ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: maddog στις 14/09/2012 9:17 μμ.

Costas"
maddog"
παρεπιπτοντος εγω κι ο green ειμαστε απο Ξανθη και αν ειπα για Χαλκιδα ειναι μονο για να μαζευτουμε επιτελους αρκετοι κι ας κανουμε λιγα χλμ παραπανω γιατι αν γινει καπου στην μεση παλι μονοι μας θα ειμαστε "


Δηλαδή τί, επειδή μας ξεφτυλίσατε οι βόρειοι στις 4-5 πρώτες Πανελλήνιες θα μας το χτυπάτε τώρα;

Αυτή τη φορά θα έρθουμε λαοθάλασσα!

Όχι τίποτα άλλο αλλά εσάς τους Ξανθιώτες σας ξέρω καλά τί κουμάσια είστε. Μπορώ να κρίνω από το μάστορά σας "

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: ad1 στις 14/09/2012 10:13 μμ.

Καρπενησι ε?Πολυ Καλο ακουγεται...
Μιας και στην Μοτοβολτα δεν θα μπορεσω να ερθω λογω δουλειας, θελω να πιστευω οτι θα τα καταφερω στην Πανελληνια.
Αντε βγαλτε και καμια διαδρομη να δουμε πως θα ερθουμε/βρευοθμε κ εμεις απο Πατρα.
Επισης 28/10 πεφτει Κυριακη οποτε μηπως να σκεφτομασταν και καμια αλλη ημερομηνια μπας και γλιτωσουμε και λιγο κρυο?
Παντως πρεπει να εχει πολυ ομορφα μερη πανω εκει...

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Theozed στις 14/09/2012 10:42 μμ.

Άντε, θα΄ρθείτε οι βόρειοι στην παϊδακιάδα να θέσουμε τα θέματα στο τραπέζι; Ή μήπως θα στείλετε κι εσείς αντιπρόσωπο;;;


Οι δε πατρινοί γνωρίζουν από Καρπενήσι αυτήν την εποχή (βλέπε Πανελλήνια 2011). Καλά είναι, θα την παλέψουμε.




Υ.Γ.: Θα έρθει κι ο adminογλου στην Πανελλήνια;;;
Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: tharis στις 14/09/2012 11:34 μμ.

Ναι πιο νωρις γτ περσυ τα πληρωσαμε ακριβα τα βουνα ...

Υποψιν να εχει και εντουραδα γτ αλλιως ο nfot δεν ερχεται ..!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: nfot στις 15/09/2012 1:52 πμ.

haris"Ναι πιο νωρις γτ περσυ τα πληρωσαμε ακριβα τα βουνα ...

Υποψιν να εχει και εντουραδα γτ αλλιως ο nfot δεν ερχεται ..! "




Εννοειται οτι αυτη τη φορα, θα βαλω τρακτερωτα στο Daytona, να ειμαι προετοιμασμενος
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: maddog στις 15/09/2012 6:29 μμ.

haris"Ναι πιο νωρις γτ περσυ τα πληρωσαμε ακριβα τα βουνα ...

Υποψιν να εχει και εντουραδα γτ αλλιως ο nfot δεν ερχεται ..! "

Με το FAIZER παει παντου.Χαρη για σενα θα κανουμε μια περπατοπιτα!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Ecobill στις 25/09/2012 10:56 πμ.

Μιας και το καλοκαίρι πέρασε....οι παϊδακιάδες τέλειωσαν για φέτος...ήρθε ο καιρός να δούμε ΕΑΝ θα κάνουμε Πανελλήνια συνάντηση φέτος...

Κατ αρχήν να δούμε λίγο τις ημερομηνίες...

