!

Αν κάτι από αυτά αλλάξει θα έρθω μόνος μου!

Άντε με το καλό να βρεθούμε και να τα πούμε από κοντά παιδιά!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Theozed στις 04/03/2013 10:47 μμ.

Bladerunner"Λοιπόν...."αν πηγαίνουμε αργά, δεν έχει πολλές στροφές, δεν κάνει κρύο, δεν είναι μακρυά, δεν χαλάσουν τα μαλλιά μου και τελοσπάντων είναι πολύ άβολη αυτή η μηχανή σου βρε παιδάκι μου "
θα έρθω με τη σύζυγο!"




Πόσο σε νοιώθω Billάρα!!!


Εεεε, τελικά μαζευόμαστε αρκετοίοίοί!!!
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: billy the kid στις 05/03/2013 μεσάνυχτα

Bladerunner"Λοιπόν...."αν πηγαίνουμε αργά, δεν έχει πολλές στροφές, δεν κάνει κρύο, δεν είναι μακρυά, δεν χαλάσουν τα μαλλιά μου και τελοσπάντων είναι πολύ άβολη αυτή η μηχανή σου βρε παιδάκι μου "
θα έρθω με τη σύζυγο!

Αν κάτι από αυτά αλλάξει θα έρθω μόνος μου!

Άντε με το καλό να βρεθούμε και να τα πούμε από κοντά παιδιά! "


Πολύ καλό!!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: sinister στις 05/03/2013 8:05 πμ.

stathis88"καλησπέρα παιδιά.. είμαι νέος στο forum (αν και είχα κάνει ξανά εγγραφή παλιότερα)... επιθυμώ να ακολουθήσω στην βόλτα απλά θα ήθελα να ρωτήσω αν υπάρχει δυνατότητα να έρθει μαζί μου και ο αδερφός μου με την δική του μηχανή!(άλλης εταιρίας)..??μπορεί να φαίνεται σαν την μύγα μέσα στο γάλα αλλά αυτή την μοτο έχει τώρα και δεν προλαβαίνει να την αλλάξει!! (ένα aprillia tuono 1000 έχει).. ευχαριστώ!!"

υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να υπαρχει κ αλλο aprilia,(tuono ή rsv) οποτε δεν θα ειναι σαν τη μυγα μες το γαλα
http://www.mrbike.gr/website/o-pagkos/A ... fotos.html

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Ecobill στις 05/03/2013 7:23 μμ.

sinister"
υπαρχει μεγαλη πιθανοτητα να υπαρχει κ αλλο aprilia,(tuono ή rsv) οποτε δεν θα ειναι σαν τη μυγα μες το γαλα "

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: leonithastz στις 05/03/2013 10:11 μμ.

μπράβο, παιδιά μια χαρά τα οργανώνετε και τα κάνετε

κρίμα που δεν μπορώ να είμαι και εγώ μαζί σας

και εννοητε καλά να περνάτε
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: Theozed στις 05/03/2013 10:58 μμ.

kazanakius"Θέλει να έρθει κανένα παλικάρι απο Πάτρα, να πάμε παρέα? Δεν ξέρω αν θα ψηθώ να έρθω μόνος μου, αν και θα ήθελα. "



Κανείς κοντά στον kazanakius να έλθετε παρέα;;;




leonithastz"κρίμα που δεν μπορώ να είμαι και εγώ μαζί σας "


Λεωνίδα, δεν θα σε δούμε σε καμιά γαλατόπιτα;;;
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Κοπή πίτας 2013! 10/03/13  

  Από: leonithastz στις 05/03/2013 11:28 μμ.

Theozed"
kazanakius"Θέλει να έρθει κανένα παλικάρι απο Πάτρα, να πάμε παρέα? Δεν ξέρω αν θα ψηθώ να έρθω μόνος μου, αν και θα ήθελα. "



Κανείς κοντά στον kazanakius να έλθετε παρέα;;;




leonithastz"κρίμα που δεν μπορώ να είμαι και εγώ μαζί σας "


Λεωνίδα, δεν θα σε δούμε σε καμιά γαλατόπιτα;;; "



δύσκολο Τεο δύσκολο

αλλά ποτέ δεν ξέρεις
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις