Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

Τα προγαλατόπια

Ταξίδια, συναντήσεις μελών, εκδηλώσεις

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

Re: Τα προγαλατόπια

Δημοσίευσηαπό john doufexis » 26 Φεβ 2013, 12:46

....και ηρθαν οι πυροσβεστε κ χασαμε το καλο, ποιος σας καλεσε ρε ? εχουμε γινει αγγλικο γηπεδο, ουτε ενα επεισοδειο ετσι να αναψουνε τα αιματα, να φχαριστηθουμε ρε αδελφε !!!!

α ναι κ 2 βοσκοι στο ιδιο μαντρι δεν κανουν χαιρι, οποτε εγω παω με την εδρα "σαν νεος" κ θα πορευθω με τα λεγομενα του Βασιλη που οπως κ να το κανουμε το εχει προσπαθησει κ το εχει βαλει σε ενα μονοπατι το ολο θεμα κ οχι μονο αυτος φυσικα, πυροτεχνηματα τυπου κυπελλου αγγλιας απο Γ' κατηγορια φχαριστω δν τα θελω !!! ΠΑΩ ΜΕ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ !!!!

Αυτα λοιπον ετσι να "ηρεμησω" τα πνευματα κ εγω !!! :evilblack:
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!
Άβαταρ μέλους
john doufexis
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: tiger 800
Όνομα: Doufe

Δημοσίευσηαπό batinaki » 26 Φεβ 2013, 14:43

Theozed έγραψε:Μπράβο ρε παιδιά (Ptiger800 & Dimchrist).

Ας πρυτανεύσει και μια φορά η λογική.

Ας μη σφαζόμαστε μεταξύ μας :(

Ας πορευτούμε εν ειρήνη!

Ο πιο αργος πρωτος τον λιθο βαλετω!!!!
Αλίμονο σε αυτούς που περιμένουν να σταματήσουν πατώντας φρένο..!!!!
Theozed έγραψε:Δεν υπάρχει ρε συ γενιά πριν ή μετά τον batinaki!
Τον έφτιαξε ο Μέγιστος Θεός και πέταξε το καλούπι στο Mount Doom!
Τ-Ε-Λ-Ο-Σ
Άβαταρ μέλους
batinaki
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Speed Four
Όνομα: ΝΙΚΟΣ

Δημοσίευσηαπό Ecobill » 26 Φεβ 2013, 15:57

:thinking: :thinking:
Ένα από τα πράγματα που δεν μ αρέσουν είναι οι παρεξηγήσεις. :naughty

Εάν ήθελα θα απαντούσα στον καθένα σας ξεχωριστά, σε παλιούς και νέους, αλλά τότε τα πράγματα θα περίπλεκαν περισσότερο και το νήμα αυτής της συζήτησης θα ήταν ατελείωτο. Θα προτιμήσω λοιπόν το δρόμο της εξομάλυνσης για να ηρεμήσουν τα πνεύματα.

Επειδή όμως με κατηγόρησε η Ελένη, θα απαντήσω μόνο επί προσωπικού..

Ο κακότροπος Ecobill :loco: , όταν έγινε το ποστάρισμα, πήρε το κινητό του και κάλεσε την καλότροπη HelenKor στο κινητό και μιλήσανε για να μην υπάρξει ακριβώς αυτή η παρεξήγηση που έγινε( και πάλι καλά την περίμενα να εξελιχθεί πολύ χειρότερα). Πιστεύω ότι τα γραφόμενα εύκολα παρερμηνεύονται και παρεξηγούνται και προτιμώ την απευθείας επικοινωνία.
Ο κακότροπος λοιπόν Ecobill :loco: , για όσους με ξέρουν , δεν θα κρυφτεί πίσω από το δακτυλάκι του και αυτό που θα πει θα είναι η αλήθεια κι όχι ψέματα ή υπεκφυγές.

Αυτό που έγραψα ως απάντηση στην καλότροπη HelenKor ίσως να ήθελε πιο καλό «περιτύλιγμα»στο …σερβίρισμα. Και αυτό ίσως ναναι το λαθος μου και μόνο. Τίποτε άλλο.

Θα σταματήσω εδώ την όποια διένεξη, και θα καλέσω την HelenKor να συμπορευτεί μαζί μας στην προσπάθεια που κάνουμε. Εξάλλου ως πιο παλιό μέλος από εμένα :thumbsup: , έχει υπάρξει και mod στο forum σε περίοδο με πολύ πιο «ατίθασα» μέλη αλλά και έχει ηγηθεί στο παρελθόν :clap σε ανάλογες προσπάθειες με προτάσεις για ποτάκι, κυρίως του καλοκαιρινούς μήνες. Σε μια τέτοια συνάντηση πρωτογνωριστήκαμε εξάλλου. :inlove:

Εάν φυσικά θέλει, πολύ ευχαρίστως αποχωρώ από την διοργάνωση των όποιων εκδηλώσεων και να αναλάβει αυτή άμα νομίζει ότι θα τα κάνει καλύτερα….

