Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012

Ταξίδια, συναντήσεις μελών, εκδηλώσεις

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012

Δημοσίευσηαπό maddog » 13 Σεπ 2012, 21:13

Τι λετε ρε παλικαρια για καμια πανελληνια στα μεσα Οκτωβρη?Για το ποτε και το που ακουω προτασεις.Εγω λεω για καμια Χαλκιδα ε??????????????????????????????αντε μπας και ξελαμπικαρουμε λιγο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :loco: :loco: :loco: :loco:
Άβαταρ μέλους
maddog
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph tiger explorer 1200
Όνομα: ΚΩΣΤΑΣ

Re: ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΑ 2012

Δημοσίευσηαπό Costas » 13 Σεπ 2012, 23:28

Όταν επιστρέψουμε όλοι (σε μερικές μέρες) θα μαζευτούμε να δούμε τί προτάσεις υπάρχουν.

Επίσης οι πανελλήνιες του φόρουμ δε γίνονται σε τέτοια μέρη αλλά κάπου στη μέση ώστε να βολεύει και τα παιδιά από βόρεια Ελλάδα να έρθουν. Να δούμε κατ αρχάς πόσοι είμαστε αν είναι να γίνει μια τέτοια εκδρομή και προτάσεις θα υπάρξουν.
Άβαταρ μέλους
Costas
Site Admin

Highscores: 3
Μοτοσυκλέτα: Triumph Sprint ST 1050

Δημοσίευσηαπό Max Manos » 13 Σεπ 2012, 23:39

Ωραιοι ειστε κ οι δυο... :clap
Και εμεις δλδ οι Κρητικοι και λοιποι νησιωτες "τον πουλο"; :naughty

Για να σας δω να κοβετε εισιτηρεια για κανα Ηρακλειο ας πουμε... :pray
"No Guts,No Glory"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Max Manos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: TRIUMPH STREET TRIPLE 675 F
Όνομα: Μανος

Δημοσίευσηαπό Costas » 13 Σεπ 2012, 23:44

Μάνο, οι Πανελλήνιες γινόνται με σκοπό να βρεθούν τα μέλη του φόρουμ από όλη την Ελλάδα. Φαντάζεσαι κάποιος να ξεκινήσει από Ξάνθη ή Αλεξανδρούπολη για Κρήτη; Πρέπει να την κάνουμε 4ήμερη μόνο και μόνο για να προλάβει το ταξίδι, να πει ένα γειά και να ξαναγυρίσει :p

Στην Κρήτη μπορούμε να κανονίσουμε εκδρομή δεν είναι πρόβλημα αυτό, απλά δε θα είναι η Πανελλήνια.
Άβαταρ μέλους
Costas
Site Admin

Δημοσίευσηαπό Max Manos » 13 Σεπ 2012, 23:54

Τα ξερω,τα ξερω...μεταξυ σοβαρου κ αστειου το ανεφερα.. ;)

Ποτε δεν ξερεις παντως,μπορει οι βορειοελλαδιτες μας να προκυψουν adventurous ατομα και να επιχειρησουν
μια τετοια καθοδο!Εστω και για μια εκδρομικου τυπου συναντηση.Ειμαι Θεσσαλονικιος κατα το ημισυ και τους ξερω καλα... :frrr:

Ολοι παντα καλοδεχουμενοι στα μερη μου, anyway..
"No Guts,No Glory"
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
Max Manos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: TRIUMPH STREET TRIPLE 675 F
Όνομα: Μανος

Δημοσίευσηαπό Ecobill » 14 Σεπ 2012, 01:15

maddog έγραψε:Τι λετε ρε παλικαρια για καμια πανελληνια στα μεσα Οκτωβρη?:loco: :loco: :loco: :loco:

Aμάν βρε Κώστα...γιατί ανοίγεις πληγές νυχτιάτικα?? :embarassed:

Καλή περίοδος για πανελλήνια, θα ήταν όπως την κάναμε και πέρυσι...τριήμερο της 28ης :gogo: :gogo:

Σαν μέρη εγώ θα πρότεινα Πέλλα και για πιο νότια κάποιο νησί......το Καρπενήσι :happyface: :happyface: :happyface:

Για την 2η επιλογή αναλαμβάνω να βγαλω διαδρομές :hail: :hail: μιας και η σκούφια μου κραταει από εκεί (Αγραφα)
:bye:
Μόνος... οδηγάω μόνος... ατέλειωτος ο δρόμος... ατέλειωτες στροφές...

www.triumph-motoriders.gr
Άβαταρ μέλους
Ecobill
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: ---

Δημοσίευσηαπό maddog » 14 Σεπ 2012, 14:14

Costas έγραψε:Όταν επιστρέψουμε όλοι (σε μερικές μέρες) θα μαζευτούμε να δούμε τί προτάσεις υπάρχουν.

Επίσης οι πανελλήνιες του φόρουμ δε γίνονται σε τέτοια μέρη αλλά κάπου στη μέση ώστε να βολεύει και τα παιδιά από βόρεια Ελλάδα να έρθουν. Να δούμε κατ αρχάς πόσοι είμαστε αν είναι να γίνει μια τέτοια εκδρομή και προτάσεις θα υπάρξουν.