5-7 Οκτώβρη...........πολύ νωρίς για να μπορέσουμε να οργανωθούμε
12-14 Οκτώβρη........ έχει ένα 2ημερο event στην Αθήνα και έχει και Σέρρες
19-21 Οκτώβρη........ανοικτή ημερομηνία
26-28 Οκτώβρη........όπως και πέρισυ
3-4 Νοέμβρη...........εαν πλακώσουν τα κρύα την βάψαμε

Σαν προορισμό πρότεινα Καρπενήσι μιας και είναι ακριβώς στο κέντρο και βολεύει σχεδόν όλους.
Βέβαια εάν έχει συνεφιά και άσχημο καιρό, Τυμφρηστός δύσκολα περιέται λόγω ομίχλης
Σαν διαδρομές ασχολήθηκα λιγουλάκι και έχω να προτείνω μιας και και τα ξέρω τα μέρη.
Με τα ξενοδοχεία δεν νομίζω ότι έχω χρόνο να ασχοληθώ.

Βγάλτε παρακαλώ από το μυαλό σας να πάμε στα πέριξ του χωριού με την ονομασία Αγραφα μιας και είναι πολλά χλμ χωματόδρομο με κροκάλες κι όχι όπως πέρισυ ολίγον λάιτ.

Στην περιοχή των Αγράφων (δήμος Αγράφων και Απεράντιων) θα πάμε γιατί εχει φοβερά τοπία (γενικά όλη η Ευρυτανία είναι χάρμα οφθαλμών).
Οταν οριστικοποιήσουμε εαν θα κάνουμε πανελλήνια και τοποθεσία , θα ποστάρω τις διαδρομές..

Δεκτές και άλλες προτάσεις ώστε μέχρι τέλος του μήνα να έχουμε αποφασίσει και να αρχίσει η ενημέρωση και η προετοιμασία

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: kyrkyriakos στις 25/09/2012 11:44 πμ.

θα προτιμούσα 20-21/10 αλλά όχι Καρπενήσι..... και δεν νομίζω ότι είναι στη μέση λίγο κάτω απο τη μέση

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Ecobill στις 25/09/2012 1:40 μμ.

kyrkyriakos"θα προτιμούσα 20-21/10 αλλά όχι Καρπενήσι..... και δεν νομίζω ότι είναι στη μέση λίγο κάτω απο τη μέση "

ok μαζί σου αλλά ας προτείνει επιτέλους ο καθένας κάποιο μέρος που να μπορούν να βγουν ωραίες διαδρομές καθως και ημερομηνίες ...

Αντε να προτείνω και Καρδίτσα που και εκεί έχει ωραία τοπία και ας είναι πιο μακρυά μας..

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: ad1 στις 25/09/2012 4:32 μμ.

Πιστευω οτι 12-14/10 ή 19-21/10 ειναι καλες ημερομηνιες καθως δεν θα εχει αλλαξει η ωρα και εχουμε χρονο να οργανωθουμε. Επισης Καρπενησι θεωρω οτι ειναι εχει ομορφα μερη, βρισκεται καπου στο κεντρο και γενικοτερα εχουμε ανθρωπο που γνωριζει τα μερη οποτε οι διαδρομες θα ειναι super
Bεβαια ευχομαι να γινει η Πανελληνια μιας και εχω παρει μονο μια φορα μερος και αυτη ηταν στην προηγουμενη Πανελληνια
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:55, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Ecobill στις 25/09/2012 6:40 μμ.

Τωρα που το είδα στον χάρτη, μας βολεύει Καρδίτσα με πρωτη βραδυνη συνάντηση για μαμ κ ποτο στο Μουζάκι.
Το Σαββάτο Λίμνη Πλαστήρα και να πάμε από εκεί που αρχίζει ο Αχελώος , να διασχίσουμε την περιοχή των Αγράφων , να περάσουμε την Λίμνη Κρεμαστών , να σταματήσουμε για μαμ στο Καρπενήσι και να επιστρέψουμε Καρδίτσα .

http://goo.gl/maps/ftFtl
Για Κυριακή το συζητάμε...

