Camping 14-15/7

Camping 14-15/7  

  Από: Ecobill στις 05/07/2012 4:33 μμ.

Μιας και φτάνουμε στα μέσα του Ιουλίου και από λεφτά γιοκ (καταραμένη εφορία ) λέω το επόμενο σ/κ 14κ15 Ιούλη , να εκδράμω με την σκηνούλα μου και την "...passenger", σε κάποιο οργανωμένο camping.

Τα μέρη είναι 2 ή Αγία Αννα στην Ευβοια ή στο Καστράκι - Ασίνη στην Αργολίδα. Σκοπός είναι ο προορισμός να είναι κανά 2ωρο από την Αθήνα. Μιας και πάμε, να μην έχει και κανά στροφιλίκι???

Αναλόγως τον καιρό θα επιλεγεί το μέρος (πχ αν φυσάει βοριάς πάμε Αργολίδα). Αναχώρηση 9πμ αυστηρά!!

Πρόταση ρίχνω για παρεάκι...κι όσοι πιστοί προσέλθετε..

Re: Camping 14-15/7  

  Από: HelenKoR στις 05/07/2012 4:37 μμ.

Ελεγα να ρίξω πρόταση για Χιλιαδού, αυτή ή την επόμενη Κυριακή. Αλλά η καλή μας η εφορία τα έκανε τα μαγικά της...
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Costas στις 05/07/2012 4:42 μμ.

Και εδώ στην Αγγλία ωραίες μπανάνες έχει...

Εκτός από αυτό, έλεγα να πάω και σουπερ μάρκετ. Αλλά βρέχει ρε γαμώτο

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Παντελής στις 05/07/2012 5:40 μμ.

Ecobill"
Τα μέρη είναι 2 ή Αγία Αννα στην Ευβοια ή στο Καστράκι - Ασίνη στην Αργολίδα. Σκοπός είναι ο προορισμός να είναι κανά 2ωρο από την Αθήνα. Μιας και πάμε, να μην έχει και κανά στροφιλίκι???

"


Σορρυ που σου χαλάω το τόπικ αλλά να σου προτείνω αν θέλεις, αντί για καστράκι να πας μετά το βιβάρι. Υπάρχει κάμπινκ που είναι καταπράσινο, με ιδιωτική παραλία ... Lefka Beach λέγεται.... Απόκεντρο είναι βέβαια, αλλά μηχανάτος πας όπου θες !

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Theozed στις 05/07/2012 6:19 μμ.

Άντε να δω πότε θα παω το μηχανάκι για σέρβις τώρα...

Darkness makes it easier to find the "Light"!

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Ecobill στις 05/07/2012 7:57 μμ.

Παντελής"
Σορρυ που σου χαλάω το τόπικ αλλά να σου προτείνω αν θέλεις, αντί για καστράκι να πας μετά το βιβάρι. Υπάρχει κάμπινκ που είναι καταπράσινο, με ιδιωτική παραλία ... Lefka Beach λέγεται.... Απόκεντρο είναι βέβαια, αλλά μηχανάτος πας όπου θες !

"


Tι λες τώρα??? κι αυτό μια χαρά είναι...κι αφού το προτείνει συμφουρίτης γιατί να μην το προτιμήσω??

Thanks Παντελή ...θα κοιτάξω να το βρω στον χάρτη...

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Tigrisss στις 06/07/2012 8:55 πμ.

ρε τραβάτε καμιά βόλτα λέμε και αφήστε την εφορία απλήρωτη.

δηλαδη εσείς τώρα κάνατε δήλωση, τώρα θα πληρώσετε???

Re: Camping 14-15/7  

  Από: nfot στις 07/07/2012 6:50 μμ.

Καμια Ευβοια ρε παιδια, μπας και κατεβει και κανας αλλος ρε σεις. Αντε που ολο καρανοτια πατε.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Native στις 07/07/2012 8:01 μμ.

Για εύβοια ψήνομαι κι εγώ, εγω κανω και ελευθερο βέβαια...εσεις θέλετε οργανωμένο...καμια αγ Αννα?
Είναι γλυκό το γκάζι...στο φρένο είναι η πίκρα...

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Ecobill στις 08/07/2012 12:17 μμ.

Βρε Βολιώτικα καθάρματα

Αντε με πείσατε.

Οτι καιρό και να χει , στις 14 του μηνού θα πάμε στο camping στη Αγία Αννα στην Εύβοια.

