Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

Grand Παϊδακιαδα 2012

Ταξίδια, συναντήσεις μελών, εκδηλώσεις

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

Re: Grand Παϊδακιαδα 2012

Δημοσίευσηαπό Ecobill » 11 Ιουν 2012, 20:42

Ακολούθησε το κυνήγι του κρυμμένου θησαυρού. Χωριστήκαμε σε 3 ομάδες. Εγώ είχα την χαρά να έχω στην ομάδα μου οοοοόλα τα κορίτσια και φυσικά με εξέλεξαν αρχηγό τους. :sprinter: Και ως καλός και άξιος αρχηγός, :clap τους οδήγησα άνετα στην νίκη :thumbsup: και τελειώσαμε πρώτοι και με μεγάλη διαφορά το κυνήγι…. :happyface: :happyface:
Ακολούθως υπήρξε τοξοβολία με ατομική βαθμολογία.(γι αυτά ας γράψει καλύτερα η Bonnie).
P1927_09-06-12.JPG

Το βράδυ είχε εκπληκτικό barbeque με 40 κιλά κρέας με εκπληκτικό κοντοσούβλι καλαμάκι, παιδάκια, και θεσπέσιο λουκάνικο συνοδευόμενα από ένα απίστευτο ανθότυρο, κεφαλογραβιέρα, τζατζίκι σπιτικό κ ζυμωτό ψωμί.
P1940_09-06-12.JPG
P1948[01]_09-06-12.JPG

Την επόμενη μέρα σηκωθήκαμε, μαζέψαμε τα πραγματάκια μας, και αφού ανεβάσαμε τις μηχανές μας στον κεντρικό δρόμο(είχαμε κάτι παράπλευρες απώλειες, κάτι σπασμένοι ιατρικοί μασπιέδες από πτώση :frrr: :frrr: ) ξεκινήσαμε για την βάση της εταιρίας που είχε αναλάβει όλο την δραστηριότητα μας (σιγά μην έκανε τίποτα η Bonnie).
To ραφτινγ ΟΟΟΟΟΛΑΑΑΑΑΑΑΑ τα λεφτα.Πολύ γέλιο. Κάποιοι έχουν και βίντεοοοοοο.
Κατάκοποι κάτσαμε για φαγητό. Μην φανταστείτε τίποτα καλό, κάτι παλιοχυλοπίτες χειροποίητες με μανιτάρια και κρεμμύδι και αγγουροντοματοπιπεριά σαλάτα. Με κρασάκι…μμμμμμμμμ.
Αργά το βραδάκι πήραμε τον δρόμο του γυρισμού.
P0817_10-06-12.JPG
IMAG0076.jpg
P1013_10-06-12.JPG

Θα συμφωνήσω με τον γιατρό και προτείνω να καθιερωθεί μια ετήσια 2ημερη συνάντηση με ελεύθερο camping και τέτοιου είδους δραστηριότητες. Ένοιωσα σαν 15χρονο. Γύρισα πολλά χρονιαααα πίσω….

Ευχαριστώ από καρδιάς όλους όσους δούλεψαν για μας για να μας χαρίσουν αυτές τις υπέροχες στιγμές, το ηλίθιο χαμόγελο στα χείλη και όλα τα παιδιά που γνώρισα για πρώτη φορά και περάσαμε τέλεια..

Δεν περιγράφω άλλο…
:bye:
Συνημμένα
P0826_10-06-12.JPG
Μόνος... οδηγάω μόνος... ατέλειωτος ο δρόμος... ατέλειωτες στροφές...

www.triumph-motoriders.gr
Άβαταρ μέλους
Ecobill
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: ---

Δημοσίευσηαπό leonithastz » 12 Ιουν 2012, 11:45

παιδια μπραβω και απο εμενα τι να πω οτι ΖΗΛΕΥΩ!!! :hail: :hail: :hail:
θα ειναι λιγο :gogo: :gogo: :gogo:
να παιρνατε καλα οπως και τωρα :bye:
μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις
Άβαταρ μέλους
leonithastz
Εγγεγραμένος χρήστης

Highscores: 1
Μοτοσυκλέτα: tiger 1050 se
Όνομα: Λεωνιδας

Δημοσίευσηαπό galileos » 12 Ιουν 2012, 12:34

Την τύχη μου μέσα >:( ... φέτος δεν έχω καταφέρει τίποτα !!!

