Συναγερμος για Tiger 1050 sport

Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: stratofilio στις 19/05/2013 10:56 μμ.

Καλησπερα και απο εμενα μετα απο πολυ καιρο μακρια απο την Ελλαδιτσα επιστρεψαμε. Την προσεχη εβδομαδα θα προχωρησω στην αγορα ενος τιγρη Sport,αλλα εχω θεμα με την αγορα καποιον αξεσουαρ που οι τιμες τους ειναι στον θεο.Ενδιαφερομαι πιο πολυ για ενα συναγερμο για αυτο ζηταω την βοηθεια σας και την προσωπικη σας εμπειρια απο αυτους που εχετε εγκαταστησει στις μοτο σας μαμα η μη. Απο παλια μοτο που ειχα φορουσε συναγερμο ΜΕΤΑ καλος,απλος και απροβληματιστος.Αναμενενω τις αποψεις σας/

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: epistimon στις 19/05/2013 11:20 μμ.

καλος ορισες φιλε μου και με το καλο το καινουργιο σου εργαλειο.συναγερμο μπορεις να βαλεις οποιον θες αναλογα το ποσο σηκωνει η τσεπη σου.τωρα για τον ΜΕΤΑ που ρωτας ειναι οπως το ειπες καλος,απλος και απροβληματιστος.επειδη ομως εδωσες τοσα λεφτα για τη μηχανη μην τσιγκουνευτεις εναν καλο συναγερμο ειναι κριμα γιατι ασφαλιζεις κατα ενα μεγαλο ποσοστο τη μηχανη σου

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: Tigris3 στις 20/05/2013 1:40 πμ.

Εγώ φοράω τον Spyball και είμαι πολύ ικανοποιημένος. Μπαίνει πανεύκολα χωρίς ξηλώματα καλωδίων και χρησιμοποιεί το λαμπάκι που υπάρχει μέσα στα όργανα της μοτοσυκλέτας. Τρία χρόνια δουλεύει απροβλημάτιστα.

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: stratofilio στις 22/05/2013 9:26 μμ.

Φιλοι μου ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες τωρα ειμαι στην αναζητηση προσφορων,Ευχαριστω και παλι

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: xaotikos στις 24/05/2013 12:45 πμ.

Δες και τον scorpio i900 . Τον εχω στο ktm και ειναι πολυ καλος με περιμετρικα τηλεειδοποίηση κλπ

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: ΑΓΓΕΛΟΣ στις 29/05/2013 11:59 μμ.

Καλοτάξιδο φιλαράκι!! μην πάρεις spyball!! Η τηλε ειδοποιηση είναι σε ξεχωριστό μαραφετι που θέλει κάθε 3-4 μέρες μπαταρίες η να τις επαναφορτιζεις καθε 2 μερες!!! και δεν εισαι σιγουροσ αν πιανει στα τελευατια τους ασε που μετα απο κανα χρονο ηθελε παλι ρύθμιση η ευαισθησια του γιατι επαιρνες την μηχανη εφευγες και χτυπαγε αμα ειχε κανα δυνατο ενοχλημα!!
ΓΥΡΙΣΕ Ο ΤΡΟΧΟΣ ΚΑΙ Γ_-_-_ ΚΑΙ Ο ΦΤΩΧΟΣ ΠΛΕΟΝ!!

ΜΑΡΣΠΙΕ  

  Από: maliotto στις 30/05/2013 8:41 πμ.

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ !!!
ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΕΡΕΣ ΜΟΥ ΕΠΕΣΕ ΤΟ TIGER MOY ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕ Ο ΛΕΒΙΕΣ ΤΟΝ ΤΑΧΥΤΗΤΩΝ ΞΕΡΕΤΕ ΠΟΥ ΘΑ ΒΡΩ ΚΑΝΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΚΡΗΤΗ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΓΙΑ ΤΑ ΑΝΤΑΛΑΚΤΙΚΑ ΑΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ !!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: Abbott στις 26/02/2014 12:33 μμ.

