Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα

Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: triplepower στις 22/04/2010 3:32 μμ.

Παιδια σημερα αλλαξα τα μπροστα φλας με μικροτερα μεταλλικα(οποιος θέλει το λινκ πμ...),την πίσω αναρτηση με αυτη του Daytona και την γκαζιερα του Speed(πιο κοντη).......εντυπώσεις,για τα φλασακια ωραία κατασκευη,δυνατο φως.το μονο αρντητικό είναι οτι για να τα βάλω έκοψα κ στις 2 μεριες ενα λαμακι π εχει για τα αλλα φλας.....η αναρτηση δν μπορω να πω.απο το συνεργειο στη δουλεια ήρ8α....η γκαζιέρα πολυ πιο σταθερη κ λιγοτερο επιφοβη απο οσο φανταζομουν.μια απλη κινηση κ τερματίζει το γκαζι κ δν παιζει στους κλασικους ελληνικους δρόμους οπως η προηγούμενη.....

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: triplepower στις 24/04/2010 3 μμ.

Οριστε και οι φωτο....

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: Aris. στις 24/04/2010 4:21 μμ.

Μεγειες !

Η αναρτηση μεταχειρο ? Ποσο σου βγηκε και απο που ?
Απο απλη περιεργια , ποσα ζητησε ο μαστορας για το περασμα ?

Τα φλασακια δεν με πολυσυγκινουν , ομορφα μεν οχι τοσο ιδιαιτερα για να τα αλλαξω , δε.
Δε θα εδινα με τιποτα κανα 70αρι δηλαδη

Η γκαζιερα του speed σε συνδιασμο με καταληλη λαβη δινει μεχρι και 10αλογα εχω ακουσει !!!


================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: triplepower στις 24/04/2010 5:24 μμ.

Aris."Μεγειες !

Η αναρτηση μεταχειρο ? Ποσο σου βγηκε και απο που ?
Απο απλη περιεργια , ποσα ζητησε ο μαστορας για το περασμα ?

Τα φλασακια δεν με πολυσυγκινουν , ομορφα μεν οχι τοσο ιδιαιτερα για να τα αλλαξω , δε.
Δε θα εδινα με τιποτα κανα 70αρι δηλαδη

Η γκαζιερα του speed σε συνδιασμο με καταληλη λαβη δινει μεχρι και 10αλογα εχω ακουσει !!!


"


Την αναρτηση την πηρα απο αμερικη 150$ με τα μεταφορικα.τοσο τις δινουν εκει......δεν εδωσα τιποτα.μονο την γκαζιερα πληρωσα.10 λεπτα δουλεια ειναι.πιο πολυ ωρα περιμενα μεχρι να βαλω την μηχανη παρα να μ φτιαξουν τα πραγματα.....
Για τα φλασακια εννοειται πως ουτε εγω έδινα ενα 70αρι!!!30ε εχουν μαζι με τα μεταφορικα και 50 νομιζω οτι δινει την 4αδα......
Εχει διαφορα στην αισθηση και δν χρειαζεται να γυρίζεις τον καρπο σου τοσο πολυ οσο την δικια μας.και ουτε τρεμοπαιζει στις γουβες κ στις ανωμαλιες του δρομου,ειναι πολυ πιο σταθερη....12ε εχει,αν δν βολευεσαι ξαναβαζεις την κανονικη!αξιζει τον κοπο....

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: Aris. στις 24/04/2010 5:52 μμ.

riplepower"

Την αναρτηση την πηρα απο αμερικη 150$ με τα μεταφορικα."


Ebay ? καποιο site me μεταχειρισμενα ? Ε βρε ανθρωπα με το τσιγκελι στα βγαζω.
Δωσε κανα λινκ να παμε για ψωνια!!



Υ.Γ. οταν λες γκαζιερα εννοεις ολο το γκριπ μαζι με τα ηλεκτρικα kill switch και μιζα ή μονο τον σωληνα που κουμπωνει η ντιζα πανω? Χρειαστικες καινουρια ελαστικη χειρολαβη ?
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: triplepower στις 24/04/2010 6:12 μμ.

Aris."
riplepower"

Την αναρτηση την πηρα απο αμερικη 150$ με τα μεταφορικα."


Ebay ? καποιο site me μεταχειρισμενα ? Ε βρε ανθρωπα με το τσιγκελι στα βγαζω.
Δωσε κανα λινκ να παμε για ψωνια!!



Υ.Γ. οταν λες γκαζιερα εννοεις ολο το γκριπ μαζι με τα ηλεκτρικα kill switch και μιζα ή μονο τον σωληνα που κουμπωνει η ντιζα πανω? Χρειαστικες καινουρια ελαστικη χειρολαβη ?"


www.triumph675.net ....γνωστο φορουμ για daytona/streetακια....πολυ υλικο για διάβασμα και πολλες αγοραπωλησιες,groupbay κτλπ......
το γριπ ειναι ίδιο,ειναι ομως μαζι με το πλαστικο γραναζι το οποιο ειναι πιο μικρο απο το δικο μας κ κανει αυτη την διαφορα.λογικα βγαινει κ το βαζεις σε οποιο γριπ θελεις.....

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: noxelikos στις 24/04/2010 7:03 μμ.

