φιλτρο αερα DNA

φιλτρο αερα DNA  

  Από: tripletech στις 10/05/2009 1:07 μμ.

Στις 8-08-2008(!)αγορασα ενα φιλτρο αερα DNA για το 675 μου απο το καταστημα technomoto στην καλλιροης προς αντικατασταση του γνησιου.Την Πεμπτη το ελυσα(μετα απο 15000 χλμ)για καθαρισμο και διαπιστωσα σε ενα σημειο που ειχε μικρους πορους εξαρχης το λαστιχο-βαση ειχε χασει την ελαστικοτητα του και ειχε κανει ενα μικρο τριχωμα(στο εμπρος "αυτακι"-βαση οπου το γνησιο εχει βιδα)αλλα δεν επιρεαζε την λειτουργια του μιας και δεν θα μπορουσαν να περασουν βρωμιες απο εκει.Το ιδιο το φιλτρο ηταν καινουργιο κατα τα αλλα.

Παρολα αυτα πηρα το φιλτρο στο καταστημα,τους εξηγησα την κατασταση,ομολογησα φυσικα οτι το σφαλμα ηταν δικο μου που δεν ειχα δει εξαρχης τους πορους,αλλα και οτι ειχα κανει ενα λαθος στην τοποθετηση ,και οτι δεν ειχα καμια απαιτηση(μιασ και ειχα βαλει χερι...)και οτι ηταν καθαρα στο χερι τους αν ηθελαν να το αντικαταστησουν.ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΟ ΑΝΤΙΚΑΤΕΣΤΗΣΑΝ!
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΡΜΑ ΤΗΝ DNA ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΑΓΕΛΜΑΤΙΣΜΟ ΤΟΥΣ....Πηρα λοιπων και ενα κιτ καθαρισμου.
Τι να πω?καλη τιμη-65Ε,αψογη εφαρμογη,αψογη υποστηριξη προιοντος,μαντεψτε τη φιλτρα αερος θα βαζω πλεον σε ολα τα μηχανακια μου...

Re: φιλτρο αερα DNA  

  Από: ATN PANOS στις 10/05/2009 3:11 μμ.

http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: φιλτρο αερα DNA  

  Από: icet στις 28/05/2009 12:13 πμ.

Μπράβο, πρέπει να λέμε και τα καλά
---biip biip---

Re: φιλτρο αερα DNA  

  Από: tripletech στις 01/06/2009 9:06 μμ.