Zero gravity

Zero gravity  

  Από: stratis στις 25/08/2009 12:10 πμ.

Μπορει καποιος να βαλει διαφορες φωτογραφιες απο zero gravity light smoke sport touring για tiger 1050. Ποια προτεινετε εσεις, την light smoke η την dark smoke? Eιμαι 1.88 σε υψος και λεω να παρω τη ψηλη Επισης και καποιο link οπου μπορω να κανω την παραγγελια μπορει καποιος να μου δωσει γιατι δεν κατεχω και πολυ το θεμα παραγγελιας απο το δικτυο. Σας ευχαριστω πολυ

Re: Zero gravity  

  Από: stratis στις 25/08/2009 1:33 μμ.

Κανεις ρε παιδια????????

Re: Zero gravity  

  Από: spyro στις 25/08/2009 2:26 μμ.

έχω την ψιλή: sport touring - dark smoke - αλλά την φόρεσα μόνο για κανα μήνα γιατί αλλάζοντας το τιμόνι με aftermarket μετά έβρισκε στη ζελατίνα. Όλο λέω να πάω σε εναν ζελατινά που μου είχε πει ο Σάκης να μου την τριμάριζε λίγο στα πλάγια αλλά δεν με βλέπω να το κάνω και ποτε λόγω αμφιβολίας στο αποτέλεσμα, οπότε την δίνω αμα θές 80 ευρώ (και για οποιονδήποτε άλλον ενδιαφέρεται)

Re: Zero gravity  

  Από: stratis στις 25/08/2009 2:50 μμ.

spyr"έχω την ψιλή: sport touring - dark smoke - αλλά την φόρεσα μόνο για κανα μήνα γιατί αλλάζοντας το τιμόνι με aftermarket μετά έβρισκε στη ζελατίνα. Όλο λέω να πάω σε εναν ζελατινά που μου είχε πει ο Σάκης να μου την τριμάριζε λίγο στα πλάγια αλλά δεν με βλέπω να το κάνω και ποτε λόγω αμφιβολίας στο αποτέλεσμα, οπότε την δίνω αμα θές 80 ευρώ (και για οποιονδήποτε άλλον ενδιαφέρεται) "


Bαλε αν θες μια φωτο φορεμενη στο μηχανακι αν γινεται

Re: Zero gravity  

  Από: spyro στις 25/08/2009 3:13 μμ.

stratis"
spyr"έχω την ψιλή: sport touring - dark smoke - αλλά την φόρεσα μόνο για κανα μήνα γιατί αλλάζοντας το τιμόνι με aftermarket μετά έβρισκε στη ζελατίνα. Όλο λέω να πάω σε εναν ζελατινά που μου είχε πει ο Σάκης να μου την τριμάριζε λίγο στα πλάγια αλλά δεν με βλέπω να το κάνω και ποτε λόγω αμφιβολίας στο αποτέλεσμα, οπότε την δίνω αμα θές 80 ευρώ (και για οποιονδήποτε άλλον ενδιαφέρεται) "


Bαλε αν θες μια φωτο φορεμενη στο μηχανακι αν γινεται "


ζητάς πολλά θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε αν βρούμε χρόνο και όρεξη. Δεν παιρνάς απο το σπίτι να την δεις απο κοντά?

απο το νέτ (η δικιά μου είναι σε dark και όχι light):

Re: Zero gravity  

  Από: stratis στις 25/08/2009 6:32 μμ.

[quote="spyro":1w5nk01n]
stratis"
spyr"έχω την ψιλή: sport touring - dark smoke - αλλά την φόρεσα μόνο για κανα μήνα γιατί αλλάζοντας το τιμόνι με aftermarket μετά έβρισκε στη ζελατίνα. Όλο λέω να πάω σε εναν ζελατινά που μου είχε πει ο Σάκης να μου την τριμάριζε λίγο στα πλάγια αλλά δεν με βλέπω να το κάνω και ποτε λόγω αμφιβολίας στο αποτέλεσμα, οπότε την δίνω αμα θές 80 ευρώ (και για οποιονδήποτε άλλον ενδιαφέρεται) "


Bαλε αν θες μια φωτο φορεμενη στο μηχανακι αν γινεται "


ζητάς πολλά θα δούμε τι μπορούμε να κάνουμε αν βρούμε χρόνο και όρεξη. Δεν παιρνάς απο το σπίτι να την δεις απο κοντά?