Οπότε έχετε χρόνο να οργανωθείτε.

Η ώρα αναχώρησης απο Αθήνα θα ναι κατά τις 8πμ (νταξ δημητράκη??)ώστε και να μην μας πιάσει η ζέστη κ να μαστε εκεί να στησουμε την σκηνούλα μας...

Τα λέμε κ μες στην εβδομάδα...

Re: Camping 14-15/7  

  Από: nfot στις 08/07/2012 8:20 μμ.

Η "ερωμενη"* κι εγω, δηλωνουμε μεσα, εκτος απροοπτου, αν και δε πολυγουσταρω σκηνη. Υπνοσακο εχω ομως και αν ειναι εφικτο, θα κοιμηθω εκτος σκηνης, εντος υπνοσακου. Να δω που θα βολεψω τα πραγματα στην ερωμενη...
Απο οτι ειδα στο χαρτη, η Αγια Αννα ειναι αρκετα βορεια, οποτε το φερυ απο Αγιοκαμπο ειναι μονοδρομος.
Κωστα, θα μιλησουμε για λεπτομερειες.


* : "ερωμενη" = Daytona, "συζυγος" = Fazer
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Camping 14-15/7  

  Από: john doufexis στις 09/07/2012 12:03 μμ.

που να σκασεις ρε κ για να στην σπασω εγω λεω να παω στην ναυπακτο !!! αν η γυναικα εκανε καμπινγκ θα ερχομουν αλλα οταν ακουει αυτη τη λεξη γινεται ιδια η εμιλι ροουζ με τα γνωστα συμπτωματα !!!

κανονισε κανα σ/κ να κατεβεις κ σπετσες να σε κυκλοφορησω !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Camping 14-15/7  

  Από: Ecobill στις 09/07/2012 5:54 μμ.

john doufexis"που να σκασεις ρε κ για να στην σπασω εγω λεω να παω στην ναυπακτο !!! αν η γυναικα εκανε καμπινγκ θα ερχομουν αλλα οταν ακουει αυτη τη λεξη γινεται ιδια η εμιλι ροουζ με τα γνωστα συμπτωματα !!!

κανονισε κανα σ/κ να κατεβεις κ σπετσες να σε κυκλοφορησω !!!"


Βρε χαρούμενε, δεν λες ότι η γυναίκα σου σε κάνει ότι θέλει???

Σε βλέπω φέτος στην Αρμάδα (πως το καλό το λένε) άλλοι να καίνε πλοία και συ την...ντροπή....

Φθτούθου

Για εκείνα τα μπιφτεκάκια στον κυρ Ηλία στο Καλλιμάρμαρο, πότε θα πάμε?? ( να ρθεί κ η γυναίκα σου χωρίς τη παντόφλα ε??)

Re: Camping 14-15/7  

  Από: nfot στις 09/07/2012 8:22 μμ.

Ecobill"...Βρε χαρούμενε, δεν λες ότι η γυναίκα σου σε κάνει ότι θέλει???

Σε βλέπω φέτος στην Αρμάδα (πως το καλό το λένε) άλλοι να καίνε πλοία και συ την...ντροπή....

Φθτούθου ..."


Παρακαληται η συνεπιβατης να υπενθυμισει στον μπαρμπα Bill τη δικη του πραγματικοτητα


Τελικα ποιοι θα ειμαστε; Για να βλεπω συμμετοχες και μια συγκεκριμενη ειδικα, που ως συνηθως αναψε φυτιλια.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Camping 14-15/7  

  Από: HelenKoR στις 09/07/2012 9:38 μμ.

nf"

Τελικα ποιοι θα ειμαστε; Για να βλεπω συμμετοχες και μια συγκεκριμενη ειδικα, που ως συνηθως αναψε φυτιλια."




Είχα ακούσει τα καλυτερότερα για την Χιλιαδού.
Αλλά μιας και νομίζω οτι αν δεν έρθω το λιγότερο που θα κάνει ο Νίκος είναι να μην μου ξαναμιλήσει... και δεν το θέλω αυτό... θα δω τι μπορώ να κάνω κι αν είναι θα έρθω, για μονοήμερη φυσικά.

Αλλά θα προτιμούσα Χιλιαδού που τα νερά είναι ζεστά κι εγώ κρυουλιάρα.
Χαλάλι σας! Καλά να είμαστε και ο δρόμος θα με βγάλει προς Χιλιαδού κάποια στιγμή. Που θα μου πάει...
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.