Χαιρετώ την παρέα! έχει κανένας τον συναγερμό της Triumph τον γνήσιο? θέλω γνώμες γιατί θέλω έναν καλό συναγερμό γιατί είμαι καμένος από προηγούμενο μηχανάκι που μου φάγανε με συναγερμό META επάνω. Εγώ θέλω να βάλω συναγερμό με gps επάνω αλλά όσους έχω δει για όλους έχουν να μου πουν ένα ελάττωμα!
NO RIDE..... NO LIFE!!!

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: sprint900 στις 26/02/2014 8:10 μμ.

Προσωπική μου άποψη , ο συναγερμός είναι παρηγοριά στον άγιο , τον δικό μου γνήσιο data tool στο sprint 900 που έχω όταν κόλλησε τον απενεργοποίησα σε 10 δευτερόλεπτα και έκλεψα το μηχανάκι μου κανονικά .
Τραβάνε ρεύμα και αδειάζουν μπαταρίες , κολλάνε στα καλά καθούμενα και μπορεί να σε σκοτώσουν στην κίνηση η εθνική σβήνοντας το μοτέρ και όλα τα σχετικά .
Τώρα έχω βάλει ένα shark φτηνό μοντέλο μόνο για το θεαθήναι χωρίς να μπορεί να σβήσει το μοτέρ , για να κάνει τσίου τσίου όποτε τον βάζω εγώ , δεν έχει αυτόματο οπλισμό .
Και το πρώτο πράγμα που ψάχνουν οι κλέφτες είναι αν έχει τηλεειδοποίηση με GPS , αν δεν κάνω λάθος άλλωστε κανένας έως τώρα δεν βρήκε το κλεμένο μηχανάκι του με χρήση GPS .
Τα λεφτά που θα πετάξετε εκεί , ρίχτε τα σε ένα καλό συρματόσκοινο που δεν κόβεται και σε μια πατέντα με τον μηχανικό σας αν δεν ξέρεται εσείς που να φαίνεται σαν βλάβη ότι δεν ξεκινάει η μηχανή στον επίδοξο κλέφτη .
Όσοι έχετε όρεξη διαβάστε εδώ αρκετές γνώμες για συναγερμούς .

http://www.vstromhellasforum.com/t232-topic

Μάταιόν εστι παρά θεών αιτείσθαι ά τις εαυτώ χορηγήσαι ικανός εστι.

Re: Συναγερμος για Tiger 1050 sport  

  Από: billis 1050 στις 26/02/2014 11:54 μμ.

sprint900"Προσωπική μου άποψη , ο συναγερμός είναι παρηγοριά στον άγιο , τον δικό μου γνήσιο data tool στο sprint 900 που έχω όταν κόλλησε τον απενεργοποίησα σε 10 δευτερόλεπτα και έκλεψα το μηχανάκι μου κανονικά .
Τραβάνε ρεύμα και αδειάζουν μπαταρίες , κολλάνε στα καλά καθούμενα και μπορεί να σε σκοτώσουν στην κίνηση η εθνική σβήνοντας το μοτέρ και όλα τα σχετικά .
Τώρα έχω βάλει ένα shark φτηνό μοντέλο μόνο για το θεαθήναι χωρίς να μπορεί να σβήσει το μοτέρ , για να κάνει τσίου τσίου όποτε τον βάζω εγώ , δεν έχει αυτόματο οπλισμό .
Και το πρώτο πράγμα που ψάχνουν οι κλέφτες είναι αν έχει τηλεειδοποίηση με GPS , αν δεν κάνω λάθος άλλωστε κανένας έως τώρα δεν βρήκε το κλεμένο μηχανάκι του με χρήση GPS .
Τα λεφτά που θα πετάξετε εκεί , ρίχτε τα σε ένα καλό συρματόσκοινο που δεν κόβεται και σε μια πατέντα με τον μηχανικό σας αν δεν ξέρεται εσείς που να φαίνεται σαν βλάβη ότι δεν ξεκινάει η μηχανή στον επίδοξο κλέφτη .
Όσοι έχετε όρεξη διαβάστε εδώ αρκετές γνώμες για συναγερμούς .

http://www.vstromhellasforum.com/t232-topic


"


Δυστυχώς έτσι ειναι τα πράγματα... Αμα πεσει το δύσκολα το γλυτώνεις...