ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: strani στις 05/06/2010 8:14 μμ.

γεια χαρα με λενε 'βασιλη'ειμαιενας σοβαρος οικογενειαρχης χρονια στο κουρμπετι...Μενω Αθηνα.Εχω γνωρισει απο κοντα τον βαγγελη και τον φωτη μια χαρα παιδια Μου αρεσει η μουσικη και οτι εχει να κανει με μοτο.'ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΩ ΦΩΤΟ'

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: johntiger1050 στις 17/08/2010 3:28 πμ.

παρων κι εγω μαζι με τα χαλια μου ........

ειμαι πιτσιρικασ μικρος κι ανοριμος μονο 30 ετων (ναι μονο 30 μικρος νοιοθω εγω )

εχω στα χερια μου ενα φανταστικο τιγρακι μοντελο 2007 μην το ματιασω 9000 εχει κανει αστερι ειναι το ατιμο
παντρεμενοσ\ς και χορισμενος χορις παιδακια εκτος απο τον τιγρη στην ζςη μου εχς και την μαρια με την οποια συζουμε και απολαμβανουμε της βολτεσ μας σε καθε ευκαιρια (λεω πολα για να αποφυγω την φοτο¨ )


ναι καλα βλεπεται δεν ειμαι 30 εδω 22 ειμαι


για παραπλανιτικους λογουσ δεν βαζς φοτο με το τιγρακι μου αλλα ειναι σε μπλεδακι ......

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: jimdom στις 03/10/2010 8:23 μμ.

Γεια σας
Ειμαι ο Δημητρης
Ειμαι κριος με ωροσκοπο διδυμο κ αυτος στο αβαταρ μου ειναι ο stewie
Φωτογραφιες δεν βαζω,εχει αρκετες στο φορουμ με την αφεντια μου

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: bonnie στις 03/10/2010 11:12 μμ.

jimdom"Γεια σας
Ειμαι ο Δημητρης
Ειμαι κριος με ωροσκοπο διδυμο κ αυτος στο αβαταρ μου ειναι ο stewie
Φωτογραφιες δεν βαζω,εχει αρκετες στο φορουμ με την αφεντια μου"



γεια σου δημητρη, θες να γνωριστουμε? το ζωδιο σου ταιριαζει με το δικο μου κ μαλλον θα εισαι ο αντρας της ζωης μου! εχω δει τις φωτο σου κ σε θαυμαζω!
αντε γεια μας!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Notis στις 31/01/2011 4:31 μμ.

Γεια σας...Είμαι ο Νότης, 48 ετών,παντρεμένος ,έχω δυο παιδιά,και είμαι κάτοχος ενός BONNEVILLE 2009.Η μηχανή είναι κουκλάρα, όμως πάντα υπάρχουν περιθώρια βελτίωσης...Έτσι έχω ξεκινήσει ήδη μερικές, και έπεται συνέχεια. Εύχομαι καλές και ασφαλείς βόλτες σε όλους.Με όσους μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος για τα συγκεκριμένα μηχανάκια θα"θελα να γνωριστούμε και να ανταλλάξουμε απόψεις.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:47, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: G spot στις 12/02/2011 6:25 μμ.

γεια σας, είμαι ο Βιργίνιος και είμαι μηχανολόγος μηχανικός. είμαι 30something, παντρεμένος και έχω αρκετές ανησυχίες αλλά λίγο ελεύθερο χρόνο.
είμαι κάτοχος ενός μαύρου τίγρη 1050 και προσπαθώ να τον κυκλοφορώ όσο συχνότερα μπορώ.
λατρεύω τις εκδρομές, αντιπαθώ το ΔΝΤ και εξοργίζομαι που ζω Αθήνα.
c u around

για φώτο δες tigerpics
κάθε μέρα είναι μια νέα μέρα

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: giannis andreou στις 16/02/2011 10:05 μμ.

Γεια σας κ από μένα λοιπόν..! Είμαι ο Γιάννης,είμαι μόλις 45,πρόλαβα όμως κ έκανα 2 γάμους 2 κόρες κ 1 εγγόνα. Απ τον Απρίλη του 2011διαμένω στη Λευκωσία,χωρισμένος πλέον, μα σε μόνιμη σχέση με 2 υπέροχες γυναίκες!!! Θα καταλάβετε τι εννοώ με τη φωτό...
Το καλύτερο ταξίδι είναι η ίδια η ζωή!Απολαμβάνεις τη διαδρομή χωρίς να σ΄ενδιαφέρει ο προορισμός...!
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:47, διορθώθηκε 3 φορές συνολικά.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: κωστας κυριακου στις 21/03/2011 8:23 μμ.