Λυσσάξατε οι Βόρειοι Προτάσεις όμως ΔΕΝ βλέπω

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: xaotikos στις 25/09/2012 7:15 μμ.

Ωραία διαδρομή!!!
Στο πήγαινε έχει Μπράλους, Δομοκούς κλπ για τους γλήγορους.
Το πήγαινε-έλα μπορεί να γίνει από εθνική για τους βιαστικούς
Οι βόρειοι έτσι κιαλλιώς πάντα έχουν ομορφότερα μέρη να διασχίσουν οπότε θα βρουν την άκρη

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: atsatsos στις 25/09/2012 7:32 μμ.

Ότι αγαπάτε παιδιά. Η Καρδίτσα και γενικά οι πόλεις μου φαίνονται αδιάφορες, εξαρτάται και τι ζητάει ο καθένας βέβαια.
Εγώ δε μπορώ το 20-21 (θα είμαι εκτός) αλλά αν αρχίσει ο καθένας να λέει την ημ/νία του άκρη δε θα βγει.
Νομίζω "η πλειοψηφία κερδίζει" είναι πιο δίκαιο να ισχύσει εδώ.
Υπάρχει περίπτωση να βγει η καταληκτική ημ/νία μες τη βδομάδα; Το πρόγραμμα της δουλειάς μου βγαίνει μηνιαίο και πρέπει να το κανονίσω εκ των προτέρων και πάλι με δυσκολία. (δουλεύω και σ/κ's, γιαυτό)
Ατσάτσα

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: tharis στις 25/09/2012 8:20 μμ.

Ecobill"Τωρα που το είδα στον χάρτη, μας βολεύει Καρδίτσα με πρωτη βραδυνη συνάντηση για μαμ κ ποτο στο Μουζάκι.
Το Σαββάτο Λίμνη Πλαστήρα και να πάμε από εκεί που αρχίζει ο Αχελώος , να διασχίσουμε την περιοχή των Αγράφων , να περάσουμε την Λίμνη Κρεμαστών , να σταματήσουμε για μαμ στο Καρπενήσι και να επιστρέψουμε Καρδίτσα .

http://goo.gl/maps/ftFtl
Για Κυριακή το συζητάμε...

Λυσσάξατε οι Βόρειοι Προτάσεις όμως ΔΕΝ βλέπω "


Ετσι ετσι!! Ο Eco βλεπω εχει παρει σωστες βασεις και φορτωνει χιλιομετρακια!!
Μ αρεσει αυτη η διαδρομη! Προτιμω καρδιτσα κι αν ειναι μια μερα κατεβαινουμε και καρπενησι..
Ημερομηνιες προτεινω 5-7 ή 12-14 μπας και πετυχουμε καλο καιρο να αποφυγουμε υγρασιες κλπ και να μην ειμαστε ντυμενοι σαν τις αρκουδες.. Πιστευω θα το απολαυσουμε περισσοτερο!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: maddog στις 25/09/2012 9:44 μμ.

Ecobill"Τωρα που το είδα στον χάρτη, μας βολεύει Καρδίτσα με πρωτη βραδυνη συνάντηση για μαμ κ ποτο στο Μουζάκι.
Το Σαββάτο Λίμνη Πλαστήρα και να πάμε από εκεί που αρχίζει ο Αχελώος , να διασχίσουμε την περιοχή των Αγράφων , να περάσουμε την Λίμνη Κρεμαστών , να σταματήσουμε για μαμ στο Καρπενήσι και να επιστρέψουμε Καρδίτσα .

http://goo.gl/maps/ftFtl
Για Κυριακή το συζητάμε...

Λυσσάξατε οι Βόρειοι Προτάσεις όμως ΔΕΝ βλέπω "

Εγω μεσα μονος.κανονιστε τις λεπτομεριες και ποιον θα εχω συγκατοικο σου ειπα με την σκασμαρα που εχω και στο Γυθειο κατεβαινω MADDOG 1 μονος