Καλύτερο fatbar για Tiger 1050

Καλύτερο fatbar για Tiger 1050  

  Από: Genesis στις 23/11/2014 11:24 μμ.

Ειμαι στην αναζητηση για fatbar και θελω την γνωμη σας! Ειχα παλια lsl το x01 με τα καβαλετα του και ημουν πολυ ικανοποιημενος και απο θεση οδηγησης και τον τροπο που με εκανε να οδηγω πιο επιθετικά! Τωρα εγερνα περισσότερο προς το μαμα φατμπαρ λογο οτι δεν θα ειχα κοψε ραψε με ετοιμες τρυπες κλπ με αλλα καβαλετα όχι τα μεγαλα της μανας του τυπου barracuda η rizoma! Απλα λογικα το μαμα θα έρχεται λιγο προς την ιδια θεση εχω την εντύπωση! Τι λετε πιο πιστευετε οτι ειναι καλυτερο? Η εχοντες τι λέτε?

Re: Καλύτερο fatbar για Tiger 1050  

  Από: Genesis στις 23/11/2014 11:25 μμ.

Επισης ξέρει κανείς μήπως αν παρακάτω καβαλέτα τα πουλάνε πουθενά εδώ σε αντιπροσωπεία ή αλλου? Είναι του 2012 αλλα δεν ξέρω αν τα φέρνουν! Και τα αλλα που φέρνουν συνήθως είναι πιο ψηλά και δεν μου κάνουν!

Re: Καλύτερο fatbar για Tiger 1050  

  Από: Tigris3 στις 24/11/2014 12:22 πμ.

Εγώ με το LSL είμαι αρκετά ικανοποιημένος. Η θέση οδήγησης είναι σούπερ. Τώρα το χρυσό έχει ένα θέμα με το χρώμα και τον ελληνικό ήλιο, αλλά μπορείς να πας σε μαύρο ματ ή ασημί. Τώρα για τις τρύπες που λες ναι μεν θέλουν άνοιγμα, αλλά μιλάμε για δύο τρύπες οπότε μικρό το κακό.

(Άλλαξες βλέπω από s_mduck σε genesis. Λίγο Yamaha μου θυμίζει από τα παλιά... Η αλλαγή στην υπογραφή σου πάντως είναι άκρως επιτυχημένη! Και το σωστό χρώμα! ).

Re: Καλύτερο fatbar για Tiger 1050  

  Από: Genesis στις 24/11/2014 12:34 πμ.

Χε χε ναι αλλα που ξερεις εσυ για yamaha γιατι δεν θυμάμαι!! Μαυρο είχα κ εγω κ μου αρεσε η θεση οδηγησης ημουν πιο επιθετικός! Απλα δεν ξερω με το μαμα τη παιζει!

Re: Καλύτερο fatbar για Tiger 1050  

  Από: kostas1975 στις 09/01/2015 2:17 μμ.

Καλησπέρα
Το μαμά σε μένα που ειμαι 1.85
Ειναι πιο ψηλό και με πιο ξεκούραστη θέση οδήγησης