Σε περιμένω λοιπόν Ελένη το Σαββάτο στην συνάντηση (όσο κι αν ξινίσουν τα μούτρα σου που θα με δεις :happyface: :happyface: ) για να τα πούμε και από κοντά και να λύσουμε την όποια παρεξήγηση…αλλά και σαν παλιό μέλος που ήσουν στην θέση που είμαι, δεν θα στερείσαι ιδέες που πολύ ευχαρίστως να ακούσουμε και να υλοποιήσουμε.
:bye:
Μόνος... οδηγάω μόνος... ατέλειωτος ο δρόμος... ατέλειωτες στροφές...

www.triumph-motoriders.gr
Άβαταρ μέλους
Ecobill
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: ---

Δημοσίευσηαπό HelenKoR » 26 Φεβ 2013, 17:03

Όντως ecobill, με κάλεσες στο κινητό και μου είπες οτι είχες ήδη απαντήσει στο θέμα που είχα ανοίξει αλλά επειδή δεν ήθελες να δημιουργηθούν παρεξηγήσεις μου εξήγησες τους λόγους που σε έκαναν να προγραμματίσεις την Γαλατόπιτα για τον Απρίλιο. :thumbsup: Όταν είδα οτι άρχιζες να επαναλαμβάνεσαι σου είπα οτι μπορείς να γράψεις ο,τι θέλεις στο θέμα και όταν να ξανάμπαινα στο φορουμ θα το έβλεπα διότι όταν με πήρες τηλέφωνο ούτε online ήμουν, ούτε ήταν η κατάλληλη ώρα (συγκεκριμένα είπα οτι "δεν είναι της παρούσης" και όντως δεν ήταν). Ηταν η μοναδική φορά που μιλήσαμε κατ'ιδίαν απ'οταν απάντησες στο θέμα. :D

Σε περίπτωση που δεν το κατάλαβες, δεν κλονίζεται η θέση σου με τα προγαλατόπια (τα οποία ανοίχθηκαν για συζήτηση κυρίως αλλά και για προβολή - όπως και πέρσι) και ούτε διεκδικώ κάποια θέση διαχειριστή! Αν ήθελα, θα ήμουν mod ή θα είχα δεχτεί την πρόσκληση του Κώστα για την νέα ομάδα -αν θυμάμαι καλά, είχε ανοίξει και θέμα οπου απάντησες θετικά!

Καταλαβαίνω την ανάγκη σου. Απλώς θα μπορούσες να το είχες διαχειριστεί διαφορετικά το θέμα. ;)

Ecobill έγραψε:Εάν φυσικά θέλει, πολύ ευχαρίστως αποχωρώ από την διοργάνωση των όποιων εκδηλώσεων

Ελα! Πες την αλήθεια! Δεν το εννοείς αυτό! :happyface:
Και δεν θα έπρεπε να το εννοείς...
Αφ'ενός δεν επιθυμείς να αποχωρήσεις (αν το επιθυμούσες, απλά θα σταματούσες)
Αφ'δευτέρου δεν είναι δικό μου θέμα αν θα είσαι στην διοργάνωση ή όχι!
Το forum δεν είναι ούτε δικό σου, ούτε δικό μου!
Το forum είναι τα μέλη του αλλά ανήκει σε συγκεκριμένους ανθρώπους (τους admins). Σε αυτό είμαι κάθετη, οριζόντια, παράλληλη, συνευθειακή!

Δεν νομίζω να ήταν τόσο προσβλητικό (για εσένα ή κάποιο άλλο μέλος) το γεγονός οτι άνοιξα ενα θέμα προς συζήτηση της επικείμενης βόλτας. Ούτε νομίζω οτι έχω σχολιάσει αρνητικά τις συναντήσεις που έχεις οργανώσει (μάλιστα έχω συμμετάσχει σε μερικές - όχι όλες αλλά αυτό μπόρεσα, αυτό έκανα!) :thumbsup:

Επίσης μην κολακεύεις τον εαυτό σου με το να νομίζεις οτι δεν θα συμμετάσχω σε κάποια εκδήλωση επειδή θα είσαι κι εσύ εκεί! :happyface:
Όσο για το Σάββατο, σε ευχαριστώ για την πρόσκληση! Πολύ ευγενικό εκ μέρους σου!
Βέβαια το οτι με προσκάλεσες δεν σημαίνει οτι θα μπορέσω να έρθω κιόλας...
Δυστυχώς δεν μπορώ να κάνω όλα όσα θα ήθελα...! :happyface:
Το βλέπουμε όμως!

Ecobill έγραψε:Σε μια τέτοια συνάντηση πρωτογνωριστήκαμε εξάλλου. :inlove:

Ελα δεν θέλω αηδίες!!! :happyface:
I really do appreciate people who stimulate my creativity and make me think on a deeper level.
Άβαταρ μέλους
HelenKoR
Monsieur Cannibale

Μοτοσυκλέτα: Peugeot Jet Force 50cc

Δημοσίευσηαπό kyrkyriakos » 26 Φεβ 2013, 17:25

Κανονίστε τώρα,όλα αυτά να είναι αφορμή τελικά να μην γίνει η Γαλατόπιτα!!!! :( :(
Άβαταρ μέλους
kyrkyriakos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Speed Triple 1050

Δημοσίευσηαπό Costas » 26 Φεβ 2013, 17:36

Νομίζω οτι και οι δύο άμεσα εμπλεκόμενοι ανταλλάξανε τις απόψεις τους, από εδώ και πέρα το θέμα πηγαίνει επί προσωπικού άρα υπάρχουν και τα pm :bye:
Άβαταρ μέλους
Costas
Site Admin

Highscores: 3
Μοτοσυκλέτα: Triumph Sprint ST 1050

Advertisement
Προηγούμενη

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Εκδηλώσεις - ταξίδια

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης