Extreme TrackDays στα Μέγαρα

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: antonis lironis στις 24/02/2009 9:26 μμ.

Καθαρά Δευτέρα έχει δουλειά στον φούρνο του θείου για να βγεί η ΛΑΓΑΝΑ που θα φάτε!!!

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 24/02/2009 9:51 μμ.

fethry"καθαρά δευτέρα έχει extreme πέταγμα χαρταετού στον υμηττό... "


Πράγματι καθαρά Δευτέρα έχει πρωί-πρωί πέταγμα χαρταετού στον Υμηττό με λαγάνα, δερμάτινη περιβολή & Daytona 675. Και μετά κατευθείαν Μέγαρα από Περιφερειακή Υμηττού!

Triple Way

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: alki_viades στις 25/02/2009 1:54 μμ.

Εκλεισα θεση Απιστευτο , ποτε δεν εβρισκα θεση 5 μερες πριν, ελπιζω να ειναι σημαδι μικρου αριθμου συμμετοχων και να ειναι χαλλλαρα...

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 25/02/2009 5:52 μμ.

alki_viades"Εκλεισα θεση Απιστευτο , ποτε δεν εβρισκα θεση 5 μερες πριν, ελπιζω να ειναι σημαδι μικρου αριθμου συμμετοχων και να ειναι χαλλλαρα..."


Δεν πιστεύω ότι δε θα έχει κόσμο... απλά οι περισσότεροι το σκέφτονται πως να το πλασάρουνε για να μην φάνε την παντόφλα κατακέφαλα!!!

Είμαστε και ελληνάρες καθώς όταν πρόκειται για φαγοπότι όλα τα άλλα μπορούν να περιμένουν...

Άσε που υπάρχει και ανταγωνισμός...
βλέπε:
viewtopic.php?f=7&t=897

Triple Way

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 27/02/2009 3:03 μμ.

ΠΡΟΣΟΧΉ:

Άλλαξε η ώρα έναρξης. Από 1:00 μ.μ. αλλάζει σε 11:00 π.μ.

Άλκη αν θες να πάμε μαζί στείλε κανα sms. Λέω να ξεκινήσω κατά τις 10:15 για να είμαστε εκεί κανα 15λεπτο πιο νωρίς για τα διαδικαστικά. Μάλλον θα έχουμε κι άλλους Triumphιστες...

Triple Way

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: JOSBI στις 27/02/2009 3:08 μμ.

παιζει να ερθω και εγω με το R6κι μου!!
VALE FOR EVER

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: alki_viades στις 27/02/2009 4:08 μμ.

Πηρα τηλ. και τελικα μπορουσα να επιλεξω 50€ αν πηγαινα στις 1:30 ή 60 για τις 11, διαλεξα το 2ο.

Θα ηθελα να ειμαι εκει 10:30, να πουμε ραντεβου 10 καπου στη λ.αθηνων;

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 27/02/2009 5:50 μμ.

Κάθε φορά πάω από Περιφερειακή Υμηττού. Αν σε βολεύει και εσένα να πούμε 10:00 π.μ. στα πρώτα της διόδια.
Αλλιώς αν δε σε βολεύει να πούμε 10:20 π.μ. στα διόδια της Ελευσίνας.
Τι λες?

Triple Way

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 27/02/2009 5:57 μμ.

JOSBI"παιζει να ερθω και εγω με το R6κι μου!! "


Άντε μπράβο να σε δούμε και σένα Μητσάρα!

Καιρός είναι να βγάλεις και τον ιάπωνα. Πρέπει να τον έχει φάει η σκόνη.
Μην τρομάξεις μόλις τον βάλεις μπρος και αρχίσει να βρυχάται!
Να ξεσκουριάσεις και συ λιγάκι...

Θα έρθεις νωρίς ή αργά?

Triple Way

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: alki_viades στις 27/02/2009 5:58 μμ.

Οκ 10πμ αμεσως ΠΡΙΝ τα διοδια

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: alki_viades στις 02/03/2009 7:45 μμ.

Ολα καλα σημερα, εγω dimchrist & case εδωσαν τη μαχη με guest appearance απο πολυμηχανο. Η διοργανωση πολυ καλη, κοσμος αρκετος αλλα οχι ενοχλητικος, τουλαχ στο δικο μου γκρουπ, λιγες και ανωδυνες οι πτωσεις. Οι περισσοτεροι καναμε 4 20λεπτα, δεν αντεξαμε για 5ο επειδη δεν υπηρχαν αρκετα μπεργκερ τριγυρω να ανπληρωσουμε τις καμμενες θερμιδες, οχι πως κουραστηκαμε ή τιποτα τετοιο...

Προσοχη ηθελε στα τελευταια 20λεπτα που μας την επεφταν χαρταετοι απο τα γυρω λιβαδεια! Εγω κι ενα tuono μπροστα μου μπλεξαμε σε ενα σκοινι που στη προσπαθεια μου να το ξεμπερδεψω μπερδευοτανε στα ποδια μου - απο μακρυα θα φαινοτανε ενας τυπος που σταματησε στη μεση της πιστας κι αρχισε τις πιρουετες Τι να πεις, τελος καλο ολα καλα!

ΥΓ Στην Κ8 εχει χτιστει ενα καινουργιο κτηριο και πισω του εχει πιστα καρτ, 2-3 καρτ που ειδα φαινοταν πολυ ζορικα, ισως αξιζει μια επισκεψη

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: JOSBI στις 03/03/2009 8:51 πμ.

και εγω εκει ημουν αλλα οταν εφευγα ειδα ενα λευκο τιγρη! σας εψαχνα νωριτερα αλλα δεν και οταν σας ειδα ημουν στο φευγα!! γαμωτο!!! παντος ηταν πολυ καλα!!!
VALE FOR EVER

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: dimchrist στις 03/03/2009 10:42 πμ.

Πολύ ωραία ήτανε. Ξεσκουριάσαμε λιγάκι. Σήμερα είμαι πιασμένος. Είναι η δεύτερη φορά που κάνω 4χ20λεπτα (συνήθως κάνω 2 με 3). Είχε προηγηθεί και την Κυριακή μία Επίδαυρος, 7,5χλμ τρέξιμο το Σάββατο οπότε τώρα είμαι σε κωματώδη κατάσταση!
Στην πίστα είχε πολύ κόσμο. Είχε κίνηση αλλά όχι σε απελπιστικό σημείο. Λόγω της ημέρας υπήρχε μία φοβία συνωστισμού αλλά τέλος καλό όλα καλά . Μετά την πρώτη κρυάδα του 1ου session μπόρεσα να βρω ρυθμό στα επόμενα δύο , αλλά το 4ο ήταν απογοητευτικό μιας και οι δυνάμεις μου με είχαν εγκαταλείψει.

JOSBI"και εγω εκει ημουν αλλα οταν εφευγα ειδα ενα λευκο τιγρη! σας εψαχνα νωριτερα αλλα δεν και οταν σας ειδα ημουν στο φευγα!! γαμωτο!!! παντος ηταν πολυ καλα!!! "


Δεν πειράζει Μητσάρα την επόμενη φορά.

Triple Way

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: matsamitsou στις 04/03/2009 7:05 πμ.

dimchris".... 7,5χλμ τρέξιμο το Σάββατο οπότε τώρα είμαι σε κωματώδη κατάσταση!..."

πω πω μόνο που το διάβασα λαχάνιασα

Re: Καθαρά Δευτέρα 2/3/09 Extreme Track Day Μέγαρα  

  Από: Case στις 04/03/2009 5:28 μμ.

Μιά χαρά ήτανε παιδιά!!!

Καλός καιρός, καλή παρέα. Ότι πρέπει να ξεσκουριάσουμε από τον χειμώνα.

Γενικά ήταν ένα ευχάριστο Κυριακο-Δεύτερο μοτοσυκλετικής απόλαυσης.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.