TRACC DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)

TRACC DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)  

  Από: sprintman στις 16/05/2011 3:31 μμ.

Διοργανώνεται τρακ ντευ από Ιωάννα πρώην (0-300) εγώ πιθανόν να πάω το καλό είναι ότι συνήθως πληρώνεις το σέσιον που θα κάνεις και στα θετικά που προσωπικά εκτιμώ είναι οτι επιβλέπουν τους κάγκουρες επικίνδυνους και ότι κάνουν τρία γκρουπ και όχι 4 ή πέντε με αποτέλεσμα να περιμένεις μία ώρα μέχρι να μπεις αυτά όλα βέβαια ΉΤΑΝ έτσι και ελπίζω να είναι και τη Τρίτη όσοι φίλοι θέλουν να έρθουν μπορούν να δηλώσουν συμμετοχή στο 6941633040 με sms

Τελικά θα είμαι οποσδήποτε, από ότι ξέρω οι συμμετοχές δεν είναι πολλές άρα θα περάσουμε ωραία

Επίσης δε πληρώνουμε 50ευρα αλλά 15 το σέσιον αν κάποιος θέλει να κάνει 2 πληρώνει 30

Είμαι περέργος να δω πως θα τα πάει(πάω)στη πίστα

Re: TRACK DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)  

  Από: johnygalan στις 16/05/2011 9:56 μμ.

Παντώς δεν είναι και πρός το συμφέρον μας να χρεώνει αποκλειστικά 20λεπτα(έτσι ήταν μέχρι πέρσι)
τώρα που έχει μεγάλη μέρα θα κάνεις σίγουρα 5 οπότε 5χ15=75ευρω

Ενώ με τον Ζαφειρόπουλο και τον Σοφούλη δίνεις 50ευρω γενική είσοδο ή πληρώνεις για κάθε 20λεπτο που
θα κάνεις

Για αυτό και εγώ θα πάω την Τετάρτη
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: TRACC DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)  

  Από: sprintman στις 16/05/2011 11:21 μμ.

Αυτά προφανώς είναι γούστα; στα συγκεκριμέενα δε πάω γιατί βάζουν 4 γκρουπ από 25 μηχανάκια σιγά μη περιμένω μία ώρα για να ξαναμπώ επίσης αύριο είναι μισή μέρα οπότε δύσκολο να κάνεις 5 τρακ ντέυ ίσως επηδεί είμαι και παιδί των καλιφόρνια να θέλω περισσότερα με το συγκεκριμένο τροπο και λειτουργίας που χρόνια τώρα έχω μάθει.....

όχι ότι δε θα πήγαινα στο Ζαρειφόπουλο αν έβαζε 18-20 μηχανές και τρία γκρουπ όχι 4 ή 5 όπως συνιθίχει άμα έχει κόσμο...

Re: TRACK DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)  

  Από: johnygalan στις 17/05/2011 12:24 πμ.

Τις καθημερινές έχουν 3γκρουπ και αυτοί, αφού ο κόσμος είναι λίγος σχετικά, μια Τετάρτη(μισή μέρα) το καλοκαίρι
έκανα 6 20λεπτα με 50ευρω

Εχω κάνει και με τους τρεις και το 0300 έρχετε 3ο στην επιλογή μου, δεν βοηθάνε καθόλου τους
αρχάριους και αμα τους ρωτήσεις τίποτα σου λένε ενα πράγμα και μετά σου απαντάνε έλα στα σχολεία.

Οχι κύριοι ευχαριστώ δεν θα πάρω υπάρχουν και αλλού πορτοκαλιές!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: TRACC DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)  

  Από: sprintman στις 17/05/2011 1:34 μμ.

Δε βοηθάνε από το 0-300???Πρώτη φορά το ακούω αυτό!!

Για τα μαθήματα καλά λένε αξίζει να τα κάνει κάποιος μπορεί να του σώσουν τη ζωή


όσον αφορά τις προτιμήσεις γούστα είναι αυτά!!


Βέβαια θα ξέρεις ότι το περιοδικό 0-300(όπως και το POWER BIKES) έχει κλήσει και τα καλιφόρνια τα διοργανώνει τώρα το Μοτό......


όπως και να χει δε θα ρθω σε αντιπαράθεση ποιος κάνει τα καλύτερα τρακ ντευ εχω κάνει με όλους και διάλεξα αυτούς

εσύ διάλεξες ζαρειφόιπουλο κάποιος άλλος θα διαλέξει άλλους....

Re: TRACK DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)  

  Από: johnygalan στις 17/05/2011 3:14 μμ.

sprintman"
όπως και να χει δε θα ρθω σε αντιπαράθεση ποιος κάνει τα καλύτερα τρακ ντευ ."


Aυτό εννοείται κουβέντα κάνουμε εξάλλου εμείς τους προτιμάμε όλους αρκεί να είναι καθημερινή

Υ.Γ. Διόρθωσε λίγο το θέμα
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: TRACC DAY ΑΥΡΙΟ ΣΤΑ ΜΕΓΑΡΑ(ΣΤΙΣ 14:00)  

  Από: efthvag στις 17/05/2011 11:48 μμ.

Θα ήθελα να έρθω και εγώ να δω τι παίζει με τα νέα δεδομένα, αλλά λόγω δουλειάς δεν τα κατάφερα....
Sprintman ελπίζω να πήγες και να πέρασες καλά, περιμένουμε εντυπώσεις...
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..