απο το νέτ (η δικιά μου είναι σε dark και όχι light):[/quote:1w5nk01n]

Παιζει τετοιο θεμα με το τιμονι μετα? Γιατι σκεφτομουνα να αλλαξω και τιμονι και καβαλετα καποια στιγμη,
να βαλω της renthal

Re: Zero gravity  

  Από: spyro στις 26/08/2009 12:15 πμ.

stratis"
Παιζει τετοιο θεμα με το τιμονι μετα? Γιατι σκεφτομουνα να αλλαξω και τιμονι και καβαλετα καποια στιγμη,
να βαλω της renthal "


αν το Renthal έρθει πιο μπροστά απο το μαμά τοτε σιγουρα θα εχεις θέμα.

Re: Zero gravity  

  Από: alki_viades στις 26/08/2009 12:32 πμ.

Εχω την dark smoke, θα βρεις εδω 2 φωτο: viewtopic.php?f=5&t=1264

Με το fat bar + καβαλετα της ABM που εχω δεν βρισκει, βρισκει ομως η δεξια χουφτα της ΚΤΜ οταν στριβω τερμα αριστερα. Ειμαι 1,83 και σε ταξιδι βαζω και μια επεκταση της touratech, οποτε μεχρι τα 150 ειμαι οκ.

Re: Zero gravity  

  Από: stratis στις 26/08/2009 12:52 πμ.

χιλια ευχαριστω παιδια, θα παραγγειλω τη dark smoke..

Re: Zero gravity  

  Από: spyro στις 26/08/2009 11:59 πμ.

alki_viades"Εχω την dark smoke, θα βρεις εδω 2 φωτο: viewtopic.php?f=5&t=1264

Με το fat bar + καβαλετα της ABM που εχω δεν βρισκει, βρισκει ομως η δεξια χουφτα της ΚΤΜ οταν στριβω τερμα αριστερα. Ειμαι 1,83 και σε ταξιδι βαζω και μια επεκταση της touratech, οποτε μεχρι τα 150 ειμαι οκ."


θα τρελαθώ τελείως μου φαίνεται.

Ρε συ Αλκη έχουμε το ίδιο τιμόνι και τα ίδια καβαλέτα αν δεν κάνω λάθος (Β. Ευθυμείου) γιατί εμένα μου βρίσκουν και απο τις 2 πλευρές και σε αρκετό βαθμό θα έλεγα με την ίδια ζελατίνα? Μπάς και ο Βασίλης χρησιμοποίησε διαφορετικά καβαλέτα σε εμένα? Θυμάσαι που είχαμε και μια διένεξη παλιότερα για το γεγονώς οτι μετά την τοποθέτηση του τιμονιού είχα πεί οτι το ABM βγαίνει πιο ψηλά απο το μαμά και εσυ έλεγες όχι?

Πρέπει επιγώντος να τα πούμε απο κοντά

Re: Zero gravity  

  Από: takis1964 στις 26/08/2009 1:23 μμ.

Ρε παιδια μαλλον εχεται αλλο υψος και εχεται διαφορετικες ρυθμίσεις στις γωνίες των τιμονιων

Re: Zero gravity  

  Από: alki_viades στις 26/08/2009 1:56 μμ.

Πολυ πιθανο, το δικο μου να φανταστεις οταν ειναι τερμα δεξια/αριστερα απεχει μισο ποντο απο το τεποζιτο.

Σπυρο αν θες τοσο πολυ να τα πουμε απο κοντα, στειλε pm οποτε θες