ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!

ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: Barkos στις 30/04/2009 11:38 πμ.

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΤΟ FORUM!

Αυτές τις μέρες κοιταω να παρω μια ενδοεπικοινωνια σχετικα οικονομικη. (Έχω κράνος shoei xr1000)

και λέω να αγοράσω μια ενσύρματη που βρήκα στο Motoraid.

http://www.motoraid.eu/shop/product_inf ... ts_id=1730

περιμένω απόψεις.

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: Sprinter στις 30/04/2009 11:45 πμ.

Εγώ άποψη δεν έχω, παρα μόνο ότι θεωρώ το XR1000 αρκετά έως πολύ θορυβώδες...
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: takis1964 στις 30/04/2009 12:08 μμ.

Εγω θα προτιμουσα ΜΟΝΟ ασυρματη
Το να εισαι συνδεμενος με καποιον αλλον δεν ειναι οτι καλυτερο σε περιπτωση (χτυπα ξυλο) ατυχηματος

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: Barkos στις 30/04/2009 12:24 μμ.

και εγω ασυρματη προτιμω,
αλλα αυτη η καταραμενη τσεπη μου

αυτη την στιγμη δεν μου κανει τη χαρη, εκτος και αν βρω κατι οικονομικο σε bluetouth

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: alki_viades στις 30/04/2009 12:25 μμ.

Εχω κι εγω το XR1000, συμφωνω πως ειναι θορυβωδες. Δεν ξερω τιποτα για το συστημα που λες, σιγουρα θα βρεις στο google reviews. Αν εχεις χρονο για διαβασμα δες εδω http://www.autocom.co.uk/ σαν σημειο αναφορας για τα χαρακτηριστικα ενος τετοιου συστηματος.

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: Sprinter στις 30/04/2009 1:37 μμ.

Την ενδοεπικοινωνία την θές για να μιλάς εσύ με το έτερον ήμιση ή να σου μιλάει εκείνη?

Ρε δε πάτε καλά. Εδώ κάνω κρα να ησυχάσω, σιγά μη βάλω και σύστημα μουρμούρας πάνω στη μηχανή
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: kostantinos στις 30/04/2009 6:33 μμ.

Sprinter"Την ενδοεπικοινωνία την θές για να μιλάς εσύ με το έτερον ήμιση ή να σου μιλάει εκείνη?

Ρε δε πάτε καλά. Εδώ κάνω κρα να ησυχάσω, σιγά μη βάλω και σύστημα μουρμούρας πάνω στη μηχανή "

ΠΕΣΤΑ ΜΕΓΑΛΕ γιατι εχω και εγω κατι φιλους με μεγαλα on-off και μου τα εχουν ζαλισει με τα ΜΠ3 τις ενδοεποικοινωνιες τις μεγαλες ζελατινες κλπ τι αλλο καλυτερο απο τον ηχο του τρικυλινδρου
Intense Violence
Blood
Strong Language
Strong Sexual Content
Partial Nudity
Use of Drugs and Alcochol

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: mixalakis στις 30/04/2009 6:53 μμ.

Εγώ πάντως στο ταξίδι δεν ακούω καθόλου τον τρικύλινδρο!!
Μόνο ο αέρας ακούγεται!!

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: takis1964 στις 30/04/2009 9:03 μμ.

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: Aris. στις 01/05/2009 1:49 πμ.

mixalakis"Εγώ πάντως στο ταξίδι δεν ακούω καθόλου τον τρικύλινδρο!!
Μόνο ο αέρας ακούγεται!! "



Κλαινε και οι ζελατινάτοι για αερα !
τι να πουμε και εμεις οι γυμνοι... !

Αερας ,τρικυλινδρο και τα μυαλα στα καγελα !!
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: ΕΝΔΟΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ!  

  Από: Sprinter στις 01/05/2009 10:47 μμ.

kostantinos"
ΠΕΣΤΑ ΜΕΓΑΛΕ γιατι εχω και εγω κατι φιλους με μεγαλα on-off και μου τα εχουν ζαλισει με τα ΜΠ3 τις ενδοεποικοινωνιες τις μεγαλες ζελατινες κλπ τι αλλο καλυτερο απο τον ηχο του τρικυλινδρου "



Ναι αυτή είναι οι σχολή των 'καπετάνιων' και των 'πιλότων'. Εχουν τόσο βαρετά μηχανάκια που τα φορτώνουν μπλιμπλίκια να παίζουν όσο οδηγούν (όχι καβαλάνε) μπας και ξεβαρεθούν.

Αμα το μηχανάκι είναι και στρωματέξ ( ) τότε είναι η αποθέωση

Τεσπα, κάποιοι απ' αυτούς βλέπουν κάποια στιγμη το φώς το αληθινό της μοτοσυκλετας που δεν είναι άλλο από ενας κινητήρας, δυό ροδες, ένα τιμόνι άντε και μια σέλλα.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε