Σπασμενη ζελατινα

Σπασμενη ζελατινα  

  Από: stratis στις 06/09/2009 1:41 μμ.

Παρηγγειλα μια ζελατινα zero gravity απο το δικτυο για το tiger 1050 και στο κατω ακρο της ειναι σπασμενη. Το κομματι που βρηκα δεν ειναι μεσα στη σακουλα οποτε λογικα μου τη στειλανε σπασμενη. Τι μπορω να κανω απο εδω και περα, εχει κανεις ιδεα?. Τους εστειλα mail να μου στειλουνε καινουργια αλλα ξερω οτι αυτο δεν παιζει. Καμμια προταση κανεις? Παιζει προβλημα εφαρμογης στην μοτο?
Παραθετω και μια φωτογραφια...

[img=http://img200.imageshack.us/img200/8381/img3828o.th.jpg]

Re: Σπασμενη ζελατινα  

  Από: alki_viades στις 06/09/2009 8:38 μμ.

stratis" Τους εστειλα mail να μου στειλουνε καινουργια αλλα ξερω οτι αυτο δεν παιζει. Καμμια προταση κανεις? "


Φυσικα και παιζει. Στη χειροτερη να πηρωσεις τα μεταφορικα προς αμερικη, τιποτε αλλο. Κυνηγα το, θα φαινεται πολυ ασχημο.

Re: Σπασμενη ζελατινα  

  Από: Sprinter στις 06/09/2009 9:10 μμ.

Οτιδήποτε παίρνεις από Αμερική μπορείς να το επιστρέψεις μέσα σε κάποιες μέρες ακόμα κι αν δεν έχει πρόβλημα... Επικοινώνησε μαζί τους άμμεσα για την διαδικασία. Δεν πρόκειται να σου στείλουν άλλο αν δεν τους στείλεις πίσω αυτό.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε