ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: maddog στις 13/09/2012 9:13 μμ.

Τι λετε ρε παλικαρια για καμια πανελληνια στα μεσα Οκτωβρη?Για το ποτε και το που ακουω προτασεις.Εγω λεω για καμια Χαλκιδα ε??????????????????????????????αντε μπας και ξελαμπικαρουμε λιγο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Costas στις 13/09/2012 11:28 μμ.

Όταν επιστρέψουμε όλοι (σε μερικές μέρες) θα μαζευτούμε να δούμε τί προτάσεις υπάρχουν.

Επίσης οι πανελλήνιες του φόρουμ δε γίνονται σε τέτοια μέρη αλλά κάπου στη μέση ώστε να βολεύει και τα παιδιά από βόρεια Ελλάδα να έρθουν. Να δούμε κατ αρχάς πόσοι είμαστε αν είναι να γίνει μια τέτοια εκδρομή και προτάσεις θα υπάρξουν.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Max Manos στις 13/09/2012 11:39 μμ.

Ωραιοι ειστε κ οι δυο...
Και εμεις δλδ οι Κρητικοι και λοιποι νησιωτες "τον πουλο";

Για να σας δω να κοβετε εισιτηρεια για κανα Ηρακλειο ας πουμε...
"No Guts,No Glory"

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Costas στις 13/09/2012 11:44 μμ.

Μάνο, οι Πανελλήνιες γινόνται με σκοπό να βρεθούν τα μέλη του φόρουμ από όλη την Ελλάδα. Φαντάζεσαι κάποιος να ξεκινήσει από Ξάνθη ή Αλεξανδρούπολη για Κρήτη; Πρέπει να την κάνουμε 4ήμερη μόνο και μόνο για να προλάβει το ταξίδι, να πει ένα γειά και να ξαναγυρίσει

Στην Κρήτη μπορούμε να κανονίσουμε εκδρομή δεν είναι πρόβλημα αυτό, απλά δε θα είναι η Πανελλήνια.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Max Manos στις 13/09/2012 11:54 μμ.

Τα ξερω,τα ξερω...μεταξυ σοβαρου κ αστειου το ανεφερα..

Ποτε δεν ξερεις παντως,μπορει οι βορειοελλαδιτες μας να προκυψουν adventurous ατομα και να επιχειρησουν
μια τετοια καθοδο!Εστω και για μια εκδρομικου τυπου συναντηση.Ειμαι Θεσσαλονικιος κατα το ημισυ και τους ξερω καλα...

Ολοι παντα καλοδεχουμενοι στα μερη μου, anyway..
"No Guts,No Glory"

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Ecobill στις 14/09/2012 1:15 πμ.

maddog"Τι λετε ρε παλικαρια για καμια πανελληνια στα μεσα Οκτωβρη?:loco: "

Aμάν βρε Κώστα...γιατί ανοίγεις πληγές νυχτιάτικα??

Καλή περίοδος για πανελλήνια, θα ήταν όπως την κάναμε και πέρυσι...τριήμερο της 28ης

Σαν μέρη εγώ θα πρότεινα Πέλλα και για πιο νότια κάποιο νησί......το Καρπενήσι

Για την 2η επιλογή αναλαμβάνω να βγαλω διαδρομές μιας και η σκούφια μου κραταει από εκεί (Αγραφα)

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: maddog στις 14/09/2012 2:14 μμ.

Costas"Όταν επιστρέψουμε όλοι (σε μερικές μέρες) θα μαζευτούμε να δούμε τί προτάσεις υπάρχουν.

Επίσης οι πανελλήνιες του φόρουμ δε γίνονται σε τέτοια μέρη αλλά κάπου στη μέση ώστε να βολεύει και τα παιδιά από βόρεια Ελλάδα να έρθουν. Να δούμε κατ αρχάς πόσοι είμαστε αν είναι να γίνει μια τέτοια εκδρομή και προτάσεις θα υπάρξουν."

παρεπιπτοντος εγω κι ο green ειμαστε απο Ξανθη και αν ειπα για Χαλκιδα ειναι μονο για να μαζευτουμε επιτελους αρκετοι κι ας κανουμε λιγα χλμ παραπανω γιατι αν γινει καπου στην μεση παλι μονοι μας θα ειμαστε

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: maddog στις 14/09/2012 2:17 μμ.

Ecobill"
maddog"Τι λετε ρε παλικαρια για καμια πανελληνια στα μεσα Οκτωβρη?:loco: "

Aμάν βρε Κώστα...γιατί ανοίγεις πληγές νυχτιάτικα??

