Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: jimdom στις 02/06/2009 10:34 μμ.

Aris."
Επισεις αμα ηταν ελευθερη , και αλλαζε λιγο το Nickname της σε ....
Natassa_triple_orgasm θα ειχε μαθει και απο τι υλικο ειναι κατασκευασμενο και το BMC και το ΚΝ !
Ασε που θα'χε και FAN CLUB !!





Υ.Γ ηταν πλακιτσα , αμα ειναι να παρεξηγηθουμε να το βγαλω ...
"


ARIS=THEOULIS

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: Triple X στις 07/06/2009 3:16 πμ.

Γεια χαρά σε όλους!

Νέος στο χώρο των street, πρώην εντουράς και εσχάτως πανευτυχής κάτοχος Street Triple!

Όμως, ο καλός μου γείτονας, μάλλον για να μη μου ματιάσουν την ολίγων εβδομάδων καλή μου, φρόντισε για μένα κ έκανε μια ωραιότατη όπισθεν και την έστειλε...

Μεταξύ άλλων, αλλάζω και το δεξί τελικό... Ενώ είχα σκοπό να το αντικαταστήσω με το standard, ο μάστορας προτείνει ανεπιφύλακτα τις 2πλες carbon της Zard...

Εκτός του καλλιτενχνικού μέρους (το μοτόρι μου είναι μαύρο και οι standard εξάτμιση κάνει ωραία αντίθεση), έχω τις εξής απορίες:

1) Αξίζει να δώσω 230 ευρώ και να τις αλλάξω κ τις 2 μιας και θα πληρώσω μόνο τη διαφορά; Τις φοράει κανένας/καμιά συνάδελφος;
2) Οι carbon έχουν διαφορά σε θέμα αποβολής θερμότητας σε σχέση μ'αυτές που έχω τώρα και που ψήνουν τα οπίσθια του συνεπιβάτη;
3) Δίνει τελικά κανένα αλόγατο παραπάνω;
4) Από ήχο; Σε ζαλίζουν;;
5) Καμιά άλλη ιδέα;

Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά το θέμα καίει!!

Ευχαριστώ όλους προκαταβολικά!

Πάντα όρθιοι,

Δημήτρης

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: denthnpalevw στις 07/06/2009 5:40 πμ.

Triple X"
1) Αξίζει να δώσω 230 ευρώ και να τις αλλάξω κ τις 2 μιας και θα πληρώσω μόνο τη διαφορά; Τις φοράει κανένας/καμιά συνάδελφος; Nai
2) Οι carbon έχουν διαφορά σε θέμα αποβολής θερμότητας σε σχέση μ'αυτές που έχω τώρα και που ψήνουν τα οπίσθια του συνεπιβάτη; Mallon, giati to carbon den anabei opws h mama eksatmish
3) Δίνει τελικά κανένα αλόγατο παραπάνω; isws alla den tiw bazeis kai toso gi auto alla gia hxo kai omorfia
4) Από ήχο; Σε ζαλίζουν;; mpa, an thes exei kai sigasthres
5) Καμιά άλλη ιδέα; des to thread exei para polles pou exoyn pei ta paidia
"
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: Aris. στις 08/06/2009 12:21 πμ.

Aν σκέφτεσαι αν αξίζει να δώσεις 230 euro για 2 τελικά τότε δυστυχώς δεν υπάρχει καμια άλλη ιδέα...

O,τι εξάτμιση ελευθέρας και αν βάλεις τις πρώτες μέρες , ειδικά με φορεμένο το κράνος, κάπου στις μεσαίες θα υποφέρεις , απλά πίστεψε με συνηθίζεται πολύ γρήγορα και δεν είναι τόσο δυνατός ο θόρυβος όσο νόμιζες εξ'αρχής.

ΝΟΜΙΖΩ πως οι ZARD για το triple δεν είναι carbon αλλα κάτι σαν μαύρο αλουμίνιο η μπορεί να βγαίνουν και σε carbon , απλά δώσε λίγη παραπάνω βάση σε αυτό αν τις πάρεις. Δες τες και άμα αυτές που είναι να σου βάλει δεν είναι carbon , μην τις βάλεις

Oι carbon όπως και οι τιτανίου ανά πασα στιγμή μπορείς να πιάσεις τα τελικά με το χέρι χωρίς να καείς , όσο για άλογα ... με πρόγραμμα και "φιλτρακι" πιστεύω πως θα πάρει έναν άλλο αέρα το μηχανάκι ... σίγουρα καλύτερα πάντως
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: ATN PANOS στις 08/06/2009 12:32 πμ.

