Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: nfot στις 16/10/2012 8:58 μμ.

haris"Αν ειναι να ερθεις με πολυθρωνα ελα με το αμαξι καλυτερα !! "


Το σκεφτηκα κι αυτο, αλλα καιει πολυ το ρημαδι. Ασε που με αυτο δεν υπαρχει περιπτωση να κανω enduro. Το fazer τουλαχιστον ειναι δοκιμασμενο σε καθε ειδος διαδρομης.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: maddog στις 16/10/2012 9:20 μμ.

nf"
haris"Αν ειναι να ερθεις με πολυθρωνα ελα με το αμαξι καλυτερα !! "


Το σκεφτηκα κι αυτο, αλλα καιει πολυ το ρημαδι. Ασε που με αυτο δεν υπαρχει περιπτωση να κανω enduro. Το fazer τουλαχιστον ειναι δοκιμασμενο σε καθε ειδος διαδρομης."

Ελα οπως θελεις αρκει να ερθεις να σε δουμε.απ τα περσι εχουμε να τα πουμε.αντε κανονισε!!!!!!!

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: ad1 στις 17/10/2012 10:26 πμ.

Πριν απο λιγο με πηραν απο το ξενοδοχειο κ μου ειπαν οτι ο λογαριασμος για την καταθεση της προκαταβολης ειναι πλεον ΜΟΝΟ της ΕΘΝΙΚΗΣ
Αρα ο λογαριασμος ειναι:
ΕΘΝΙΚΗ : 368/440897-75
Ονομα : Βασιλείου Ελένη

Αν καποιος δεν ειδε το παραπανω μηνυμα κ εβαλε σημερα τα λεφτα της προκαταβολης στην Πειραιως να καλεσει στο ξενοδοχειο 2441092993 και να ενημερωσει

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: Ecobill στις 17/10/2012 11:13 μμ.

nf"Εμενα μου βγηκε δουλιτσα για Παρασκευη απογευμα, οποτε ΑΝ ερθω, θα ειναι Σαββατο πρωι και μαλλον με την πολυθρονα, για το D δεν εχει λαστιχα και δε λεει να τα βαλω τωρα, αφου το χειμωνα θα κανει ελαχιστα χιλιομετρα.
Δυστυχως τςλςυταια στιγμη θα ξερω αν ερθω... "

Μίλα με τον ...ehetlaios (ακόμα να συνηθίσω το νεο του όνομα) να έρθετε Σαββάτο παρεϊτσα... Ξέρει αυτός.....
Για ότι άλλο προκύψει τελευταία στιγμή΄, πάρε τηλ

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: ehetlaios στις 17/10/2012 11:25 μμ.

Ecobill"
nf"Εμενα μου βγηκε δουλιτσα για Παρασκευη απογευμα, οποτε ΑΝ ερθω, θα ειναι Σαββατο πρωι και μαλλον με την πολυθρονα, για το D δεν εχει λαστιχα και δε λεει να τα βαλω τωρα, αφου το χειμωνα θα κανει ελαχιστα χιλιομετρα.
Δυστυχως τςλςυταια στιγμη θα ξερω αν ερθω... "

Μίλα με τον ...ehetlaios (ακόμα να συνηθίσω το νεο του όνομα) να έρθετε Σαββάτο παρεϊτσα... Ξέρει αυτός.....
Για ότι άλλο προκύψει τελευταία στιγμή΄, πάρε τηλ "

Ο Ηρόδοτος περιγράφει ότι στην μάχη του Μαραθώνα σκοτώθηκαν 6.400 Πέρσες και 192 Αθηναίοι. Κατά την διάρκεια της συγκρούσεως συνέβη κάτι πολύ παράξενο, ένας Αθηναίος στρατιώτης, ο Επίζηλος, γιος του Κουφαγόρα, ενώ πολεμούσε γενναία στήθος με στήθος ξαφνικά έχασε την όραση του και στα δύο του μάτια, παρόλο που δεν τον είχε ακουμπήσει τίποτα, ούτε δόρυ ούτε ξίφος ούτε βέλος τόξου. Συνεχίζοντας ο Ηρόδοτος αναφέρει ότι ο Επίζηλος διηγείται ότι είδε έναν μεγαλόσωμο οπλίτη που η γενειάδα του κάλυπτε ολόκληρη την ασπίδα του, και ότι αυτό το φάντασμα κρατούσε στα χέρια του ένα πολύ φωτεινό όπλο! Πέρασε ακριβώς δίπλα του, σκοτώνοντας Πέρσες αντιπάλους και αυτή η σκηνή ήταν η τελευταία που είδε ο Επίζηλος γιατί από κάποια υπερβολική λάμψη, τυφλώθηκε! Οι Αθηναίοι ρώτησαν το Μαντείο των Δελφών να μάθουν ποιος ήταν ο άγνωστος ήρωας που πολέμησε μαζί τους και το Μαντείο τους έδωσε την απάντηση πως έπρεπε να τιμούν τον ήρωα Εχετλαίο.

