Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008

Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Costas στις 23/05/2008 1:01 μμ.

Οι μέρες ανοίξανε,γι αυτό κι εμείς μεταφερόμαστε κατά θάλασσα μεριά
Θα βρεθούμε το απόγευμα και θα γυρίσουμε το βράδυ μετά το ποτό.Η πρότασή μας περιλαμβάνει καφέ,φαγητό και στη συνέχεια ποτάκι.
Περιμένουμε όλα τα μέλη και πιο πολύ τα καινούρια για να γνωριστούμε!
Συνάντηση:Κάποιοι θα ξεκινήσουν από Αθήνα.Όποιος θέλει μπορεί να έρθει μαζί.Στις 18.00 θα βρεθούμε στο σημείο που συναντιόμαστε συνήθως.Αλεξάνδρας 91 δίπλα από το Γρηγόρης Μικρογεύματα.
Όποιος θέλει να πάει μόνος του για διάφορους λόγους,η συνάντηση στο Πορτο Ράφτη θα γίνει στις 18.30 στο Del Mar .Το βρίσκετε όπως φτάνετε στο Πόρτο Ράφτη Αριστερά πρός Αγ. Σπυρίδωνα (παλιές Κολώνες).
Επίσης αν κάποιος μπορεί να έρθει αργότερα,ας επικοινωνήσει μαζί μας να του πούμε πού βρισκόμαστε και πού θα μας βρει.
Σας περιμένουμε μόνους ή με την παρέα σας!
Όποιος θέλει να έρθει,προαιρετικά ας κάνει ένα post . :[3 :[3

Υ.Γ επειδή την προηγούμενη φορά κάποιοι ρωτήσανε,εννοείται οτι έρχονται όλοι όσοι θέλουν όχι μόνο αυτοί με τις Triumph.Μαζευόμαστε για μας όχι για τις μηχανές :171
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:36, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Sprinter στις 23/05/2008 1:42 μμ.

Προαιρετικά....
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Case στις 23/05/2008 1:53 μμ.

Θα έρθω βεβαίως βεβαίως....
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: McGyver στις 23/05/2008 2:30 μμ.

Μιας και μένω εκεί δίπλα, λέω να σας έρθω...

Το μόνο μέρος όπου η επιτυχία προηγείται της εργασίας είναι το λεξικό...

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Sprinter στις 23/05/2008 2:45 μμ.

Πως και δε σ' εχω πετύχει...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: vakis75 στις 23/05/2008 2:56 μμ.

Paidia leo kai ego na ertho epitelous na sas gnoriso!!!
Mporei kaneis na mou dosei kinito gia na mporeso na sas vro giati den ksero ti ora akrivos tha eimai ekei

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: coot στις 23/05/2008 4:49 μμ.

Άκυρο πολύ ζέστη....
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Costas στις 26/05/2008 1:13 πμ.

Μια φωτό έτσι για το καλό.Οι υπόλοιπες αύριο

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 26/05/2008 10:01 πμ.

ΕΙΣΑΙ ΚΡΥΦΟΡΕΠΟΡΤΕΡ ΤΕΛΙΚΑ . ΟΥΤΕ ΣΕ ΠΗΡΑΜΕ ΧΑΜΠΑΡΙ ΟΤΙ ΤΡΑΒΗΞΕΣ ΦΩΤΟ.
ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ 955 ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΧΘΕΣ!
Ο ΠΟΙΟ ΩΡΑΙΟΣ ΗΤΑΝ Ο ΝΙΚΟΛΑΚΗΣ ΟΜΩΣ! ΚΥΡΙΟΣ!ΗΤΑΝ ΚΟΥΚΛΟΣ ΧΩΡΙΣ ΤΟ ΚΡΑΝΟΣ ΣΤΟ ΚΑΜΠΡΙΟΛΕ .....ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛ....ΜΟ ΟΛΟΙ

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Case στις 26/05/2008 11:05 πμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ".....ΤΕΤΟΙΟΥΣ ΜΗΧΑΝΟΒΙΟΥΣ ΕΧΕΙ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΧΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛ....ΜΟ ΟΛΟΙ "




Ας αρχίσουν τα όργανα...

Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 26/05/2008 11:21 πμ.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΘΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ.ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΕΙ Ο ΣΑΚΗΣ.ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: T595 στις 26/05/2008 11:51 πμ.

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΣΑΚΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΥΡΑ. ΘΑ ΤΟΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΤΟ ΧΡΙΣΤΙΑΝΟ.ΑΠΟΡΩ ΠΩΣ ΤΟΝ ΑΝΤΕΧΕΙ Ο ΣΑΚΗΣ.ΕΧΕΙ ΥΠΟΜΟΝΗ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ!"


Την Παρασκευή που ήμουν στον Σάκη του είπα να μου παραγγείλει μια ντίζα κοντέρ που μου έχει κοπεί και μου είπε πάρε με την Τρίτη να μου το θυμίσεις. Του λέω, γιατί όχι την Δευτέρα; Δεν μου απάντησε...

Τώρα εξηγείται...


SELECT * FROM ForumUsers WHERE Clue > 0

0 rows returned

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: T595 στις 26/05/2008 μεσημέρι

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ"
ΠΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟ ΠΡΩΙ ΤΟΝ 955 ΝΑ ΤΟΝ ΚΥΝΗΓΑΩ ΣΤΑ ΦΑΝΑΡΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΠΩ ΜΙΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΠΩΣ ΠΗΓΑΙΝΑΝΕ ΣΤΗΝ ΑΤΤΙΚΗ ΧΘΕΣ!
"


Το διαψεύδω! Πήγαινα απλά σβέλτα. Απλά βρήκα ανοιχτό δρόμο και το άνοιξα λίγο για να προλάβω από Φειδιππίδου και κηφησίας το φανάρι Αλεξάνδρας και Σούτσου. Έχω χρονομετρήσει ότι αν διανύσεις την απόσταση σε 13,5'' το προλαβαίνεις πορτοκαλοπράσινο...
SELECT * FROM ForumUsers WHERE Clue > 0

0 rows returned

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Case στις 26/05/2008 1:09 μμ.

T595"Έχω χρονομετρήσει ότι αν διανύσεις την απόσταση σε 13,5'' το προλαβαίνεις πορτοκαλοπράσινο"




Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Βόλτα Πόρτο Ράφτη Κυριακη 25 Μαϊου 2008  

  Από: Sprinter στις 26/05/2008 9:35 μμ.

Δε σας απαντάω ρε παπάρες. Σας έχω γραμμένους. Και την επόμενη φορά δώστε ραντεβού Σαλονλικη να βρεθείτε στη Πάτρα εκεί δίπλα.

[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε