ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη

ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: Costas στις 29/09/2010 10:04 μμ.

Πληροφορίες:

ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ

Αναγν. Γογόνη 112
ΧΑΝΙΑ
GR73135

Τηλ. : 28210 70109
Fax : 28210 70109

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: Rory στις 17/11/2010 10:54 πμ.

Tι εχει γινει τελικα με την αντιπροσωπεια των Χανιων και γενικοτερα της Κρητης ????
Εαν αληθευουν οι φημες , θα πρεπει να αναγκαζομαστε να ανεβουμε Πειραια ???
Keep on Rockin

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: ATN PANOS στις 18/11/2010 10:49 μμ.

νομιζω νικο ο πιο καταλληλος ειναι ο admin να σου απαντησει.

θα σου πω μερικα απο κοντα
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: lioulios στις 27/11/2010 3:17 μμ.

Παίδες , εξ όσων γνωρίζω για το Ηράκλειο , ο Παπαδάκης δεν έχει πλέον την αντ/πεία ,αλλά έχει όλο τον εξοπλισμό (τα είδα) και την τεχνογνωσία για να κάνει σερβις και να ανοίξει μηχανάκια .

Τώρα για καινούρια μοντέλα και μοντέλα εντός εγγύησης ΔΕΝ ! Μου είπε όμως πως θα στήλει τον εγγέφαλο για απντέιτ ,όσο αναφορά τον καινούριο 800άρι τίγρη ,αλλά είπαμε εγγύηση γιόκ.

Απο τα Χανιά κανένα νεότερο;
Σε τηλεφωνική μου συνομιλία μαζί του , μου είπε πως αν κανείς παραγγήλει καινούριο μοτο θα έχει εγγύηση κτλ ,αλλά αν είναι ακόμα επίσημος ή όχι δεν το γνωρίζω .Οπότε αν έχει κανείς εικόνα ας πει . Στα επίσημα σάιτ πάντως ο Χανιώτης είναι ακόμα μέσα .

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: ATN PANOS στις 27/11/2010 5:17 μμ.

για να μην λεμε πολλα, γιατι δεν ειμαστε και εμεις αυτοι που θα πρεπει να απαντησουμε

θα σας πω, οτι αυτην την στιγμη, ολη η κρητη δεν εχει επισημο αντιπροσωπο

ελπιζω η ηλιοφιλ να κανει κατι συντομα γιατι βλεπω να το χανουν το παιχνιδη
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: Sprinter στις 27/11/2010 6:14 μμ.

Δεν ξέρω για το συγκεκριμένο, ξέρω όμως πως πολλά προβλήματα υπάρχουν παγκοσμίως λόγω της νέας πολιτικής για αποκλειστικότητα των εξουσιοδητημένων από την μαμά Τ. Αυτό δημιουργεί προβλήματα σε περιοχές που οι πωλήσεις δεν είναι τέτοιες που να επιτρέπουν τέτοιες πολυτέλειες. Ακριβείς λεπτομέρειες δε ξέρω. Αν ειναι εκεί το πρόβλημα δε φταίει βέβαια η Ηλιοφίλ.

Και πάλι λέω ότι δε ξέρω για το συγκεκριμένο θέμα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: twist στις 03/03/2011 11:35 πμ.

σκεφτομαι να παρω και εγω triumph,αλλα ειναι ξεφτυλα αυτο που γινεται στην κρητη,νησι 600.000 να μην εχουν ενα επισημο αντιπροσωπο.πως να το αγορασω μετα?να κανω που τα σερβις και ολα αυτα που χρειαζεται η μηχανη.εκει στην ηλιοφιλ δεν το βλεπουν?

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: twist στις 03/03/2011 5:33 μμ.

θελω να ρωτησω τους νυν κατοχους,triumph που κανουν τα σερβις,και οτι ολη αυτη η κατασταση της ηλιοφιλ δεν σας προκαλη αηδια.ολη κρητη να μην εχει ενα αντιπροσωπο

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: lioulios στις 04/03/2011 4:31 πμ.

Εγώ που είμαι ανατολικά θα πηγαίνω στου Παπαδάκη στο Ηράκλειο που ήταν παλιά αντ/πος και έχει όλα τα εργαλεία, εγκεφάλους κτλ και ξέρει τα μηχανάκια .

Αν και μονόδρομος ,έχω να πω καλά λόγια από την πρώτη και μοναδική επίσκεψή μου . Αν έμενα Χανιά θα πήγαινα στον Πετακάκη για τον ίδιο λόγο .

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: Rory στις 04/03/2011 2:33 μμ.

+1050
Keep on Rockin

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: twist στις 16/03/2011 12:56 μμ.

παρεχει ομως εγγυηση ο παπαδακης ?

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: jimware στις 09/06/2011 10:52 πμ.

Όπως ανέφερε και ο Πάνος σε προηγούμενο πόστ δεν υπάρχει επίσημο Service στην Κρήτη. Θα ήθελα όμως να αναφέρω οτι στην πιστονοπάθεια μου, η οποία καλύφθηκε τελικώς ως εγγύηση απο την Τ (ήμουν εκτός εγγυήσης), πρίν 20 ημέρες όλα γίναν στου Πετακάκη.

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: twist στις 17/06/2011 7:18 μμ.

κριμα που η Τ. δεν εχει συνεργειο στην κρητη,γι'αυτο με οδηγησε στην αγορα της r1200gs.η οποια bmw παρεχει συνεργεια σε ηρακλειο χανια.

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: ATN PANOS στις 19/06/2011 10:51 πμ.

καλα εκανες φιλε. ας προσεχαν
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: ΜΟΤΟΜΑΝΙΑ - ΠΕΤΑΚΑΚΗΣ | Κρήτη  

  Από: twist στις 01/09/2011 6:34 μμ.

ε τι να κανω πανο,καταντια μονο αυτη η λεξη ταιριαζει.απορω τι κανουν στα κεντρικα και δεν εχουν μια αντιπροσωπεια,και εσεις οι οποιοι εχει T. τι κανετε???