Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!

Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: yannnhs στις 04/05/2013 8:25 μμ.

Τετάρτη πάω Μέγαρο!

Extreme Track Days - Ζαφειρόπουλος, Τετάρτη 08/05/13 στις 13:00, πού αλλού, στα Μέγαρα. Συμμετοχή 45 ευρά.

Άλλες λεπτομέρειες δε μ' ενδιέφεραν, δε ρώτησα, δεν ξέρω, μη με ρωτήσετε. Το μόνο που ξέρω είναι ότι στο πρώτο μου τρακντέι για ΕφέτΟ θα είμαι εκεί και θα είμαι καλά!
Όποιο άλλο τρελόπαιδο θέλει, ας έρθει να γίνουμε πολλές οι τρελές! Εγώ θα ξεκινήσω από δαχτυλίδι Αττικής οδού και Κηφισίας στις 11:30 και δε θα ξεπεράσω τα 140χλμ/ω μέχρι να φτάσω. Πιο αργά μπορεί να πάω, το πιο γρήγορα όμως το κρατώ δια την πίσταν.

Όποιος θέλει πάμε παρέα, όποιος θέλει έρχεται χώρια. Ελάτε να κάνουμε <<ασ' μπέτα>> !

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: PTiger800 στις 04/05/2013 10:38 μμ.

Συνήθως σε Τεταρτιάτικα Track Day είμαι πελάτης κάργα...
Πλην όμως αυτό δεν το προλαβαίνω...

Καλά να περάσεις Γιάννη. Από το δαχτυλίδι μέχρι τα Μέγαρα θες 40 λεπτά το πολύ!!! Άρα 11.30 είναι νωρίς.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: yannnhs στις 04/05/2013 11 μμ.

Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και τη 40-λεπτη λεπτομέρεια, Πάνο. Όσο για τη ώρα, αυτήν τη βρίσκουμε όταν έρθει η ώρα της.
Και εάν κανονιστεί, βρισκόμαστε την επόμενη Τετάρτη.

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: johnygalan στις 04/05/2013 11:08 μμ.

Εγώ πάντως δεν πρόκειται να ξαναπάω σε Track Day του Ζαφειρόπουλου με 45 ευρώ από τη στιγμή που υπάρχουν
τα Athens On Track με 40 ευρώ μαζί με νερά, αναψυκτικά κτλ.

Υ.Γ. Το θέμα δεν είναι τα 5 ευρώ αλλά το γαμ@τ#
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: yannnhs στις 05/05/2013 4:37 πμ.

Ωραίος ο Γκάλαν! Εγώ δεν τους ήξερα αυτουΝΟΥΣ. Πάρα πολύ ωραία! Σου δίνω και τα δίκια σου για την τιμή και τις παροχές, αλλά επειδή απ' ότι είδα δε διοργανώνουν πολλά τρακντέιζζζ ακόμα, προσωπικά όπου κι όποτε μπορώ θα πηγαίνω σε όλους.
Μάλιστα και τώρα που το τσέκαρα, επειδή κατα πάσα πιθανότητα θα μπορώ, θα πάω ΚΑΙ στη δική τους Τετάρτ στις 15 τουτουνού!!

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: PTiger800 στις 05/05/2013 11:07 πμ.

Έχει και ο Ζαφειρόπουλος πλεονεκτήματα όμως...

π.χ. αν δεν έχεις φόρμα, νοικιάζει τις δικές του φθηνότερα οπότε το κόστος έρχεται μία η άλλη.
Επίσης, αν δεν είναι πολύς ο κόσμος χωρίζει σε δύο γκρουπ, οπότε έχεις περισσότερο χρόνο στην πίστα.

Τέλος, αν καποιον τον νοιάζει βέβαια, έχει πιο "οικογενειακό" κλίμα.
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: PTiger800 στις 08/05/2013 12:59 μμ.

Πήγες Γιάννη;
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: yannnhs στις 08/05/2013 1:48 μμ.

Καθυστέρησα ν' απαντήσω παιδιά. ΔΕΝ πήγα δυστυχώς, γιατί άλλες αι βουλαί του καιρού. Να μας ξενερώνει κοινώς είναι οι βουλές του! Τες πα, τουλάχιστον περίσσεψε το μάμαλο, για την επόμενη Τετάρτη, του Άθενς ον τρακ. Και εις άλλα με υγεία.

Re: Τετάρτη ΔΕ μένω με τον παίδαρο!  

  Από: PTiger800 στις 08/05/2013 7:32 μμ.

Ισως την επόμενη Τετάρτη να γνωριστούμε από κοντά.
...metal under tension, begging you to touch and go...