Αντί xenon

Αντί xenon  

  Από: harrysvr στις 16/01/2010 10:18 μμ.

Για όσους έχουν ενδοιασμούς...τότε led: http://www.twistedthrottle.com/trade/productview/5224//

Re: Αντί xenon  

  Από: Sprinter στις 16/01/2010 10:41 μμ.

Με φωτιστική απόδοση 900 lumens, ειναι λιγότερο φωτεινά από εναν προβολέα αλογόνου (1000-1300 lumens).

Πάντωσ για βοηθητικός φωτισμός ακούγεται καλή ιδεα μια και εχουν πολύ μικρή καταναλωση.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Αντί xenon  

  Από: strani στις 17/01/2010 9:51 πμ.

δεν ξερω αν ειναι το σχημα τους που με χαλαει η το σημειο που ειναι τοποθετημενα.παντως πιστευω οτι πανω σε καγκελα κινητηρα θα εδειχναν καλυτερα.

Re: Αντί xenon  

  Από: grgasteus στις 17/01/2010 10:41 πμ.

+675 για τα κάγκελα κινητήρα.
εκεί που τα έχει ο τύπος στην φωτο είναι σαν "ξένα" αντί για xenon,είναι και στραβά...
εκτός και έχεις σκοπό το βγάλε-βάλε.
αποψή μου πάντα
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Αντί xenon  

  Από: O_Giannakis στις 17/01/2010 11:13 πμ.

Υπαρχει και το mount που βαζεις κατω απο τα φαναρια και μετα βαζεις οποια προβολακια θες , αρκει να εχουν βαση .....
Αυτοι προτεινουν τα 1100x της PIAA τα οποια ειναι τα Best Seller της εταιριας και οντος απο ψαξιμο που εκανα πρεπει να ειναι πολυ καλα σε ποιοτητα και αποδοση. Βεβαια εχουν πανω απο 300 δολαρια συν 45 το mount.
Σκεφτομαι να παρω το mount και να παω Σπυρου Πατση στην Αθηνα οπου εχει μαγαζια τα οποια ασχολουνται με τετοια προβολακια.
Αν καποιος θελει να το κοιταξουμε παρεα ή να παρουμε το mount .......

Re: Αντί xenon  

  Από: harrysvr στις 18/01/2010 12:01 μμ.

Η καλύτερη θέση(και διακριτική) πάντως είναι η παρακάτω

Re: Αντί xenon  

  Από: nxinos στις 20/01/2010 2:05 μμ.

harrysvr"Η καλύτερη θέση(και διακριτική) πάντως είναι η παρακάτω"


Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.... ΑΠΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΙΝΑΙ?
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
"Αν συνεχίσεις να κάνεις αυτό που έκανες πάντα, θα συνεχίσεις να παίρνεις αυτό που έπαιρνες πάντα"

Re: Αντί xenon  

  Από: harrysvr στις 20/01/2010 4:47 μμ.

nxinos"
harrysvr"Η καλύτερη θέση(και διακριτική) πάντως είναι η παρακάτω"


Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ.... ΑΠΟ ΦΟΡΤΗΓΟ ΕΙΝΑΙ?"

Αν θες να σε προσέχουν(και να ανοίγουν και δρόμο) τα 4τροχα τότε αναγκαστικά πας για stebel, μάλλον τέτοια είναι του τύπου(αν δεις σε scooter forum πόσοι τις έβαλαν...)
Και το ηχητικό εφέ: http://www.stebel.it/stebel2009/products.asp?IDserie=14&uso=1&tipologia=moto