Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012

Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: Ecobill στις 09/09/2012 6:37 μμ.

Μιας και αρχίσαμε να επιστρέφουμε ένας-ένας (κάποιοι μετακόμισαν σε μέρη μακρινά με "καλά κοπέλια" ) , τα λεφτά μας λιγοστεύουν και η όρεξη για βολτίτσα υπάρχει

Κι αφου παϊδακιάδα δεν διαφαίνεται στον ορίζοντα έτσι ώστε να καλυψει οοοοόλες μας τις ορέξεις

για αυτό λοιπόν να οργανωθούμε σιγά σιγά

Για αφήστε τις καρεκλίτσες σας και ελάτε να στρίψουμε μαζί, να μασουλήσουμε κατιτίς, να μετρήσουμε τις μπυροκοιλιές μας, να ανταλλάξουμε τα νέα μας, να βρεθούμε βρε αδελφέ τώρα που τελειώνει το καλοκαίρι...

Επειδή όλες οι εκδρομές μας (με οποιαδήποτε ονομασία ) είχαν προορισμό Αττικοβοιωτία και Πελοπόννησο, προτείνω αυτήν την φορά να εκδράμουμε προς ΕΥΒΟΙΑ μεριά. 23 Σεπτέμβρη είναι καλά???

Στριφτερή διαδρομή, ωραία τοπία, κοντά στην Αθήνα και ευκαιρία να κατέβουν μερικοί μερικοί (για κάτι Βολιώτες λέω).
Εαν υπάρξουν αρκετές συμμετοχές θα κάνουμε κάτι πιο οργανωμένο (έστω και την τελευταία στιγμη) σχετικά με το φαγητό.

Νεώτερα για διαδρομή κτλ από βδομάδα...

ΛΟΙΠΟΝ???

Τι περιμένετε????

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: Polymhxanos στις 09/09/2012 6:45 μμ.

Νότια Εύβοια; Ή Βόρεια;
1748 μίλια >>> http://forcev4.blogspot.gr/2017/08/1748-miles.html

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: Glober στις 09/09/2012 8:28 μμ.

Πολύ καλο μου ακούγεται...

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: efthvag στις 09/09/2012 10:56 μμ.

Glober"Πολύ καλο μου ακούγεται..."

Κι εμένα...και καλή ημερομηνία μου φαίνεται...για πε, για πε....
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: ad1 στις 10/09/2012 9:02 πμ.

Δεν παιζει πανελληνια φετος δηλαδη? Κριμα!
Στο θεμα μας ομως. Αν ειμαι Πατρα δυσκολο το κοβω, αλλα μπορει να προσπαθησω να παρω καμια αδεια οποτε αν ειμαι Αθηνα θα ερθω σιγουρα

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: Ecobill στις 10/09/2012 10:18 πμ.

ad1"Δεν παιζει πανελληνια φετος δηλαδη? Κριμα!
"

Αν θα παίξει πανελλήνια να το υπολογίζεις κατά τις 28 του Οκτώβρη, όπως περίπου και πέρισυ. Αν........

Επι του προκειμένου.......Για Βόρεια Εύβοια έχω καταστρώσει σχέδια....

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: Παντελής στις 10/09/2012 10:32 πμ.

Ερώτηση : μιας και είμαι νέος στο forum και άγνωστος στην παρέα, θα ήθελα να σας γνωρίσω... Όμως σε τι ρυθμούς κινείστε στον δρόμο ? Αν είναι να τρέμουν τα χέρια μου όταν κατέβω απο το μηχανάκι, δεν θα ακολουθήσω...
Αν όμως είναι στυλ μοτοβόλτας, θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να έρθω (Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος...)

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: Ecobill στις 10/09/2012 11:05 πμ.

Παντελή πάντα υπάρχουν οι γρήγοροι που φεύγουν ....και οι πιο αργοί που μένουμε πίσω να απολαύσουμε την διαδρομή ....

Ελα και μην ανησυχείς γιατί και χάρτης θα υπάρχει και καλό παρεάκι είμαστε οπότε σίγουρα δεν θα χαθείς και θα γνωριστούμε και από κοντά...

Οτι θελήσεις στην διάθεση σου..

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: HelenKoR στις 10/09/2012 11:41 πμ.

Ecobill"

Ελα και μην ανησυχείς γιατί και χάρτης θα υπάρχει και καλό παρεάκι είμαστε οπότε σίγουρα δεν θα χαθείς και θα γνωριστούμε και από κοντά...
"


I follow my χάρτ!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: green-675 στις 10/09/2012 μεσημέρι

Ουπς θα παμε βόλτα???????
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: Costas στις 10/09/2012 3:31 μμ.

Θα ήθελα πολύ να έρθω αλλά μόλις που θα έχω γυρίσει και δε θα προλάβω δυστυχώς. Στην επόμενη μέσα

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: nfot στις 10/09/2012 3:55 μμ.

Παντελής"Ερώτηση : μιας και είμαι νέος στο forum και άγνωστος στην παρέα, θα ήθελα να σας γνωρίσω... Όμως σε τι ρυθμούς κινείστε στον δρόμο ? Αν είναι να τρέμουν τα χέρια μου όταν κατέβω απο το μηχανάκι, δεν θα ακολουθήσω...
Αν όμως είναι στυλ μοτοβόλτας, θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να έρθω (Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος...) "


Τα χερια σου δε θα τρεμουν, για τα ποδια σου δεν μπορω να σου εγγυηθω ομως
Μην ανησυχεις, υπαρχει και η ομαδα των 35+, οπου παμε με τους δικους μας ρυθμους. Δεν ξεπερναμε τα 200...
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: xaotikos στις 10/09/2012 4 μμ.

Λογικά μέσα και εγώ

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: green-675 στις 10/09/2012 4:52 μμ.

nf"
Παντελής"Ερώτηση : μιας και είμαι νέος στο forum και άγνωστος στην παρέα, θα ήθελα να σας γνωρίσω... Όμως σε τι ρυθμούς κινείστε στον δρόμο ? Αν είναι να τρέμουν τα χέρια μου όταν κατέβω απο το μηχανάκι, δεν θα ακολουθήσω...
Αν όμως είναι στυλ μοτοβόλτας, θα κάνω τα αδύνατα δυνατά να έρθω (Θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος...) "


Τα χερια σου δε θα τρεμουν, για τα ποδια σου δεν μπορω να σου εγγυηθω ομως
Μην ανησυχεις, υπαρχει και η ομαδα των 35+, οπου παμε με τους δικους μας ρυθμους. Δεν ξεπερναμε τα 200... "

γιατι ρε λες ψεμματα,,,,, που και που τα περναμε.....
το triple 675 εγινε sprint st 1050 το 2009, το st έγινε tiger sport τέλους του 2016 και το tiger sport έγινε tiger 1200xca τον Φεβρουάριο του 2020!!!!

Re: Moτοβόλτα Forum-Triumph 2012  

  Από: nfot στις 10/09/2012 5:03 μμ.

green-675"Τα χερια σου δε θα τρεμουν, για τα ποδια σου δεν μπορω να σου εγγυηθω ομως
Μην ανησυχεις, υπαρχει και η ομαδα των 35+, οπου παμε με τους δικους μας ρυθμους. Δεν ξεπερναμε τα 200... "

γιατι ρε λες ψεμματα,,,,, που και που τα περναμε..... [/quote]

Παει το θωρηκτο σου πανω απο 200; Μωρε μπραβο η Τ !!!
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.