Αυριο 8/5

Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 07/05/2012 9:20 μμ.

Οπως λεει και ο τιτλος, αυριο 8 Μαϊου θα ειμαι εις στας Σερρας, δια ημεραν πιστας.
Θα παω να βρω ενα παρταλολαγνο φιλο μου με 999 και εναν γνωστο του με GSXR 750 (αυτο θα μας δειρει και τους 2 γμτ).

Ελπιζω κατα 10.30 να ειμαι εκει. Το κακο ειναι οτι δεν εχω παρεα και στην επιστροφη πολυ φοβαμαι οτι θα κοιμηθω στο τιμονι του καρου...
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: petros paloukidis στις 07/05/2012 9:40 μμ.

nf"Οπως λεει και ο τιτλος, αυριο 8 Μαϊου θα ειμαι εις στας Σερρας, δια ημεραν πιστας.
Θα παω να βρω ενα παρταλολαγνο φιλο μου με 999 και εναν γνωστο του με GSXR 750 (αυτο θα μας δειρει και τους 2 γμτ).

Ελπιζω κατα 10.30 να ειμαι εκει. Το κακο ειναι οτι δεν εχω παρεα και στην επιστροφη πολυ φοβαμαι οτι θα κοιμηθω στο τιμονι του καρου..."

ελα θεσσαλονικη να πιουμε καφε..
ο τολμων νικα!

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 07/05/2012 10 μμ.

Ευχαριστω για την προσκληση, αλλα Τεταρτη θα δουλευω κανονικα, οπως και σημερα και θα εχω και τρεϊλερ.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: dimchrist στις 07/05/2012 11:32 μμ.

Τελευταία φορά με τον παλιό τάπητα.
Πάτε για τα αποχαιρετιστήρια?
Προχώρησες πρόσφατα σε αγορά τρέιλερ?
Καλά να περάσετε και καλά γυρολόγια.

Triple Way

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 08/05/2012 6:30 πμ.

dimchris"Τελευταία φορά με τον παλιό τάπητα.
Πάτε για τα αποχαιρετιστήρια?
Προχώρησες πρόσφατα σε αγορά τρέιλερ?
Καλά να περάσετε και καλά γυρολόγια.
"


Χα χα χα, οντως παμε για τα αποχαιρετιστηρια
Τρεϊλερ εχω εδω και 2+ χρονια.
Ελπιζω να μη βρεχει, γιατι κατι τετοιο βλεπω και μου εχει χαλασει το χαμογελο....
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 08/05/2012 9:36 πμ.

ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ, ΔΕ ΜΕ ΘΕΛΕΙ

Ενω εχω περασει τη Λαρισα και οδευω προς τα Τεμπη, χτυπαει το τηλ και μου δινουν ακυρο λογω καιρου
Ισως αυριο..........
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: dimchrist στις 08/05/2012 10:25 πμ.

Κρίμα...

Αφού μπορείς και αύριο, πάλι καλά. Τουλάχιστον ας σου κάνει καλό καιρό.

Triple Way

Re: Αυριο 8/5  

  Από: kyrkyriakos στις 08/05/2012 11:22 πμ.



Και να σκεφτείτε ότι ο καιρός εδώ στις Σέρρες είναι μια ΧΑΡΑ!
Έμεινα και εγώ με την όρεξη..........

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 08/05/2012 4:15 μμ.

Την αλλη εβδομαδα Κυριακο Θα το κανονισουμε μαζι. Δεν ανεβαινω αυριο. Τα εχω "παρει" με τον Μητσο.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: kyrkyriakos στις 08/05/2012 6:11 μμ.

O καιρός μέχρι και αυτή την ώρα είναι τέλειος! Έχει λίγο συννεφιά και ιδανική θερμοκρασία

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 08/05/2012 9:45 μμ.

kyrkyriakos"O καιρός μέχρι και αυτή την ώρα είναι τέλειος! Έχει λίγο συννεφιά και ιδανική θερμοκρασία "


Τα νευρα μουυυυυυυυυυυυυυυυυυ.

Ετοιμασου για την ερχομενη Δευτερα ή Τριτη. Εχω εξασφαλισει και παρε αγια τη διαδρομη και προβλεψη καιρου απο εγκυρη πηγη.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: kyrkyriakos στις 08/05/2012 9:57 μμ.

nf"

και προβλεψη καιρου απο εγκυρη πηγη."

Χαχαχα πάρε δώσε με τοΘεό έχεις;

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 13/05/2012 11:46 μμ.

Θα σκασω....

Ο καιρος προβλεπεται καλος για την Τεταρτη 16 Μαϊου, αλλα την Τεταρτη δεν μπορει ουτε ο Kostas Daniilidis να ερθει μαζι μου, αλλα ουτε ο kyrkyriakos να ερθει στην πιστα

Και δεν μπορω να ανεβω μονος μου, αφου πως θα ανεβοκατεβασω τη μοτο απο το τρεϊλερ, ΟΕΟ;
Ακομη την εχω φορτωμενη απο την περασμενη Δευτερα και ολα τα πραγματα μεσα στο αυτοκινητο, με την ελπιδα οτι τελικα θα ανεβω πριν κλεισει η πιστα, αλλα με βλεπω να μενω με την ελπιδα....
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Αυριο 8/5  

  Από: kyrkyriakos στις 14/05/2012 9:52 πμ.

Εύχομαι να μη μείνουμε με την όρεξη ,την ελπίδα ( και τα άλλα κορίτσια...)
Να βράσω το ιντερνέτ μου μέσα..... γιατί όλα ξεκινούν από το ότι βλέπουμε την πρόγνωση του καιρού και αποφασίζουμε ανάλογα!
Τι ωραία που ήταν παλιά........(πολύ παλιά )

Re: Αυριο 8/5  

  Από: nfot στις 14/05/2012 11:27 μμ.

Και ξαναματαβλεποντας τον καιρο ΑΛΛΑ ΚΑΙ με την βοηθεια του Kostas Daniilidis, που μου ειπε οτι τελικα θα τα καταφερει να ερθει, ΕΛΠΙΖΩ οτι την Τεταρτη θα ειμαστε επανω
Με χαλαει λιγο η προβλεψη για 4 μποφωρ ανεμο, αλλα οψομεθα.
Αυριο το απογευμα η τελιη αποφαση
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.