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: Ecobill στις 17/10/2012 11:32 μμ.

Aυτός πέρασε σαν αστραπή.....
Τόση ώρα μπουμπουνίζει κι εσύ ακόμα να φανείς

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: ehetlaios στις 17/10/2012 11:39 μμ.

Ecobill"Aυτός πέρασε σαν αστραπή.....
Τόση ώρα μπουμπουνίζει κι εσύ ακόμα να φανείς "

Εδω δεν μπουμπουνιζει καθολου...

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: Ecobill στις 18/10/2012 11:25 πμ.

και σήμερα για κάποιους

Βόρειοι , Πατρινοί, Βολιώτες και Νότιοι Β΄ ημέρας, είμαστε οκ.

Το κάθε σημείο που έχουμε ορίσει (Καρπενήσι - Γέφυρα Τέμπλας - Συκιά) εννοείται ότι είναι και σημείο ανασυγκρότησης για όποιον έχει μείνει πίσω. Θα σας έχω φυσικά και οδηγίες

Ο καιρός επάνω από σήμερα θα είναι καλός. Βέβαια έριξε πολύ νερό σε κάποια σημεία.

Θα κάνω μία μικρή αλλαγή στο τρίτο σκέλος Γέφυρα Τέμπλας => Συκιά για να γλυτώσουμε 20κ βάλε χλμ.
http://goo.gl/maps/ImMjf


Τα συνολικά χλμ πολύ άσχημου δρόμου (ακόμα και καλού χωματόδρομου ή φερτών υλικών-- κυρίως στο 3ο κομμάτι) υπολογίζω ότι θα είναι γύρω στα 7,. (μην πείτε ότι δεν το έγραψα )

Για ότι άλλο προκύψει...κιν

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: TAKS στις 18/10/2012 11:48 πμ.

Απο ραπτοπουλο γιατι δεν τραβας μια ευθεια γραμη για συκια.
ΔΗΛ.ραπτοπουλο- κεδρα- βραγκιανα- συκια
κερδος 40 χιλιομετρα με 5 χιλιομετρα καλο χωματοδρομο

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: maddog στις 18/10/2012 12:49 μμ.

TAKS"Απο ραπτοπουλο γιατι δεν τραβας μια ευθεια γραμη για συκια.
ΔΗΛ.ραπτοπουλο- κεδρα- βραγκιανα- συκια
κερδος 40 χιλιομετρα με 5 χιλιομετρα καλο χωματοδρομο"

Παλι εντουρο θα κανουμε?να ξερω να βαλω τα χωματινα λαστιχα

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: Ecobill στις 18/10/2012 1:26 μμ.

maddog"
TAKS"Απο ραπτοπουλο γιατι δεν τραβας μια ευθεια γραμη για συκια.
ΔΗΛ.ραπτοπουλο- κεδρα- βραγκιανα- συκια
κερδος 40 χιλιομετρα με 5 χιλιομετρα καλο χωματοδρομο"

Παλι εντουρο θα κανουμε?να ξερω να βαλω τα χωματινα λαστιχα "


Ο δρόμος είναι πολύ πιο 'ασχημος από Ραπτόπουλο παρά από Αρδάνοβο, Βατήρη.

Το χώμα δεν θα το γλυτώσουμε σε κάποια σημεία ...αλλά τουλάχιστον να ναι στρωτό ...κι όχι πολλά χλμ γιατί έχουμε και street μηχανές μαζί...

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: Theozed στις 18/10/2012 2:11 μμ.

xaotikos"
Theozed"

Κατάλαβα, πάλι κάτω από 200 θα πηγαίνουμε!

Παρεπιμπτόντως, να προσθέσω πως ΚΑΝΕΙΣ ΔΕΝ ΜΕΝΕΙ ΠΙΣΩ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ!

Μπορεί να χανόμαστε, να σπάμε σε γκρουπάκια, αλλά ΟΛΟΙ μαζευόμαστε ξανά στον τελικό προορισμό! Μια παρέα είμαστε "

200?!?!?! Αλήτες τεντυμπόιδες!!
Theo χρωστάς κάτι βιντεάκια από την προηγούμενη βόλτα ε! Αντε σε αυτή να κάνουμε συμπαραγωγή "



Χαχαχα

Όντως Κίμωνα (ελπίζω αυτήν τη φορά να θυμήθηκα σωστά!), χρωστάω αρκετά βιντεάκια
Αν σου πω πως πριν λίγο άδειασα την κάρτα της gopro (για να την έχω έτοιμη για το 3ήμερο), μεταφέροντας φωτό και βίντεο από την τελευταία παιδακιάδα, θα με πιστέψεις;!!! Με φάγανε οι έρωτες

