τετ 7 απρ 2010

τετ 7 απρ 2010  

  Από: Piki στις 06/04/2010 5:28 μμ.

Θέλει κανείς να κινηματογραφηθεί στο track day του 0300 στα Μέγαρα; Θα συμμετέχω στην πράσινη ομάδα (αργοί). Με ευχαρίστηση θα προμηθεύσω τα στιγμιότυπα σε όσους θελήσουν να διορθώσουν τα οδηγικά τους σφάλματα!
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: τετ 7 απρ 2010  

  Από: dimchrist στις 06/04/2010 6:06 μμ.

Piki ευχαρίστως θα ερχόμουνα μιας και τα track days του 0-300 τα θεωρώ τα καλύτερα, αλλά το μηχανάκι μπήκε σήμερα στα pits και θα βγει την Παρασκευή.

Το Σάββατο θα πάμε Μέγαρα στο track day του Περιστέρα-Κωβαίου.

Triple Way

Re: τετ 7 απρ 2010  

  Από: Piki στις 06/04/2010 6:57 μμ.

Μήπως έρθω και εκεί?
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: τετ 7 απρ 2010  

  Από: nfot στις 06/04/2010 7:10 μμ.

Βρε ελατε να κανονισουμε ενα TD στις Σερρες, να το ευχαριστηθουμε.
Μεγαρα εχω μπει κανα δυο φορες με το αυτοκινητο και δε νομιζω οτι θελω να μπω με το Daytona.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: τετ 7 απρ 2010  

  Από: denthnpalevw στις 06/04/2010 7:55 μμ.

nf"Βρε ελατε να κανονισουμε ενα TD στις Σερρες, να το ευχαριστηθουμε.
Μεγαρα εχω μπει κανα δυο φορες με το αυτοκινητο και δε νομιζω οτι θελω να μπω με το Daytona."


+++++++++.......++++
αντε ντε......
δεν ειναι αναγκη να ειναι οργανωμενο απλα μια κενη μερα που να μας βολευει..
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: τετ 7 απρ 2010  

  Από: dimchrist στις 07/04/2010 12:19 μμ.

Μην υπολογίζεται εμένα... Τα οικονομικά μου δε μου επιτρέπουν να ανέβω επάνω.

Πέρυσι ανέβηκα για πρώτη φορά Σέρρες. Μου άρεσε τόσο που ανέβηκα ξανά μετά από κανα μήνα.
Έλεγα να περιορίσω τα Μέγαρα για να ανεβαίνω πιο συχνά Σέρρες αλλά τελικά δε μπορώ να μένω σε απραξία για μεγάλο διάστημα (δηλαδή πάνω από 2-3 μήνες ).
Επιπλέον τον προηγούμενο μήνα αποφάσισα να κοκκινίσω την πιστωτική με καλούδια για το Daytona.
Οπότε για φέτος θα περιοριστώ στα Μέγαρα... πάλι.

Σε κανα μήνα διοργανώνει η Τ σε συνεργασία με το Ζαφειρόπουλο (Extreme TrackDays) στις Σέρρες Trackday.
Είναι καλή περίπτωση να πάτε σε αυτό.

Piki το μόνο μειονέκτημα είναι ότι το Σάββατο θα έχει πάρα πολύ κόσμο και τις καθημερινές είναι δύσκολη η άδεια αλλά σίγουρα θα πάρω κάποια.

Triple Way

Re: τετ 7 απρ 2010  

  Από: Tigrisss στις 08/04/2010 1:38 πμ.

dimchris"Piki ευχαρίστως θα ερχόμουνα μιας και τα track days του 0-300 τα θεωρώ τα καλύτερα, αλλά το μηχανάκι μπήκε σήμερα στα pits και θα βγει την Παρασκευή.

Το Σάββατο θα πάμε Μέγαρα στο track day του Περιστέρα-Κωβαίου."



θα ειμαι και γω στους μεσαιους!

Re: τετ 7 απρ 2010  

  Από: dimchrist στις 08/04/2010 10:15 πμ.

Θα'μαι με ενα φιλαράκι με ένα πράσινο 636. Το δικό μου είναι ένα Daytona 675 γκρι-γραφίτης. Έλα να μας βρεις. 3η φορά μπαίνει ο φίλος (τον παρέσυρα και αυτόν) οπότε θα είμαστε στους αρχάριους. Άσε που θα έχω κάποια καινούρια πραγματάκια επάνω στο μηχανάκι και θέλω να πειραματιστώ. Μια χαρά θα μου κάτσει το γκρουπ των αρχαριων.
Ας ελπίσουμε μόνο να μη βρέξει.

Triple Way