[quote="triplepower"]


Την αναρτηση την πηρα απο αμερικη 150$ με τα μεταφορικα.τοσο τις δινουν εκει......


Καλοριζικα!!Μεγιες!!
Ακομη ομως δεν εχω καταλαβει αν η αναρτηση ηταν μεταχειρισμενη ή καινουρια,παρολες τις προσπαθειες του Αρη..Εκτος αν η καλη τιμη συνεπαγεται και μεταχειρισμενη στην περιπτωση.
Πες μας και κανα σχολιο-εντυπωσεις απο την εν λογω.

Και παλι μεγιες!!

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: Aris. στις 24/04/2010 8:21 μμ.

Σε αυτο το μπουρδελοtriumph676net ειχα ξαναμπει εχω την εντυπωση , δεν μπορουσα να κανω νεο τοπικ ουτε ριπλαϊ και δεν ασχοληθηκα περεταιρω , τοτε , αν ενθυμουμαι καλως.
Τωρα παλι τα ιδια , εκανα register με ιδια στοιχεια και ολα καλα ,(προφανως διαγραφηκαν τα παλια) παλι ομως δεν μπορω να κανω νεο θρεντ , λεγοντας μου πως μαλλον δεν εχω τα απαιτουμενα privileges .
Πρεπει να κανω και κατι ακομα , ή απλα περιμενω εγκριση του adminoπαπαρα ?

Αι σιχτιρ με τσατιζουν τετοιες γραφειοπαπαροκαταστασεις. Γ@&#)@*$#$#ΜΩ Τ#)$#@$)(&*@#
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: triplepower στις 24/04/2010 9:32 μμ.

Aris."Σε αυτο το μπουρδελοtriumph676net ειχα ξαναμπει εχω την εντυπωση , δεν μπορουσα να κανω νεο τοπικ ουτε ριπλαϊ και δεν ασχοληθηκα περεταιρω , τοτε , αν ενθυμουμαι καλως.
Τωρα παλι τα ιδια , εκανα register με ιδια στοιχεια και ολα καλα ,(προφανως διαγραφηκαν τα παλια) παλι ομως δεν μπορω να κανω νεο θρεντ , λεγοντας μου πως μαλλον δεν εχω τα απαιτουμενα privileges .
Πρεπει να κανω και κατι ακομα , ή απλα περιμενω εγκριση του adminoπαπαρα ?

Αι σιχτιρ με τσατιζουν τετοιες γραφειοπαπαροκαταστασεις. Γ@&#)@*$#$#ΜΩ Τ#)$#@$)(&*@# "

εγω απλα γραφτηκα κ ποσταρω κανονικα.....δν μπορεις να ποσταρεισ σε καποια sections ομως αν δεν εχεισ πανω απο 25ποστσ ή 30 μερες παραμονης στο φορουμ......

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: denthnpalevw στις 25/04/2010 12:05 πμ.

ειμαι και εγω σε αυτο το forum και απλα ειναι θησαυρός....

μονο τα καλυτερα εχω να πω
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: grgasteus στις 25/04/2010 1:28 πμ.

Aris."Σε αυτο το μπουρδελοtriumph676net ειχα ξαναμπει εχω την εντυπωση , δεν μπορουσα να κανω νεο τοπικ ουτε ριπλαϊ και δεν ασχοληθηκα περεταιρω , τοτε , αν ενθυμουμαι καλως.
Τωρα παλι τα ιδια , εκανα register με ιδια στοιχεια και ολα καλα ,(προφανως διαγραφηκαν τα παλια) παλι ομως δεν μπορω να κανω νεο θρεντ , λεγοντας μου πως μαλλον δεν εχω τα απαιτουμενα privileges .
Πρεπει να κανω και κατι ακομα , ή απλα περιμενω εγκριση του adminoπαπαρα ?

Αι σιχτιρ με τσατιζουν τετοιες γραφειοπαπαροκαταστασεις. Γ@&#)@*$#$#ΜΩ Τ#)$#@$)(&*@# "



...μήπως...λέω, μήπως...
μας πείρανε χαμπάρι
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: triplepower στις 25/04/2010 3:48 μμ.

denthnpalevw"ειμαι και εγω σε αυτο το forum και απλα ειναι θησαυρός....

μονο τα καλυτερα εχω να πω"

Οντως!βρισκεις κ μαθαινεις οτι θες!!πολλες ιδεές κ γενικα αλλη νοοτροπια.καμια σχεση με τα ελληνικα φορουμ

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: nfot στις 25/04/2010 4:40 μμ.

Εχω γραφτει απο τοτε πηρα το Daytona, αλλα ειχα πολυ καιρο να μπω. Με κανατε ομως να ξαναμπω και με βλεπω για γκαζιερα Speed.
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Φλασακια-πισω αναρτηση-γκαζιερα  

  Από: triplepower στις 25/04/2010 7:04 μμ.

nf"Εχω γραφτει απο τοτε πηρα το Daytona, αλλα ειχα πολυ καιρο να μπω. Με κανατε ομως να ξαναμπω και με βλεπω για γκαζιερα Speed."

χαχαχαχα!......δοκιμασετο!αξιζει τον κοπο!κ δν νομιζω να ειναι τρομερο κοστοσ τα 12ε!αν δν βολευεσαι ή δν σ αρεσει ξαναβαζεις την παλια σου.....