Γεια σας και από μένα. Κώστας Κυριάκου είναι το όνομά μου, είμαι 59 ετών Τεχνολόγος Σύνθετων υλικών.Η μεγάλη μου αγάπη , όπως καταλαβαίνετε, είναι οι μηχανές. Παλιός αγωνιζόμενος από το 1971 σε όλα τα είδη των αγώνων έως τον
περασμένο Αύγουστο στον 6ωρο των Σερρών (το χούι δεν φεύγει). Είμαι ιδιοκτήτης της εταιρίας Winner's Force . Κύρια
δραστηριότητα μας είναι οι κατασκευές από Carbon fibre- kevlar- fibre glass. Φιλικούς χαιρετισμούς σε όλους.
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:47, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Gianno στις 22/03/2011 5:05 μμ.

hello, Σταυρος 29 ετων tiger 1050 και ΙΤ στο επάγγελμα , thats me ------------------------------------------------->
http://www.thehotelslist.com , all about hotels..

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: Art-I-Sun στις 22/03/2011 10:47 μμ.

Χαιρετώ και εγώ, αν και αργοπορημένος! Ονομάζομαι Σωτήρης! Είμαι σχεδόν 27 ετών και εργάζομαι ως ελεύθερος επαγγελματίας (ΤΕΒΕ) με συνθήκες ΙΚΑ σε μια εταιρία οργάνωσης και εκτέλεσης οπτικοακουστικών εκδηλώσεων. Με λίγα λόγια (τεχνικός AV)... Είμαι περήφανος κάτοχος ενός γκρί Street Triple R '09 και υπερικανοποιημένος με αυτήν μου την επιλογή ως πρώτη μοτοσυκλέτα μεγάλου κυβισμού!... Αν και έχω λίγη εμπειρία από μηχανές, θα ήθελα πολύ κάποια στιγμή να μπώ σε πίστα... Αυτά!... Να'στε όλοι πάντα καλά!... Πίς...
Μια πατατιά τηγάνες...

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: jimmakos1050 στις 25/03/2011 1:27 πμ.

jimdom"Γεια σας
Ειμαι ο Δημητρης
Ειμαι κριος με ωροσκοπο διδυμο κ αυτος στο αβαταρ μου ειναι ο stewie
Φωτογραφιες δεν βαζω,εχει αρκετες στο φορουμ με την αφεντια μου"

Τρελο αγορι ειμαστε πλασμενοι ο ενας για τον αλλον!!Πες μου οτι εισαι ατριχοςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς
Συνονοματος με τον αποπανω και κοβω βολτες με ενα πορτοκαλι τιγρακι,Διατηρω σοβαρη σχεση-βιτρινα με γυναικα (ποτνα κενωνια) και ενα σκοντα επεσε και μου τσαλακωσε ευτυχως λιγο τον τιγρακι.Φωτογραφιες δεν βαζω γτ με αδικουν πολυ ναουμ.

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: lleonidas στις 25/03/2011 4:43 πμ.

Λοιπόν..έχουμε κ λέμε:Λεωνίδας,μένω στον Κορυδαλλό,είμαι καθηγητής σε δημόσιο σχολείο,fan περισσότερο του αυτοκινήτου κ όχι φύσει μηχανόβιος(τώρα τελευταία μου προέκυψε!),οδηγώ ένα μαύρο tiger 1050.
Στον ελεύθερό μου χρόνο ασχολούμαι αρκετά με τα βάρη κ με το τρέξιμο,μου αρέσει πολύ το ποδόσφαιρο,όταν έχω χρόνο βρίσκομαι με φίλους για κουβέντα,φαγητό ή βόλτα κ θα ήθελα να έχω περισσότερο χρόνο για ταξίδια.Κ λάτρης του ωραίου φύλου που μας ταλαιπωρεί γλυκά κ βασανιστικά...

file:///C:/DOCUME~1/952B~1/LOCALS~1/Temp/ImageReady/TargetPreview1/IMG_0267.htm

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: tharis στις 25/03/2011 12:45 μμ.

Περισσοτερο ελευθερο χρονο για ταξιδια απ τον δασκαλο δε θα βρεις πουθενα !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: lleonidas στις 25/03/2011 2:07 μμ.

haris"Περισσοτερο ελευθερο χρονο για ταξιδια απ τον δασκαλο δε θα βρεις πουθενα !! "

Έλα μ'αυτήν την καραμέλα!
Έχω κ ιδιαίτερα ρε συ που σημαίνει αρκετό διάβασμα κ ουκ ολίγα γραπτά για διόρθωμα επομένως...
Διαφορετικά δεν έχεις (πολύ)άδικο!

Re: ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ-ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΜΕΛΩΝ  

  Από: tharis στις 25/03/2011 2:31 μμ.

lleonidas"
haris"Περισσοτερο ελευθερο χρονο για ταξιδια απ τον δασκαλο δε θα βρεις πουθενα !! "

Έλα μ'αυτήν την καραμέλα!
Έχω κ ιδιαίτερα ρε συ που σημαίνει αρκετό διάβασμα κ ουκ ολίγα γραπτά για διόρθωμα επομένως...
Διαφορετικά δεν έχεις (πολύ)άδικο!"


Καλα, βλεπω και τη μανα μου .. Και μονο που καθεσαι 3 μηνες το καλοκαιρι φτανει, χωρια ολα τ αλλα..!!

Τα ιδιαιτερα ειναι extra απασχοληση οποτε δε πιανετε!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..