Βεβαίως, είμαι μέσα για συμπαραγωγή. Αν και με στεναχωρείς. Νόμιζα πως ο Κώστας (fazer) θα ερχόταν δικάβαλος και επιτέλους θα τον προσπέρναγα . Αλλά, αν κατάλαβα καλά, αυτό άλλαξε;
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: Theozed στις 18/10/2012 2:28 μμ.

john doufexis"σιγα ρε γληγοροι της ευθειας, κ μετα θελετε πατακια για το επομενο βενζιναδικο ακου κατ απο 200 ? κ στα στροφιλικια στρουγκα οι πιο πολλοι, στα διαλα με φουντωσατε παλι,

λοιπον επειδη μου διαμελησατε την ψυχικη μου ισοροπια λεω να ερθω κ εγω το σαββατο να σας χαλασω το κεφι, (τιποτα στανταρ ακομα)

επισης παρακαλειται το τραπεζι της τελευταιας παιδακιαδας να δηλωσει προθεσεις, ο μπαρμπας απ οτι ειδα ψηθηκε, GLOBER ? ο ανωμαλος που το γυρισε κ παει με γυναικε κ το παιζει ανοιξη ? (ethvag)

ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ Κ ΦΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!"



Όπα της ρε doufουντωμένε! Που πας και παν από 200 στις στροφές!

Θα ρθεις να παίξουμε το σάββατο ή όλο λόγια;;; Αν και, έτσι όπως θα είμαι με τις αντιβιώσεις, μονότερμα θα σε παίζω

Α στα διάλα λοιπόν! Θα έρθεις να μας φας και το φαγητό! Αααα στα διάλα...


Υ.Γ.: Ο Glober τελικά; Θα έλθετε μαζί; Ο efthvag;
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: Theozed στις 18/10/2012 2:34 μμ.

Ecobill"
maddog"Παλι εντουρο θα κανουμε?να ξερω να βαλω τα χωματινα λαστιχα "


Ο δρόμος είναι πολύ πιο 'ασχημος από Ραπτόπουλο παρά από Αρδάνοβο, Βατήρη.

Το χώμα δεν θα το γλυτώσουμε σε κάποια σημεία ...αλλά τουλάχιστον να ναι στρωτό ...κι όχι πολλά χλμ γιατί έχουμε και street μηχανές μαζί..."


Δεν το γλιτώνουμε το χώμα ε;

Κρίμας...Διότι μας βλέπω να κουβαλάμε τα street στην πλάτη αυτήν τη φορά!!!

Εγώ πάντως μέσα στη μαγική τσάντα του sport Billy, θα φέρω και το τρακτέρι του μπάρμπα μου από την Κωρώνη Και σε χώμα πάει και το Tiger φορτώνει
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Πανελλήνια Forum -Triumph 19-21 ΟΚΤ 2012 Λίμνη Πλαστήρα  

  Από: john doufexis στις 18/10/2012 2:57 μμ.

Theozed"
john doufexis"σιγα ρε γληγοροι της ευθειας, κ μετα θελετε πατακια για το επομενο βενζιναδικο ακου κατ απο 200 ? κ στα στροφιλικια στρουγκα οι πιο πολλοι, στα διαλα με φουντωσατε παλι,

λοιπον επειδη μου διαμελησατε την ψυχικη μου ισοροπια λεω να ερθω κ εγω το σαββατο να σας χαλασω το κεφι, (τιποτα στανταρ ακομα)

επισης παρακαλειται το τραπεζι της τελευταιας παιδακιαδας να δηλωσει προθεσεις, ο μπαρμπας απ οτι ειδα ψηθηκε, GLOBER ? ο ανωμαλος που το γυρισε κ παει με γυναικε κ το παιζει ανοιξη ? (ethvag)

ΑΝΤΕ ΜΠΑΣ Κ ΦΑΜΕ ΤΙΠΟΤΑ !!!"



Όπα της ρε doufουντωμένε! Που πας και παν από 200 στις στροφές!

Θα ρθεις να παίξουμε το σάββατο ή όλο λόγια;;; Αν και, έτσι όπως θα είμαι με τις αντιβιώσεις, μονότερμα θα σε παίζω

Α στα διάλα λοιπόν! Θα έρθεις να μας φας και το φαγητό! Αααα στα διάλα...


Υ.Γ.: Ο Glober τελικά; Θα έλθετε μαζί; Ο efthvag;"


εχεχεχεχε βρε τρικυλινδρο κουλαδι θα μουνταρω εσενα κ το γατι σου κ θα σας παιζω μπαλλα !!!

περα ατ την πλακα, ακομα ειναι ρευστα τα πραματα λογο του οτι ειμαι φευγω δν φευγω για βαπορι !!! παρασκευη θα ξερω κ αν,
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!