Καλή περίοδος για πανελλήνια, θα ήταν όπως την κάναμε και πέρυσι...τριήμερο της 28ης

Σαν μέρη εγώ θα πρότεινα Πέλλα και για πιο νότια κάποιο νησί......το Καρπενήσι

Για την 2η επιλογή αναλαμβάνω να βγαλω διαδρομές μιας και η σκούφια μου κραταει από εκεί (Αγραφα)
"

Δεν εχω ιδεα για το που πεφτουν αυτα που λες και ποσα χλμ ειναι απο εδω κανονιστε το εσεις τοτε και πες μου κι εμενα γιατι στην κατασταση μου και στο ΓΥΘΕΙΟ να μου πεις εγω ειμαι μεσα

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: maddog στις 14/09/2012 2:22 μμ.

Max Manos"Τα ξερω,τα ξερω...μεταξυ σοβαρου κ αστειου το ανεφερα..

Ποτε δεν ξερεις παντως,μπορει οι βορειοελλαδιτες μας να προκυψουν adventurous ατομα και να επιχειρησουν
μια τετοια καθοδο!Εστω και για μια εκδρομικου τυπου συναντηση.Ειμαι Θεσσαλονικιος κατα το ημισυ και τους ξερω καλα...

Ολοι παντα καλοδεχουμενοι στα μερη μου, anyway.."

Αυτο το κραταω για κανα καλοκαιρακι οταν επιτελους χαλαρωσω απο τις υποχρεωσεις!!!!!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: green-675 στις 14/09/2012 2:45 μμ.

ecoooooooo καταρχην συζηταμε να ρθουμε μοτοβολτα ... μετα για οκτωβρη λεει ενα καρπενησι (νησι ) καλα το σκεφτηκες για να φαμε και ψαρονεφρι (ψαρι αφου θα μαστε σε νησι ) .......
οκτωβρη πανελληνια , ιουνιο κρητη......εκλεισε.....εγω ειμαι μεσα ....
εκο ο θοδωρης σου ειπε για καρπενησι????
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Ecobill στις 14/09/2012 4:07 μμ.

green-675"ecoooooooo καταρχην συζηταμε να ρθουμε μοτοβολτα ... μετα για οκτωβρη λεει ενα καρπενησι (νησι ) καλα το σκεφτηκες για να φαμε και ψαρονεφρι (ψαρι αφου θα μαστε σε νησι ) .......
οκτωβρη πανελληνια , ιουνιο κρητη......εκλεισε.....εγω ειμαι μεσα ....
εκο ο θοδωρης σου ειπε για καρπενησι???? "


Θα τα πούμε και θα τα συζητήσουμε από κοντά...

Ενα πουλάκι μου το πε

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: Costas στις 14/09/2012 5:05 μμ.

maddog"
παρεπιπτοντος εγω κι ο green ειμαστε απο Ξανθη και αν ειπα για Χαλκιδα ειναι μονο για να μαζευτουμε επιτελους αρκετοι κι ας κανουμε λιγα χλμ παραπανω γιατι αν γινει καπου στην μεση παλι μονοι μας θα ειμαστε "


Δηλαδή τί, επειδή μας ξεφτυλίσατε οι βόρειοι στις 4-5 πρώτες Πανελλήνιες θα μας το χτυπάτε τώρα;

Αυτή τη φορά θα έρθουμε λαοθάλασσα!

Όχι τίποτα άλλο αλλά εσάς τους Ξανθιώτες σας ξέρω καλά τί κουμάσια είστε. Μπορώ να κρίνω από το μάστορά σας

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: nfot στις 14/09/2012 5:33 μμ.

Costas"
maddog"...
Όχι τίποτα άλλο αλλά εσάς τους Ξανθιώτες σας ξέρω καλά τί κουμάσια είστε. Μπορώ να κρίνω από το μάστορά σας "
"


Τον adminογλου εννοεις; Α πα πα, ειναι ενα κουμασι αυτος, φτου φτου, μακρια απο 'μας

Για Καρπενisland συνεφωνω, αν και μαλλον θα το δαγκωσουμε τετοια εποχη.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: green-675 στις 14/09/2012 8:04 μμ.

Τον adminογλου εννοεις; Α πα πα, ειναι ενα κουμασι αυτος, φτου φτου, μακρια απο 'μας

Για Καρπενisland συνεφωνω, αν και μαλλον θα το δαγκωσουμε τετοια εποχη.[/quote]


2πλος θα ερθεις? με το daytona? 'η θες το tenere του adminογλου?
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012  

  Από: nfot στις 14/09/2012 8:21 μμ.

green-675"Τον adminογλου εννοεις; Α πα πα, ειναι ενα κουμασι αυτος, φτου φτου, μακρια απο 'μας

Για Καρπενisland συνεφωνω, αν και μαλλον θα το δαγκωσουμε τετοια εποχη."



2πλος θα ερθεις? με το daytona? 'η θες το tenere του adminογλου? [/quote]

Εχουμε Γιαμαπα κυριε, δε θελουμε αλλο και μαλιστα, καιει πολυ λιγοτερο.
Αν 2πλος, με το Γιαμαπα, αν μονος με την ερωμενη, αρκει να εχω βαλει λαστιχα μεχρι τοτε...
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.