ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ

ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: kontizas giwrgos στις 07/10/2009 8:10 μμ.

ΜΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΑ ΠΟΥΕΧΩ ΔΕΙ ΒΕΒΑΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΤΣΟΥΧΤΕΡΟ.www.fabproducts.co.uk.ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΙ ΤΟΘΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΜΕ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΑΝΑΛΑΒΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΘ ΞΕΡΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΙ ΑΣΧΕΤΟΣ ΣΕ ΑΥΤΑ

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: kontizas giwrgos στις 07/10/2009 8:13 μμ.

ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΕΔςhttp://stores.shop.ebay.co.uk/FAB-products_triumph_W0QQ_fsubZ7QQ_sidZ163745425QQ_trksidZp4634Q2ec0Q2em322

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: chris34 στις 08/10/2009 8:14 πμ.

http://www.triumph-online.co.uk/triumph ... 2364-p.asp

Για δες και εδω ρε Γιωργο!!Αυτα εχω βαλει εγω!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: O_Giannakis στις 08/10/2009 8:47 πμ.

Του chris34 ειναι πιο μουρικα, με το λογοτυπο ! Ειμαι μεσα για ομαδικη αλλα για τα συγκεκριμενα. Ποιος θα αναλαβει την παραγγελια θα το βρουμε, δεν κολλαμε εκει ....

Οποιος θελει λοιπον ας βαλει το ονομα του στην λιστα !!!


1. O_Giannakis
2.
3.
4.
5.

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: johnygalan στις 08/10/2009 2:31 μμ.

O_Giannakis"Του chris34 ειναι πιο μουρικα, με το λογοτυπο ! Ειμαι μεσα για ομαδικη αλλα για τα συγκεκριμενα. Ποιος θα αναλαβει την παραγγελια θα το βρουμε, δεν κολλαμε εκει ....

Οποιος θελει λοιπον ας βαλει το ονομα του στην λιστα !!!


1. O_Giannakis
2.
3.
4.
5."

Γίαννη εγω εχω αυτα που εχει ο chris τα πηρα απο την Πατρα(motoraid) κοιτα στις με ομαδικές παραγγελίες
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: kontizas giwrgos στις 08/10/2009 7:38 μμ.

epeidh eida tou xristou kai maresan mesa eimai

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: kontizas giwrgos στις 08/10/2009 7:50 μμ.

O_Giannakis"Του chris34 ειναι πιο μουρικα, με το λογοτυπο ! Ειμαι μεσα για ομαδικη αλλα για τα συγκεκριμενα. Ποιος θα αναλαβει την παραγγελια θα το βρουμε, δεν κολλαμε εκει ....

Οποιος θελει λοιπον ας βαλει το ονομα του στην λιστα !!!


1. O_Giannakis
2.kontizas
3.
4.
5."

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: O_Giannakis στις 09/10/2009 8:50 πμ.

ωραιος ο κυριος johnygalan

οποτε οποιος ειναι μεσα για ομαδικη απο motoraid !!!!
αναμενουμε λιγες μερες να δουμε ποσοι ενδιαφερονται , και προχωραμε στην παραγγελια !

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: kontizas giwrgos στις 09/10/2009 10:09 πμ.

O_Giannakis"ωραιος ο κυριος johnygalan

οποτε οποιος ειναι μεσα για ομαδικη απο motoraid !!!!
αναμενουμε λιγες μερες να δουμε ποσοι ενδιαφερονται , και προχωραμε στην παραγγελια !"

paidia ayta pou eida egw apo to xristo den einai apo to motoraid.einai apoto sait pio panw pou egrapse o xristos.

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: chris34 στις 09/10/2009 10:27 πμ.

Τα ιδια ειναι Γιωργο απλα ο ενας τα εχει 76 ευρω με την σημερινη ισοτιμια και ο αλλος ο πατρινος τα εχει 92!!
Της Beowolf ειναι και τα 2!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: kontizas giwrgos στις 09/10/2009 6:05 μμ.

chris34"Τα ιδια ειναι Γιωργο απλα ο ενας τα εχει 76 ευρω με την σημερινη ισοτιμια και ο αλλος ο πατρινος τα εχει 92!!
Της Beowolf ειναι και τα 2!!"

a ok tote e oti glytwsoume kalo einai nomizw.eyxarisatw xristara.pame apo agglia tote kai as perimenoume kai ligo.alla einai kai ta metaforika xexasa

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: johnygalan στις 10/10/2009 1:07 μμ.

Παιδία αμα παραγγείλετε απο το motoraid μην ξεχάσετε να του πείτε οτι είστε απο το forum για να σας κάνει 10% έκπτωση, και μου φαίνεται οτι πανω απο 350 ευρω τα μεταφορικά ειναι δωρεάν. Κοιτάξτε λιγο την δικία μας παραγγελία.
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: nascobar33 στις 04/11/2009 12:29 μμ.

να ρωτησω κατι?εγω το τιγρακι το δουλευω κυριωσ μεσα στιν πολη και αποτι ακουσα λεει οτι με τα προστατευτικα αυτα ανεβαζει θερμοκρασιες ενς εκτος πολης οχι...μπορει κανεις να με διαφωτησει γιατι μαρεσουν αλλα τα φοβαμε........

Re: ΓΙΑ ΨΥΓΕΙΟ ΛΑΔΙΟΥ ΚΑΙ ΝΕΡΟΥ  

  Από: chris34 στις 05/11/2009 7:32 πμ.

nascobar33"να ρωτησω κατι?εγω το τιγρακι το δουλευω κυριωσ μεσα στιν πολη και αποτι ακουσα λεει οτι με τα προστατευτικα αυτα ανεβαζει θερμοκρασιες ενς εκτος πολης οχι...μπορει κανεις να με διαφωτησει γιατι μαρεσουν αλλα τα φοβαμε........"


Το εχουμε γραψει και σε αλλα ποστ....εγω που τα φοραω 1,5 χρονο τωρα και ειμαι σε καθημερινη βαση μεσα στην πολη δεν μου εχει παρουσιασει το παραμικρο προβλημα!!
Βαλτα αφοβα!!
Λευκος Τιγρης!!see you................