παρεπιπτοντος εγω κι ο green ειμαστε απο Ξανθη και αν ειπα για Χαλκιδα ειναι μονο για να μαζευτουμε επιτελους αρκετοι κι ας κανουμε λιγα :loco: :loco: :loco: χλμ παραπανω γιατι αν γινει καπου στην μεση παλι μονοι μας θα ειμαστε :frrr: :frrr: :frrr:
Άβαταρ μέλους
maddog
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό maddog » 14 Σεπ 2012, 14:17

Ecobill έγραψε:
maddog έγραψε:Τι λετε ρε παλικαρια για καμια πανελληνια στα μεσα Οκτωβρη?:loco: :loco: :loco: :loco:

Aμάν βρε Κώστα...γιατί ανοίγεις πληγές νυχτιάτικα?? :embarassed:

Καλή περίοδος για πανελλήνια, θα ήταν όπως την κάναμε και πέρυσι...τριήμερο της 28ης :gogo: :gogo:

Σαν μέρη εγώ θα πρότεινα Πέλλα και για πιο νότια κάποιο νησί......το Καρπενήσι :happyface: :happyface: :happyface:

Για την 2η επιλογή αναλαμβάνω να βγαλω διαδρομές :hail: :hail: μιας και η σκούφια μου κραταει από εκεί (Αγραφα)
:bye:

Δεν εχω ιδεα για το που πεφτουν αυτα που λες και ποσα χλμ ειναι απο εδω :bahaha: :bahaha: κανονιστε το εσεις τοτε και πες μου κι εμενα γιατι στην κατασταση μου και στο ΓΥΘΕΙΟ να μου πεις εγω ειμαι μεσα :bahaha: :bahaha: :bahaha: :bahaha: :bye: :bye:
Άβαταρ μέλους
maddog
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό maddog » 14 Σεπ 2012, 14:22

Max Manos έγραψε:Τα ξερω,τα ξερω...μεταξυ σοβαρου κ αστειου το ανεφερα.. ;)

Ποτε δεν ξερεις παντως,μπορει οι βορειοελλαδιτες μας να προκυψουν adventurous ατομα και να επιχειρησουν
μια τετοια καθοδο!Εστω και για μια εκδρομικου τυπου συναντηση.Ειμαι Θεσσαλονικιος κατα το ημισυ και τους ξερω καλα... :frrr:

Ολοι παντα καλοδεχουμενοι στα μερη μου, anyway..

Αυτο το κραταω για κανα καλοκαιρακι οταν επιτελους χαλαρωσω απο τις υποχρεωσεις!!!!!!!! :bye: :bye: :bye:
Άβαταρ μέλους
maddog
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό green-675 » 14 Σεπ 2012, 14:45

ecoooooooo καταρχην συζηταμε να ρθουμε μοτοβολτα ... :frrr: μετα για οκτωβρη λεει ενα καρπενησι (νησι :rotfl: ) καλα το σκεφτηκες για να φαμε και ψαρονεφρι (ψαρι αφου θα μαστε σε νησι :rotfl: :rotfl: ) .......
οκτωβρη πανελληνια , ιουνιο κρητη......εκλεισε.....εγω ειμαι μεσα .... :thumbsup:
εκο ο θοδωρης σου ειπε για καρπενησι???? :bahaha:
το triple 675 εγινε sprint st 1050
green-675
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: sprint st 1050
Όνομα: Γιάννης

Δημοσίευσηαπό Ecobill » 14 Σεπ 2012, 16:07

green-675 έγραψε:ecoooooooo καταρχην συζηταμε να ρθουμε μοτοβολτα ... :frrr: μετα για οκτωβρη λεει ενα καρπενησι (νησι :rotfl: ) καλα το σκεφτηκες για να φαμε και ψαρονεφρι (ψαρι αφου θα μαστε σε νησι :rotfl: :rotfl: ) .......
οκτωβρη πανελληνια , ιουνιο κρητη......εκλεισε.....εγω ειμαι μεσα .... :thumbsup:
εκο ο θοδωρης σου ειπε για καρπενησι???? :bahaha:

Θα τα πούμε και θα τα συζητήσουμε από κοντά... :thumbsup: :thumbsup:

Ενα πουλάκι μου το πε :happyface: :happyface: :happyface:
Μόνος... οδηγάω μόνος... ατέλειωτος ο δρόμος... ατέλειωτες στροφές...

www.triumph-motoriders.gr
Άβαταρ μέλους
Ecobill
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: ---

Δημοσίευσηαπό Costas » 14 Σεπ 2012, 17:05

maddog έγραψε:παρεπιπτοντος εγω κι ο green ειμαστε απο Ξανθη και αν ειπα για Χαλκιδα ειναι μονο για να μαζευτουμε επιτελους αρκετοι κι ας κανουμε λιγα :loco: :loco: :loco: χλμ παραπανω γιατι αν γινει καπου στην μεση παλι μονοι μας θα ειμαστε :frrr: :frrr: :frrr:

Δηλαδή τί, επειδή μας ξεφτυλίσατε οι βόρειοι στις 4-5 πρώτες Πανελλήνιες θα μας το χτυπάτε τώρα; :bahaha: :bahaha:

Αυτή τη φορά θα έρθουμε λαοθάλασσα!

Όχι τίποτα άλλο αλλά εσάς τους Ξανθιώτες σας ξέρω καλά τί κουμάσια είστε. Μπορώ να κρίνω από το μάστορά σας :bahaha:
Άβαταρ μέλους
Costas
Site Admin

Advertisement
Επόμενο

• Similar topics
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Συγγραφέας

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης