Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.

Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: mako στις 15/11/2010 2:11 μμ.

Την τετάρτη έχει track day (θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος) με διοργανωτή το 0-300 .... θα είναι κάποιος άλλος εκεί ;

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: dimchrist στις 15/11/2010 2:57 μμ.

Μακάρι να μπουρούσα...
Εκτός αποπροόπτου πρέπει να είναι και το τελευταίο της χρονιάς.
Καλά να περάσετε!

Triple Way

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: johnygalan στις 15/11/2010 4:39 μμ.

mak"Την τετάρτη έχει track day (θεού θέλοντος και καιρού επιτρέποντος) με διοργανωτή το 0-300 .... θα είναι κάποιος άλλος εκεί ; "


Παρών
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: doohan στις 15/11/2010 4:42 μμ.

...........
[size=200:29gvu26k]ΚΑΛΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΛΑΣΤΙΧΑ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:46, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: johnygalan στις 15/11/2010 4:50 μμ.

doohan"Εχει εκδρομη το ΚΑΠΗ στα Μεγαρα?? Λεω να ερθω ετσι για κανενα τυλιο ισως και κανενα παξιμαδακι Ελπιζω οτι μαζι με το ηλεκτρονικο μανομετρο(παλι καλα που ειχες μαζι σου την προηγουμενη φορα)να φερεις και κανενα πιεσομετρο!!Τωρα τελευταια μου ανεβαινει η πιεση με αυτα τα παλιομεγαρα.......Θα ξεκινησω μετα την δουλεια μαλλον "

Αστα αυτά... νέος άνθρωπος είσαι
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: efthvag στις 15/11/2010 11:32 μμ.

Μακάρι να το επιτρέψει ο καιρός...μία εβδομάδα αγκαλιά με τα δελτία καιρού κοιμάμαι! Ευκαιρία για εμένα, λόγω της ημέρας δε δουλεύω και λέω να κάνω την παρθενική μου εμφάνιση (κοινώς να ξεπαρ@@@@@στώ ). Έχω που έχω κάνει μόνο το Level 1, θα το ξεχάσω και αυτό...Αλλά να μου υποσχεθείτε ότι θα μου φερθείτε με στοργή και προδέρμ
ΥΓ: Γκρουπ για υπο-αρχάριους έχει;;;
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: mako στις 16/11/2010 1:28 πμ.

Να ενημερώσω ότι ...
1. Σύμφωνα με το δελτίο το δικό μου ο καιρός μάλλον θα είναι καλός. Συννεφιασμένος μεν αλλά χωρίς άνεμο και πιθανότητα βροχής το βράδυ. Θερμοκρασία γύρω στους 20 βαθμούς.
2. Εγώ μπαίνω πάντα στο πράσινο γκρουπ που θεωρείται ότι είναι οι "αργοί" οδηγοί (ο λόγος είναι καθαρά προσωπικός) ... όσοι λοιπόν δεν έχουν θέμα με το χρονόμετρο ... μάλλον θα είμαστε παρέα μέσα.

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: johnygalan στις 17/11/2010 4:29 μμ.

Δυστυχώς σήμερα η βροχή δεν μας άφησε
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: mako στις 18/11/2010 1:05 πμ.

Εμείς να είμαστε καλά και η επόμενη πάλι κοντά θα είναι. Μόλις 10 λεπτά πριν μπούμε βρήκε να ανοίξει τους κρουνούς!!!!
Κατά την επιστροφή ... έφαγα ένα ξεγυρισμένο γλίστρημα εξ' αιτίας μιας βαμμένης γραμμής στα διόδια ... αλλά το έσωσα. Το ίδιο ακριβώς έπαθε και ο Βαγγέλης που έμεινε πίσω για να έρθει με το πάσο του!!!!

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: efthvag στις 18/11/2010 12:53 μμ.

Μια Τετάρτη μου έκατσε και εμένα να είναι αργία και αυτή γ#$%^ ο παλιόκαιρος...ίσα ίσα για να κάνει την πίστα κολυμβητήριο έβρεξε!
Εδώ στον Πειραιά δεν έριξε σταγόνα όλη μέρα, μας χάλασε και την βραδυνή βόλτα που περιμέναμε την "καταιγίδα" μετά τις 8 το βράδυ...τι να πω, δε με θέλει!
Να είναι καλά όμως οι "υπεύθυνοι" των ελληνικών αυτοκινητόδρομων , φρόντισαν να τη ζήσουμε την περιπετειούλα μας... Όχι τίποτε άλλο, τρως που τρως την τούμπα, είσαι και αλήτης που κάνεις και τρέλες στο δρόμο, φαίνεται άλλωστε και από αυτά που φοράς τι κουμάσι είσαι!
Αλλά δε φταίει κανείς άλλος, φταίω εγώ ο #$^%$^%$ που πληρώνω και διόδια...Ευτυχώς που το σώσαμε και αυτή τη φορά
Νίκο, καλά που σε άφησα και έφυγες μπροστά, θα σε έβλεπα να "διπλώνεις" και θα μου χάλαγες...την έκπληξη

Το μόνο καλό, χάρηκα που γνώρισα μερικά παιδιά από εδώ μέσα!
Ελπίζω σύντομα να τα καταφέρω πάλι να ξαναβρεθούμε!
Ποτέ μη λες ποτέ και ποτέ μη λες πάντα..

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: mako στις 18/11/2010 4:35 μμ.

Ααααα ναι .... αυτό το ξέχασα!!!! Χάρηκα που γνωριστήκαμε.-

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: jimdom στις 18/11/2010 4:45 μμ.

Χαρηκα κ εγω παιδια για τη γνωριμια

Μαλλον θα τα πουμε την τεταρτη 24/11 εκτος κ αν βρω να δωσω πουθενα τα χαρτακια,παιζει η παναθα το βραδυ κ θελω να παω απο νωρις στο γηπεδο να βρω καλα ναρκωτικα


Υ.Γ γλιστρησα στα διοδια της ελευσινας απο μ@@@κια δικια μου,εκει που αλλαζει η ασφαλτο,αλλα το γλιτωσα σχετικα ευκολα

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Τετάρτη 17 Νοε. Track day 0-300.  

  Από: mako στις 18/11/2010 4:58 μμ.

ΕΚΕΙ γλιστρήσαμε κι' εμείς .... έχουν βάψει από πάνω με μαύρο χρώμα ΧΩΡΙΣ αντιολισθητικό οι "ειδήμονες" και ήταν καθρέφτης ... άρα δεν είμαι καθόλου σίγουρος αν ήταν δικιά μας η δικά τους η μαλακία. Η δικιά μου ήταν ότι πήγαινα με πολλά. Αυτοί που ακολουθούσαν με τα αυτοκίνητα θα έπαθαν σοκ φαντάζομαι!!!!