Σεβασμός (Respect) σε Αναστασία και Σάκη για άλλη μια επιτυχημένη οργάνωση!!!

... :yessir:
Αξία δεν δίνω στη μηχανή ... μόνο στον οδηγό !!!
Άβαταρ μέλους
galileos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger SE

Δημοσίευσηαπό Theozed » 12 Ιουν 2012, 19:14

Εντάξει!

Τι να λέμε τώρα...

Ούτε λόγια, ούτε φωτογραφίες και βίντεο μπορούν να περιγράψουν το διήμερο αυτό :naughty

Σάκη και Αναστασία ευχαριστούμε πολύ που ενώνετε τις δυνάμεις σας και διοργανώνετε τόσο όμορφες συγκεντρώσεις/εκδρομές.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλη την παρέα που κατάφερε να δώσει το παρόν και που...ήταν τόσο μα τόόόσο καλή παρέα :happyface:

Και γαμώ τα forum είμαστε τέλος πάντων! 8)
Darkness makes it easier to find the "Light"!
Άβαταρ μέλους
Theozed
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger 1050 SE
Όνομα: Theo

Δημοσίευσηαπό Theozed » 12 Ιουν 2012, 19:47

Άβαταρ μέλους
Theozed
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό Theozed » 12 Ιουν 2012, 20:39

Grand Rapelιάδα λέμε!

Άβαταρ μέλους
Theozed
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό crazyumpire » 12 Ιουν 2012, 23:08

το μαγιο του Σακη.......θυμιζε λιγο απο 80΄s........Σταματη Γαρδελη-Σταθη Ψαλτη.. :rotfl:
VANITAS VANITATUM ET OMNIA VANITAS
Veni...Vedi....WC...
Άβαταρ μέλους
crazyumpire
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph Tiger 885'
Όνομα: Νικος

Δημοσίευσηαπό so_the passenger » 13 Ιουν 2012, 22:57

john doufexis έγραψε:Εγω δν ζηλευω, γτ ειμαι σιγουρος οτι οοοοοτι κ αν πειτε τα εχετε φουσκωσει σε σημειο ποθ κατανταει αηδια, ψεμματα παντου, ακομα κ οι φοτο θα ειναι κανα μιζερο φοτοσοπ

στο μονο που θα συμφωνησω μαζι σου τζονι μου....ολες οι φωτο με τα μαγιω ειναι σαμποταρισμενες και φωτομονταρισμενες και μας δειχνουν οοοολους διπλασιους!!!!!!!!!!! :whaa: :whaa: :whaa:
οταν παιρνεις γεμιζουν τα χερια...οταν δινεις γεμιζει η καρδια...
Άβαταρ μέλους
so_the passenger
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: .....
Όνομα: sotiria

