Τριήμερο Αγίου Πνεύματος

Τριήμερο Αγίου Πνεύματος  

  Από: billy the kid στις 30/05/2012 9:42 μμ.

Μιας που το τριήμερο του Αγίου πνεύματος πλησιάζει ας ποστάρουμε εδώ που σχεδιάζουμε να πάμε μπας και βρεθούμε με κάποιους συμφορουμιτες. Εμείς θα πάμε 5 μοτοσυκλέτες, 10 άτομα σύνολο στο Πεταλίδη Μεσσηνίας..

Re: Τριήμερο Αγίου Πνεύματος  

  Από: john doufexis στις 31/05/2012 9:47 πμ.

3ημερακι χαλαρο Σπετσες, αν ψηνεται κανεις για το νησι κ θελει κατι ΠΜ τοτες
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Τριήμερο Αγίου Πνεύματος  

  Από: Glober στις 31/05/2012 2:47 μμ.

Εμείς λόγω υποχρεώσεων (που δεν μας επιτρέπουν πιο μεγαλεπίβολα σχέδια) θα πάμε στο ταπεινό Λουτράκι για Καφεδάκι / Μαμ / μπανάκι την Κυριακή...

Re: Τριήμερο Αγίου Πνεύματος  

  Από: johnygalan στις 31/05/2012 9:19 μμ.

Εμείς θα είμαστε στη Βενετία και Ν.Τυρόλο μια μηχανή 2 άτομα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:54, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Τριήμερο Αγίου Πνεύματος  

  Από: epistimon στις 31/05/2012 11:34 μμ.

billy the kid"Μιας που το τριήμερο του Αγίου πνεύματος πλησιάζει ας ποστάρουμε εδώ που σχεδιάζουμε να πάμε μπας και βρεθούμε με κάποιους συμφορουμιτες. Εμείς θα πάμε 5 μοτοσυκλέτες, 10 άτομα σύνολο στο Πεταλίδη Μεσσηνίας.. "


στα μερη μου θα καταβεται?μπραβο παιδια καλα να περασεται εχει ωραια μερη να γυρισεται.μακαρι να μπορουσα να κατεβω και εγω.καλα να περασεται

Re: Τριήμερο Αγίου Πνεύματος  

  Από: Tigrisss στις 05/06/2012 10 πμ.

εγω που ημουνα στην αθηνων κορινθου, παρασκευη απογευμα και δευτερα, με τελικό προορίσμό Ζακυνθο, συνάντησα πολύ tiger ρε παιδί μου, εκτός από τον johnygalan ειδα άλλα δυο τρία που ταξιδευαν μαζί δικάβαλα
επίσης δευτερα χτες που επεστρεφα ειδα 2 με συνεχομενα νουμερα (αριθμό κυκλοφορίας)

χαιρετηθήκαμε καπου ασπρόπυργο