συμφωνο με τον αποπανω
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: penta στις 08/06/2009 5:29 μμ.

Απο προσωπικη εμπειρια η ηλιοφιλ φερνει μονο τις καρμπον που ειναι ελευθερας.Διαφορα στις θερμοκρασιες θα δεις καποια οσο για αλογατα με την εξατμιση φιλτρο και προγραμα μετρημενο στο ιδιο δυναμομετρο με μια μερα διαφορα χειμωνα παντα ειχα την θεαματικη ΜΕΙΩΣΗ σχεδον 1 αλογατου.Εγω θα σου προτεινα την μαμα εξατμ.να βαλεις ξανα και μελλοντικα τις αλλαζεις.Τωρα με το κτεο πρεπει να τις εχεις καβα οπως και να εχει.Αν τις βαλεις παντως δοκιμασε για αρχη χωρις φιλτρο αερα γιατι παιζει απο αυτο να χανει.Τουλαχιστον ετσι μου ειχαν πει στο δυναμομετρο.

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: Aris. στις 08/06/2009 11:30 μμ.

penta"ΜΕΙΩΣΗ σχεδον 1 αλογατου."



Προφανως το μετρησες χωρις να εχεις περασει το προγραμμα της Τ για ανοιχτη εξατμιση ποσο μαλλον οταν εχεις βαλει και πιο αερατο φιλτρο
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: penta στις 14/06/2009 2:11 μμ.

Λυπαμαι φιλε μου μετρηθηκε με το προγραμα και με την ιδια βενζινη ακομα.

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: Aris. στις 15/06/2009 11:59 μμ.

penta"Λυπαμαι φιλε μου μετρηθηκε με το προγραμα και με την ιδια βενζινη ακομα."


Ε για να το λες...
Τοτε προφανως oι Zard ειναι σκετος σωληνας ...
Μ'αρεσε που της πουλουσες ενω ησουν απολυτα ευχαριστημενος απο αυτες .
Αλλα απλως ειχες προβλημα χωρητικοτητας στο " Υ " με το WP αμορτισερ
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: coot στις 20/06/2009 11 πμ.

Aris."
penta"Λυπαμαι φιλε μου μετρηθηκε με το προγραμα και με την ιδια βενζινη ακομα."


Ε για να το λες...
Τοτε προφανως oι Zard ειναι σκετος σωληνας ...
Μ'αρεσε που της πουλουσες ενω ησουν απολυτα ευχαριστημενος απο αυτες .
Αλλα απλως ειχες προβλημα χωρητικοτητας στο " Υ " με το WP αμορτισερ "

penta you are soooooo busted
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: systematic στις 10/07/2009 12:23 πμ.

Εβαλα και γω τις Arrow.Πολυ μικρες σε σχεση με τις μαμα πολυ ωραιος ηχος και μια μικρη διαφορα στις επιδοσεις.Αυτο που με εκατσε λιγο στραβα ειναι οτι κουνιουνται ελαχιστα.Μπορει καποιος που εχει βαλει κι αυτος τα τελικα να μου πει αν συνβαινει το ιδιο με τα δικα του?
http://peplum.mybrute.com/

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: denthnpalevw στις 10/07/2009 7:42 πμ.

επισης δες και αν ειναι ισιες, οχι σαν καποιους αλλους που ηταν σαν αλλήθωροι!!!

ονοματα δεν λεμε υπολήψεις δεν θίγουμε...

καλοφορετες
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: systematic στις 10/07/2009 12:43 μμ.

Οχι στο υψος ειναι μια χαρα.
http://peplum.mybrute.com/

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: fethry στις 10/07/2009 7:56 μμ.

denthnpalevw"επισης δες και αν ειναι ισιες, οχι σαν καποιους αλλους που ηταν σαν αλλήθωροι!!!
ονοματα δεν λεμε υπολήψεις δεν θίγουμε..."


για αυτό τον λέω εγώ να βάλει μία, αλλά δε μ'ακούει...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Αγορά (διπλών) εξατμίσεων για street triple 675...  

  Από: Aris. στις 11/07/2009 5:49 μμ.

Το μονο κρατημα τους ειναι το "σφηνωμα" του τελικου στον σωληνα και το carbon κολαρο του .
Δεν κουνιουνται ...
Τωρα αμα πιανεις το τελικο και με μανια προσπαθεις να το ξεριζωσεις τοτε θα κουνηθουν !
Και μιας που την επλυνα σημερα παρε και μια foto να γουστερνεις !
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.