CSS και σχετικά (από μεταφορά)

 

  Από: nfot στις 07/10/2007 7:13 μμ.

Το εχεις βαλει Σερρες το εργαλειο; Μπραβο.

Εγω μολις γυρισα απο το CSS Level 2.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

 

  Από: spypetr στις 08/10/2007 12:06 πμ.

Άντε ρε ήσουν Σέρρες σήμερα???
Και εγώ εκεί ήμουν σήμερα......

Θα το ξαναβάλω στα μαθήματα του ΜΟΘ

 

  Από: nfot στις 08/10/2007 12:30 πμ.

Παρακολουθησες CSS? Ποιο επιπεδο; Ημουν 2ο.

Ποτε ειναι τα μαθηματα του ΜΟΘ;
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

 

  Από: spypetr στις 08/10/2007 2:03 πμ.

Δεν παρακουλούθησα.
Απλά πηγαμε σήμερα για βόλτα.
Είναι ένας φίλος μας εκπαιδευτής.
Τα μαθήματα του ΜΟΘ είναι μάλλον μέσα Νοέμβρη.
Μόλλις μάθω νεώτερα θα ενημερώσω.
Με τι μηχανή ήσουν???

Είχε πολλά 675 daytona. Πολύ εργαλείο.

 

  Από: spypetr στις 08/10/2007 2:35 μμ.

nfot, εσύ είσαι που θέλεις να αγοράσεις TIGER 1050.
Σε θυμήθηκα.
Σε είδα και σε άλλο φόρουμ.
Ωραία τα μαθήματα.


Ωραίος ο GFiotakis

 

  Από: Costas στις 08/10/2007 2:51 μμ.

Παιδιά θα ήθελα μερικές πληροφορίες για την πίστα αν ξέρετε.Πώς μπαίνεις μέσα,πόσο κοστίζει κτλ.

 

  Από: nfot στις 08/10/2007 5:39 μμ.

Costas"Παιδιά θα ήθελα μερικές πληροφορίες για την πίστα αν ξέρετε.Πώς μπαίνεις μέσα,πόσο κοστίζει κτλ."


Για την πιστα των Σερρων http://www.serrescircuit.gr

Το κοστος, για μεμονωμενη χρηση, οποιαδηποτε μερα, ειναι 45 ευρω για μοτο. Δεν περιλαμβανει την ασφαλιση του αναβατη, η οποια αυτη τη στιγμη δεν υπαρχει καν ως επιλογη. Ειναι απαραιτητος ο πληρης εξοπλισμος. Δηλαδη κρανος full face, οχι "σπαστο", δερματινα γαντια (με ενισχυσεις φυσικα), μποτες και φορμα ολοσωμη ή διαιρουμενη. Για τις διαιρουμενες, το φερμουαρ πρεπει να καλυπτει τα 4/5 της περιφερειας και οχι το μικρο των 20 ποντων που εχουν μερικα "συνολακια".
ΟΛΑ τ απαραπανω πρεπει να πληρουν Μοτο προδιαγραφες και οχι να ειναι απλα δερματινα.
Η προσφυση ειναι εξωπραγματικη και πληρη ολες τις απαραιτητες προδιαγραfες της F.I.M. KAMIA σχεση με το κοτετσι (=Μεγαρα).
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

 

  Από: nfot στις 08/10/2007 5:41 μμ.

spypetr"...Με τι μηχανή ήσουν???

Είχε πολλά 675 daytona. Πολύ εργαλείο."


Ημουν με ενα Fazer 2005.
Ειχε πολλα 675 επειδη η Triumph ειναι χορηγος και ολοι οι εκπαιδευτες ειχαν 675 και ενα speed triple.
Ειχε και εναν αναβατη με Tiger 1050 που ειχε ερθει απο Ρεθυμνο !!!
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

 

  Από: Costas στις 08/10/2007 5:47 μμ.

Ευχαριστώ!Θα θελα να δοκιμάσω,κάποια στιγμή ίσως μπει στο πρόγραμμα

 

  Από: mixalakis στις 09/10/2007 8:52 πμ.

Εκεί υπάρχει η δυνατότητα ενοικίασης φόρμας;

 

  Από: nfot στις 09/10/2007 5:23 μμ.

Ναι υπαρχει μαγαζι στα 5 λεπτα απο την πιστα που νοικιαζει τα παντα απο εξοπλισμο.
Υπαρχει και αλλο μαγαζι μου νοικιαζει μοτο, αν θελετε.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

 

  Από: mixalakis στις 10/10/2007 11:15 πμ.

nf"Ναι υπαρχει μαγαζι στα 5 λεπτα απο την πιστα που νοικιαζει τα παντα απο εξοπλισμο.
Υπαρχει και αλλο μαγαζι μου νοικιαζει μοτο, αν θελετε."


Αν ξέρεις και τιμές ενοικίασης για τις φόρμες και τις μοτό, αλλά και τι μοτοσυκλέτες νοικιάζουν θα βοηθούσες αφάνταστα γιατί θέλω να το βάλω στο πρόγραμμα.

 

  Από: nfot στις 10/10/2007 5:33 μμ.

Τα στοιχεια του μαγαζιου που νοικιαζει εξοπλισμο στα εστειλα με πμ για να μη θεωρηθει διαφημηση.
Αν δεν υπαρχει προβλημα, πειτε μου και τα δημοσιευω.

Για το μαγαζι που νοικιαζει μοτο δεν ξερω λεπτομερειες, αλλα για ρωτα στο παραπανω μαγαζι σχετικα. Νομιζω οτι τον ξερει.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

 

  Από: ΘΩΜΑΣ ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΣ στις 11/10/2007 7:44 πμ.

ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΠΡΟΤΑΣΗ. .
ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΝΔΙΕΦΕΡΕ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΝΑ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΘΗΣΕΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ CSS ΑΛΛΑ ΕΙΤΕ ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΕΙ ΧΡΟΝΟ ΕΙΤΕ ΠΑΡΕΑ ΚΤΛ.
ΤΙ ΘΑ ΛΕΓΑΤΕ ΝΑ ΜΑΖΕΥΟΜΑΣΤΑΝ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ TRIUMPH ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΝΑ ΔΗΛΩΝΑΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΣΤΙΣ ΣΕΡΡΕΣ?
ΕΧΩ ΤΡΕΞΕΙ ΣΕ 6ΩΡΟ ΚΑΙ Η ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΤΗΣ ΠΙΣΤΑΣ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΗ ΟΠΟΤΕ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΑΙΡΙΑ ΓΙΑ ΟΣΟΥΣ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΕΤΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΝΑ ΤΗ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΜΕ ΟΡΓΑΝΩΜΕΝΟ ΤΡΟΠΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΣΤΕ ΟΤΙ ΙΣΩΣ ΚΑΝΟΥΜΕ. . (ΣΑΝ ΔΙΑΦΗΜΗΣΗ ΑΚΟΥΓΟΜΑΙ. . . !)ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ. .

 

  Από: Costas στις 11/10/2007 1:05 μμ.

Προσωπικά μ ενδιαφέρει η ιδέα,παρ'ολα αυτά οι Σέρρες είναι λίγο μακρυά για μένα...