Akrapovic & Tiger 800

Akrapovic & Tiger 800  

  Από: xezo στις 23/05/2012 3:17 μμ.

Επιτέλους ήρθε !

http://www.akrapovic.com/en/Motorcycle/ ... +(Titanium)

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: mastersam13 στις 23/05/2012 4:03 μμ.

Τιμή Λιανικής: 1,235.00 €
Διαθεσιμότητα: ΚΑΤΟΠΙΝ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑΣ. Με χρόνο παράδοσης από 20 έως 35 ημέρες.

Οι παραπάνω πληροφορίες είναι από το tecnomoto.gr
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: john doufexis στις 23/05/2012 4:15 μμ.

ποσααααααααααααα........? κ μετα ελεγαν για την ARROW, προσωπικα κ απο την φοτο δν μ'αρεσει !!!
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: mastersam13 στις 23/05/2012 4:31 μμ.

john doufexis"ποσααααααααααααα........? κ μετα ελεγαν για την ARROW, προσωπικα κ απο την φοτο δν μ'αρεσει !!!"


Κοίτα... και εμένα προσωπικά... με τέτοιες τιμές... αρχίζει να μην με ενοχλεί αλλά να μου αρέσει κιόλας ο ήχος του τενεκέ που ακούω κάθε φορά που κλείνω το γκάζι
Ευτυχία δεν είναι να κάνεις αυτό που θέλεις, αλλά να μην κάνεις αυτό που δεν θέλεις.

Ζαν-Ζακ Ρουσσώ

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: john doufexis στις 23/05/2012 4:57 μμ.

mastersam13"
john doufexis"ποσααααααααααααα........? κ μετα ελεγαν για την ARROW, προσωπικα κ απο την φοτο δν μ'αρεσει !!!"


Κοίτα... και εμένα προσωπικά... με τέτοιες τιμές... αρχίζει να μην με ενοχλεί αλλά να μου αρέσει κιόλας ο ήχος του τενεκέ που ακούω κάθε φορά που κλείνω το γκάζι "


εδω κ αν δεν ειμαι σε θεση να πω κατι...το μοτοσακο μου το πηρα με την ARROW φορεμενη κ δν την αλλαζω με καμια αλλη.
παντως περα απ την πλακα ειναι πααααρα πολλα τα γιουρα +20 μερες για την παραλαβη ?
ειδα χθες ενα παλικαρι που φοραγε την μιβ, πολυ ωραιος ηχος κ η τιμη 600 γιουρα, οχι 1,230 ελεος, βαζεις την μιβ κ φορας ολα τα ριζομα κ σου μενουν κ για λαστιχα
Βρε θα αργησεις και θα σου κρυωσει η μπριτζολα !!!!

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: memis στις 23/05/2012 9:34 μμ.

Όντως ΠΑΡΑ ΠΟΛΑ τα 1230€ για την Akrapovic..!!!

Προσωπικά , πριν 10 μέρες φόρεσα στο τιγράκι μου την ARROW (με το πρόγραμμα) και είμαι ΚΑΤΑ-ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΜΕΝΟΣ..!!!
Καταρχίν είδα αισθητή διαφορά στην απόκριση της μηχανής και από εμφάνιση πιστεύω ότι έιναι αποδεκτό ότι είναι πολύ όμορφη... Θα μπορέσει μια Akrapovic να δώσει το διπλάσιο σε αποτέλεσμα, ώστε να δικαιολογήσει τα διπλασια λεφτά της..

Ή τελικά τα παραπανω χρήματα είναι για να λες ότι έχω Akrapovic

Αυτά και από εμένα...

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: johnygalan στις 23/05/2012 10:21 μμ.

Ωραία είναι αλλά τα 1230 δεν τα αξίζει για κανέναν λόγο!
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: kouts83 στις 24/05/2012 10:58 μμ.

Υπόψιν πέρασα χθες απο Παπασταύρο στην Καλλιρόης και επειδή έκλεισε το ένα μαγαζί του από τα 3 ,έχει stock καμία 130αριά εξατμίσεις για σκότωμα βάλει. όποιος θέλει ας πάει να δει... yoshimura kai remus είδα πολύ πράγμα
Οταν ξεκινάς να οδηγάς ένα δίκυκλο έχεις δύο τσάντες στα χέρια σου.
Η μία γεμάτη και η άλλη άδεια.
Η γεμάτη έχει μέσα της μπόλικη τύχη και η άδεια εμπειρίες.
Φροντίζεις να έχεις γεμίσει και την άδεια πριν σου τελειώσει η τύχη..

Re: Akrapovic & Tiger 800  

  Από: Glober στις 24/05/2012 11:26 μμ.

johnygalan"Ωραία είναι αλλά τα 1230 δεν τα αξίζει για κανέναν λόγο!"


+1050... υπερβολικά πολλά τα λεφτά χωρίς λόγο...