Μεγαρα 9/8/2011 Θάνος Σοφούλης and friends on track

Μεγαρα 9/8/2011 Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: dimchrist στις 03/08/2011 11 πμ.

Prive πίστα για λίγους!



Την Τρίτη 9 Αυγούστου 2011, θα πραγματοποιηθεί απογευματινή προπόνηση για λίγους αναβάτες, στην πίστα των Μεγάρων.

Οι αναβάτες θα χωριστούν σε δύο group των δεκαπέντε ατόμων, στο σύνολο τριάντα, και θα οδηγήσουν στην πίστα των Μεγάρων από τις 14:30 μέχρι και τις 20:30 το βράδυ.

Η συμμετοχή είναι περιορισμένη μιας και πρόκειται για prive διοργάνωση και αφορά φίλους αλλά και όσους προλάβουν να κλείσουν συμμετοχή.
Το κόστος ανέρχεται στα 45euro και πληροφορίες για κρατήσεις θέσεων θα βρείτε στο τηλέφωνο 6948-300366 και τον Θάνο Σοφούλη.

Triple Way

Re: Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 03/08/2011 1:48 μμ.

Αρπαχτη πριν το καλοκαιρακι το ονομαζω εγω και οχι prive....το prive οπως λεει και το ονομα του ειναι closed course και παει απο στομα σε στομα η απο email,μυνηματα κτλ κτλ....


Και by the way εχει υπαρξει παλαιοτερα prive οργανωση στα μεγαρα και ητο φανταστικη.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: tasos_sax στις 03/08/2011 2:25 μμ.

εγω δηλωσα ηδη....

Re: Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: tharis στις 03/08/2011 3:12 μμ.

Αρπαχτη με 45 ευρω και 15 ατομα στην πιστα ??

Εμενα μια χαρα μου ακουγεται !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: TRIUMPHAKIAS στις 03/08/2011 3:41 μμ.

haris"Αρπαχτη με 45 ευρω και 15 ατομα στην πιστα ??

Εμενα μια χαρα μου ακουγεται !!"


Αρπαχτη εννοω γιατι πριν λιγες μερες ανακοινωθηκε το ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ trackday του καλοκαιριου και καπακι ποσταρεται αλλο.

Οι συνθηκες ειναι καλες αν και εφοσον κρατηθει ετσι,με 15 ατομα και το ποσο αυτο.Ειδικα οταν δινεις 60ε και εισαι με αλλους 15 μεσα...

Εγω δεν την παλευω ουτως η αλλως με την ζεστη,καθομαι στα πιτς με κοντομανικο και ιδρωνω,ποσο μαλλον να μπω και πιστα με δερματα καλοκαιριατικα.
Και Σερρά Σερρά....δικοί μας θα'ναι και πάλι οι δρόμοι....

Re: Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: doohan στις 03/08/2011 4:04 μμ.

Οσο λιγοτεροι τοσο καλυτερη προπονηση αλλα και εξοικιωση με την πιστα κανεις

Θυμιοοοοοοοοοοο..........!!!!!!!!!!!
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: dimchrist στις 03/08/2011 4:41 μμ.

Απλά το έχουν με το marketing λίγο παραπάνω...
Καλό είναι να υπάρχουν αρκετά track day για να μη γίνεται κάθε φορά αυτός ο πανικός. Αφού αποφάσισαν να κάνουν κιάλλο πριν τις διακοπές τους δεν μπορούμε να πούμε κάτι... ίσως ήθελαν να πούνε τελευταίο Κυριακάτικο!...
Δεν είναι κακό να τραβάνε κόσμο με διάφορους τρόπους.
Υπάρχουν και οι άλλοι όπως καλή ώρα οι Duc και ο Χάλαρης που ούτε που ακούστηκαν. Κρίμα γιατί ηταν καλά track day. Ειδικά στου Χάλαρη περάσαμε super! Μέχρι και σουβλάκια τσάμπα δίνανε.

doohan"Θυμιοοοοοοοοοοο..........!!!!!!!!!!! "

Εσύ να κάτσεις στα αυγά σου γιατί το έχεις παραξυλώσει!
Ας τον άνθρωπο να κάνει και λίγο διακοπές με την οικογένεια του... γιατί ικανό τον έχω να γυρίζει για μια "αρπακτή"!

Triple Way

Re: Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: Thimios στις 04/08/2011 8:39 μμ.

doohan"Οσο λιγοτεροι τοσο καλυτερη προπονηση αλλα και εξοικιωση με την πιστα κανεις

Θυμιοοοοοοοοοοο..........!!!!!!!!!!! "


Περίμενε να φύγω διακοπές ρε π@@@τη μου.

Μου το είπε ο Σοφούλης την προηγούμενη φορά που ήμασταν Μέγαρα και του είπα ότι θα είμαι διακοπές.

dimchris"Εσύ να κάτσεις στα αυγά σου γιατί το έχεις παραξυλώσει!
Ας τον άνθρωπο να κάνει και λίγο διακοπές με την οικογένεια του... γιατί ικανό τον έχω να γυρίζει για μια "αρπακτή"!:"


Re: Μεγαρα 9/8/2011 Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: doohan στις 04/08/2011 9:09 μμ.

[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ

Re: Μεγαρα 9/8/2011 Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: dimchrist στις 05/08/2011 10:42 πμ.

doohan" "

Εσύ μη βάζεις μπρίζες και κάτσε λίγο με γυναίκες σου γιατί ο Σεπτέμβρης θα είναι δύσκολος μήνας και έτσι όπως πας σε βλέπω να τρως παντόφλες!

Triple Way

Μέγαρα 25/8/2011 Θάνος Σοφούλης & friends on track  

  Από: dimchrist στις 10/08/2011 1:14 μμ.

Χτες τελικά όντως είχε λιγο κόσμο και δύο γκρουπ.
Το επόμενο πάει στις 25/8 ...

Θάνος Σοφούλης & FRIENDS ON TRACK vol. 2 την Πέμτη 25 Αυγούστου στην πίστα Μεγάρων

Triple Way

Re: Μεγαρα 9/8/2011 Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: johnygalan στις 10/08/2011 7:59 μμ.

Δημήτρη είχε αρχάριους ή μόνο γρήγορους και ενδιάμεσους
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μεγαρα 9/8/2011 Θάνος Σοφούλης and friends on track  

  Από: dimchrist στις 10/08/2011 11:19 μμ.

johnygalan"Δημήτρη είχε αρχάριους ή μόνο γρήγορους και ενδιάμεσους"

Αυτό κάθε φορά καθορίζεται από το άτομα που έχουν δηλώσει για το track day.
Πάντα ξεκινάει ένα γκρουπ από αρχάριους και αν είναι λίγοι μπαίνουν και οι ενδιάμεσοι ή το ανάποδο.
Τώρα συγκεκριμένα για χτες δε ξέρω να σου πω. Αν το δει ο Πέτρος που πήγε θα σου πει. Πάντως αν μπορείς να πας και την παλεύεις με τη ζεστη είναι καλή περίπτωση γιατί πάνω από 30 άτομα όλοι μαζί δεν ήτανε με τίποτα.

Triple Way