Μανετες.

Μανετες.  

  Από: johntar στις 25/07/2011 12:43 πμ.

Θα ηθελα να ρωτησω τι μανετες να βαλω στον τιγρη.σκευτομαι να παρω απο το ride it αλλα δεν ξερω ποιες να παρω τις κοντες η τις μακριες???Τις εχει κανενας απο εσας???τι ειναι πιο καλο??κοντες η κανονικες???
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Μανετες.  

  Από: tharis στις 25/07/2011 12:53 πμ.

Δε νομιζω οτι υπαρχει καλο και κακο εδω.. οτι σε βολευει ..

Θεωρητικα βεβαια οι μακριες ειναι καλυτερες αλλα αν εσυ δε χρησιμοποιεις ολο το μηκος της μανετας μπορεις να καλυφθεις και με τις κοντες που μαλλον αισθητικα ειναι ομορφοτερες.
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Μανετες.  

  Από: johntar στις 25/07/2011 12:55 πμ.

αυτο λεω απο θεμα πρακτικοτητας τι βολευει.???
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Μανετες.  

  Από: tharis στις 25/07/2011 12:57 πμ.

Οι μακριες φυσικα ..!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Μανετες.  

  Από: johntar στις 25/07/2011 1 πμ.

Δλδ εσυ τι προτείνεις???εσυ τι θα εβαζες???
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Μανετες.  

  Από: Tigrisss στις 25/07/2011 1:01 πμ.

johntar"Θα ηθελα να ρωτησω τι μανετες να βαλω στον τιγρη.σκευτομαι να παρω απο το ride it αλλα δεν ξερω ποιες να παρω τις κοντες η τις μακριες???Τις εχει κανενας απο εσας???τι ειναι πιο καλο??κοντες η κανονικες???"


τις εχω εγω, τις κανονικές.
μια χαρά είναι. οι κοντες δε φαινονται ωραίες στο tiger..

Re: Μανετες.  

  Από: johntar στις 25/07/2011 1:04 πμ.

αρα λες να παραγγειλω τις μακριες??πως σου φενονται εσενα?απο ομορφια απο πρακτικοτητα?
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Μανετες.  

  Από: tharis στις 25/07/2011 1:05 πμ.

Κοιτα η μακρια δουλευεται και σαν κοντη.. η κοντη δεν γινεται μακρια ..! Δε νομιζω καποιος να βαζει κοντες για καποιον αλλο λογο περαν του αισθητικου.

Καταρχην για πιο λογο θες να αλλαξεις μανετες? Φανταζομαι για να μπορεις να τις ρυθμιζεις.. ?

Μετα δεν ειναι μονο το μηκος .. μπορει αυτη που θα παρεις να ειναι λιγο πιο χοντρη - λιγο πιο λεπτη και να εχεις αλλη αισθηση.. οποτε αν δε δοκιμασεις δεν μπορεις να ξερεις 100%

Εγω ειμαι ευχαριστημενος με τις μαμα και δεν θα αλλαζα, καθως ειδα και οτι καποιες aftermarket που δοκιμασα σε αλλους δε με βολεψαν εξισου..
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Μανετες.  

  Από: johntar στις 25/07/2011 1:08 πμ.

θελω να τις αλλαξω για να τις ρυθμιζω πιο ευκολα και για ομορφια.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Μανετες.  

  Από: tharis στις 25/07/2011 1:10 πμ.

Παρε μακριες στο χρωμα που σ αρεσει και βλεπεις..

Ουτος ή αλλως αυτες οι κινεζικες δεν ειναι και πολυ ακριβες οποτε αν δε σου κατσουν καλα ξαναβαζεις τις παλιες. Απο ποιοτητα παντως δε νομιζω να εχουν θεμα!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Μανετες.  

  Από: johntar στις 25/07/2011 1:11 πμ.

Giati h αυτες που δινει το ride it ειναι κινα????
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Μανετες.  

  Από: tharis στις 25/07/2011 1:14 πμ.

Ναι αυτες απ οτι θυμαμαι κινεζικες ειναι.. (και οτι αλλο ειναι στα 30 euro )
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: Μανετες.  

  Από: johntar στις 25/07/2011 1:15 πμ.

εχεις δικιο κινα ειναι μολις το τσεκαρα.οκ.ευχαριστω για το ενδιαφερον μαλλον τις μακριές θα παραγγειλω.
Ποιος θα τονίσει τα χιλιάδες λάθη μου να μου τονίσω άλλα χίλια κ τ' αμέτρητα τα πάθη μου!!!

Re: Μανετες.  

  Από: johnygalan στις 25/07/2011 4:08 μμ.

Μακριές ή αυτές

http://viewitem.eim.ebay.gr/Triumph-Tig ... 21761/item
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μανετες.  

  Από: Tigrisss στις 25/07/2011 7:40 μμ.

johnygalan"Μακριές ή αυτές

http://viewitem.eim.ebay.gr/Triumph-Tig ... 21761/item"


όχι!!!!!
ξεβαφουνε......
πάρε τις RIDE IT σου είπα, από το Πασχα τις έχω κ όλα καλά μέχρι μέχρι τώρα.