Δημοσίευσηαπό so_the passenger » 13 Ιουν 2012, 23:47

ήρθε και η σειρά μιας συνεπιβατιδας να γράψει πως πέρασε σε αυτή την ΤΕΛΕΙΑ παϊδακιάδα.....
πρώτα από όλα ένα ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ στο Σάκη και την Αναστασία για την υπέροχη ιδέα που είχαν....να ναι καλά τα παιδιά και να συνεχίσουν να υλοποιούν τέτοιες ιδέες.... :victory: :victory: :thankyouyellow :thankyouyellow
για μένα ήταν μια πρωτόγνωρη εμπειρία.... :sprinter:
από το ελεύθερο κάμπινγκ μέχρι και τα εξτριμ σπορτς που ούτε στα τρελά όνειρά μου δεν είχαν πάρει μέρος... :embarassed:
τα συναισθήματα ποικίλα .... :D
η κούραση μεγάλη :shifty αλλά το μαγευτικό τοπίο σε έκανε να την ξεχνάς αμέσως...
το κρύο ντους του καταρράχτη ..η πίεση επάνω στο κορμί και η διαφορετική υφή του νερού σου αναζωογονούσε το κάθε κύτταρο του οργανισμού σου :thumbsup:
οι αποχρώσεις του πράσινου να πρωταγωνιστούν παντού και να ξεκουράζει ευχάριστα την όρασή σου που μέχρι εκείνη τη στιγμή το μόνο που είχε συνηθίσει να βλέπει ήταν γκρίζα κτίρια...ταλαιπωρημένα αυτοκίνητα και μηχανές και θλιμμένα πρόσωπα.... :(
η παρέα ...όχι μόνο διασκεδαστική...όχι μόνο φιλική....όχι μόνο συντροφική...ήταν απλά ΦΑΝΤΑΣΤΙΚΗ... :hail: :hail:
η όλη διοργάνωση από τα παιδιά της εταιρίας trekking ΑΨΟΓΗ.... :thumbsup: :thumbsup:
το κυνήγι του θησαυρού σκέτη απόλαυση και το γέλιο ατελείωτο!!!!
βέβαια όσο αφορά τη τοξοβολία έμαθα ότι ο κύριος Γιώργος ( ο νικητής ) ήταν χρυσός ολυμπιονίκης του 2004 στη τοξοβολία!!!!!!!! οπότε ενίσταμαι και ζητώ την εξέταση αναβολικών ή άλλων πονηρών ουσιών!!!! ( όχι τίποτε άλλο μήπως πάρουμε κι εμείς κανένα δωράκι !!! :bahaha: :bahaha: :bahaha: )
το ραφτνιγκ ΜΑΝΑΔΙΚΟ.....!!!!!! ( ξεεεεεεερω τι θα πούν οι φίλοι που ήταν μαζί μου στη βάρκα: αυτή κόντευε να λιποθυμήσει από το φόβο της ...μας έπρηξε με την γκρίνια της και τις προσευχές της και τώρα λέει πως ήταν μοναδικό????????? :wallbang: )
και τέλος αυτό που θα μου μείνει αξέχαστο είναι το υγρό νανούρισμα του ποταμού που καθώς κυλούσε μας τραγουδούσε γλυκά και μας παρέδιδε στην αγκαλιά του Μορφέα.... :bored: :sleep :sleep :sleep
όσο για τα κουνούπια ΣΙΝΟΥΚ ακόμα κι αυτά μας έκανα τη χάρη....έδειξαν καλή διαγωγή και μας άφησαν ήσυχους χωρίς τις ενοχλητικές επιθέσεις τους!!!!!! ( εμείς βέβαια για καλό και για κακό είχαμε αλειφθεί από την κορυφή μέχρι τα νύχια με αντικουνουπικές κρέμες και σπρέυ!!!!! :grrr :grrr :grrr :grrr )
πιστεύω ότι αυτή η υπέροχη διοργάνωση θα μας κρατάει το ηλίθιο χαμόγελο :D ( όπως λέει και ο eco ) και τις μπαταρίες μας φορτισμένες για πολλυυυυυυυ καιρό !!!!!! :thumbsup: :thumbsup:
Άβαταρ μέλους
so_the passenger
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό Theozed » 13 Ιουν 2012, 23:51

Νυχτερινή φάση...

Άβαταρ μέλους
Theozed
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό so_the passenger » 13 Ιουν 2012, 23:54

crazyumpire έγραψε:το μαγιο του Σακη.......θυμιζε λιγο απο 80΄s........Σταματη Γαρδελη-Σταθη Ψαλτη.. :rotfl:

βεβαια νικόλα μου σύμφωνα με τη μαρτυρία του ιδίου του ιδιοκτήτη του μαγιού καμία γυναίκα δεν διαμαρτυρήθηκε για την συνολική εμφάνιση μόνο αντρες τον κατέκριναν!!!! :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Άβαταρ μέλους
so_the passenger
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό acratosa » 15 Ιουν 2012, 02:26

galileos έγραψε:Την τύχη μου μέσα >:( ... φέτος δεν έχω καταφέρει τίποτα !!!

Σεβασμός (Respect) σε Αναστασία και Σάκη για άλλη μια επιτυχημένη οργάνωση!!!

... :yessir:

Συστυχως ουτε εγώ.. Περί ραφτινγκ τα ειχα γραψει!Καταπληκτική εμπειρία. Για ολα τα αλλα, τα βλεπω και σας ζηλέυω! Μακαρι να ξαναγινει κατι τετοιο (εκτος εποχης EURO, Ολυμπιακων Αγωνων, Mundobasket κλπ κλπ)..χιχι..
Ενα ευχαριστω στους διοργανωτες, κι ας μην ηρθα..

χαιρειτσμους σε ολο το φορουμ απο Βαρσοβία!
Άβαταρ μέλους
acratosa
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Tiger 1050 SE 2010 (grey matt)
Όνομα: Ανδρέας

Advertisement
ΠροηγούμενηΕπόμενο

• Similar topics
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Συγγραφέας

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Εκδηλώσεις - ταξίδια

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση : Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης