Φτηνές Εξατμίσεις

Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: zoomzoom στις 04/04/2012 12:48 μμ.

Παιδιά δεν ξέρω αν έχει ξαναμπεί αλλά σήμερα ανακάλυψα αυτό το site: http://www.billsrebuilts.gr/
Αν και Ελληνικό είναι αμερικάνικη εταιρία και κάτι yoshimura που ήθελε ένας φίλος τις έχει στην μισή τιμή από ότι στην Ελλάδα. Συνεργάζεται και με την arrow και τους έστειλε mail για τις slip on και τις 3 σε 1 για το triple. Όταν έχω απάντηση θα σας ενημερώσω. Σίγουρα πάντως έχει πολύ καλή τιμή στις 2brothers αν κάποιος ενδιαφέρεται.

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: bonnie στις 04/04/2012 1:11 μμ.

χμμμμ....
κανε ενα search προσεκτικο στο moto.gr φορουμ...
εχω την αισθηση οτι εκει ειχα διαβασει τα χειροτερα απο θεμα αξιοπιστιας, συμπεριφορας κλπ οσον αφορα τον συγκεκριμενο πωλητη.
πριν αγορασεις, κανε μια ερευνα στο μοτο.... αν μπορει κ ο καπτεν να μας βοηθησει με αναζητηση, γιατι με το καινουριο σαιτ του μοτο τωρα εγω χαθηκα..

ψαξτο λιγο παντως....
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: BOB στις 04/04/2012 1:23 μμ.

Φίλε zoomzoom αν μάθεις για τις arrow ενημέρωσε γιατί με καίει κι εμένα το θέμα με τις εξατμίσεις τον τελευταίο καιρό.

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: coubaros στις 04/04/2012 1:57 μμ.

Στο moto.gr λένε τα χειρότερα. Εδώ και καιρό. Διάβασε τα πριν προχωρήσεις σε καμία αγορά.

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: zoomzoom στις 04/04/2012 2:51 μμ.

Θα το κοιτάξω και στο moto...
Ευχαριστώ....

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: coubaros στις 04/04/2012 3:05 μμ.

Πάρε μία γεύση.

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=108031&highlight=%E1%F0%E1%F4%E5%FE%ED%E1%F2

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: zoomzoom στις 04/04/2012 3:10 μμ.

Μετά από λίγο ψάξιμο στο moto ίσως να είναι καλύτερα αν ο τίτλος αλλάξει σε ''προσοχή με site ....''
Έχει μπλέξει αρκετός κόσμος..
Αν μου απαντήσει πάντως θα σας ενημερώσω έτσι για την ιστορία..

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: Tigris3 στις 04/04/2012 7:30 μμ.

Περιπτώσεις και εμπειρίες με τον συγκεκριμένο παίζουν σχεδόν σε όλα τα Ελληνικά sites μοτοσυκλέτας! Προσοχή λοιπόν!

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: xaotikos στις 05/04/2012 12:38 πμ.

O bill ήταν κάποτε στο κουκάκι και έκανε μετατροπές και βελτιώσεις. Από εκεί δεν έχω ιδέα αν είχε κανένας πρόβλημα.
Όπως λένε τα παιδιά και γράφουν στα άλλα forums, πήγε αμερική, άνοιξε web-μαγαζί αλλά πολλοί την πάτησαν...

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: zoomzoom στις 05/04/2012 4:08 μμ.

Και όπως είπα παραθέτω την απάντηση:

Καλησπερα
Με την Αrrow Αμερικης δεν εχω πολες επαφες και δεν νομζω να εχουν στοκ
την συγεκριμενη
Μονο απο Ιταλια αν την στειλει συναδελφος εμπορος που πουλαει απο εκει
τιμη -20% απο την τιμη στην Ελλαδα που θα βρεις.αγορα με Paypal

Πες μου αν ειναι

Ευχαριστω
Βασιλειος
www.billsrebuilts.gr

Re: Φτηνές Εξατμίσεις  

  Από: Cpt. Haddock στις 05/04/2012 4:16 μμ.

Απο το πως είναι φτιαγμένο το site και μόνο, μπορείτε να καταλάβετε πολλά πράγματα...
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."