Λαστιχα απο Αγγλια no2

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: takis1964 στις 01/04/2009 10:23 πμ.

Την αλλη εβδομαδα
εχουν έλλειψη στο πισω
Ειχα στείλει μεηλ στον http://www.fwr.co.uk/ που εγραψες και που τον Ιανουαριο τα παιδια τα αγορασανε απο εκει με 35 λιρεσ στα 5 λαστιχα και μου ηρθε το παρακατω για 2 ζευγαρια

Hello,
The tyres would cost you £378, carriage would be £125 to Elesfina and you pick them up from there. If you wanted them delivered to a central Athens address it would cost an additional £75.
Regards
Chris

Τα 35 γινανε 200 για Αθηνα
ειναι δυνατον? μεθυσμενος ηταν ο Αγγλος?

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: fethry στις 01/04/2009 10:38 πμ.

akis1964"Hello,
The tyres would cost you £378, carriage would be £125 to Elesfina and you pick them up from there. If you wanted them delivered to a central Athens address it would cost an additional £75.
Regards
Chris

Τα 35 γινανε 200 για Αθηνα
ειναι δυνατον? μεθυσμενος ηταν ο Αγγλος?"

μήπως ήταν μογγόλος?
κρίμα γιατί έχει κάτι καλές προσφορές σε ορισμένα ζεύγη...
if it's stupid and it works, it ain't stupid...

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: kostas1975 στις 04/04/2009 2:54 μμ.

τακη τα dunlop τα πηρες??πως ειναι?για πες εντυπωσεις!

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: takis1964 στις 04/04/2009 6:19 μμ.

Δεν τα πηρα γιατι εχει έλλειψη στο πισω

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: torpedo στις 11/06/2009 10:22 πμ.

TASOS"Καλημέρα παιδιά δείτε και εδώ.http://www.mandp.co.uk/.εγώ επειδή δεν είχα προλάβει την ομαδική παραγγελία πήρα από εκεί τα Μ3,περίπου πριν ένα μήνα,είναι σε όλα άψογοι, με καλές τιμές και με 20 λίρες μεταφορικά μέχρι 20 κιλά βάρος μου τα έστειλαν στο σπίτι.(τα Μ3 ήταν 10 κιλά).Κόστος 256,00 ευρω μαζί με την προπληρωμένη κάρτα της ΚΥΠΡΟΥ(5,00) με την οποία και τα πλήρωσα,και τώρα η ισοτιμία είναι ακόμα ευνοικότερη για εμάς.
Μετά την παραγγελία με ενημέρωσαν ότι θα καθυστερούσαν 4-5 ημέρες την αποστολή γιατί δεν είχαν το μπροστινό,και όντως τα πήρα 4 ημέρες μετά αφού μου είχαν αποστείλει και κωδικό της μεταφορικής όπου έβλεπα την πορεία της μεταφοράς.
"


από εδώ έχουν ψωνήσει φίλοι και ήταν ευχαριστημένοι. πραγματικά καλές τιμές σε σχέση με ελλάδα... αξίζει!

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: mixalakis στις 01/08/2009 11:31 πμ.

Έχει κάνεις κανένα ψαξιματάκι τελευταία για λαστιχάκια;

Μην ξαναψάχνουμε από την αρχή.

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 01/08/2009 11:51 πμ.

καλημέρα, μετά από πολύ ψάξιμο στα ξένα φόρουμ κατέληξα στα MP 2, αν και είναι λίγο ακριβά. θα τα βάλω όμως το σεπτέμβρη, να λιώσω πρώτα τα μαμίσια. ακόμα το ψάχνω αν θα τα πάρω από αγγλία μέσω e-bay ή από εδώ. μάλλον από αγγλία πάντως. θα σας ενημερώσω όταν έρθει ο καίρος, μήπως ενδιαφέρεται και κανένας άλλος.

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: chris34 στις 01/08/2009 12:38 μμ.

Ενδιαφερομαι και εγω για τα Angel st.
Οταν ερθει η ωρα ειμαι μεσα και εγω!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 01/08/2009 7:35 μμ.

ok chris34. θα σε ενημερώσω....

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: NikosV στις 01/08/2009 10:49 μμ.

ψαχνομαι και εγω για λαστιχα, αλλα βλεπω την τοποθετιση προς το τελος καλοκαιριου.
θα ενημερωσω αν τελικα ειναι να γινει ομαδικη ..
http://mototriumphhellas.blogspot.com/

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: jimdom στις 02/08/2009 9:39 πμ.

τελη αυγουστου θα αλλαξω κ εγω!εχω βρει τα dunlop qualifier 2 με τοποθετηση 320 ευρω!Αν κανουμε ομαδικη κ γλιτωνω καποια χρηματα δεν εχω προβλημα να περιμενω λιγο

screw u guys,i am going home...
See ain't nothing stopping me, I feel like ain't nothing after me

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: denthnpalevw στις 02/08/2009 9:46 πμ.

και εγω ψαχνομαι.
εχει φτασει η ωρα της αλλαγης.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: mixalakis στις 02/08/2009 11:31 πμ.

Δεν κάνουμε ένα νέο θεματάκι να μαζευτούμε;

Μετά τον Αύγουστο πολλοί θα θέλουν αλλαγή. Σιγά σιγά να μαζευόμαστε.

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: denthnpalevw στις 02/08/2009 12:05 μμ.

αν υπαρχει καποιος εθελοντης για να το ξεκινησει ας το κανει.
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Λαστιχα απο Αγγλια no2  

  Από: vagtyrp στις 02/08/2009 1:32 μμ.

καλησπέρα! λοιπόν σαν μέλος στο αγγλικό e-bay είπα να ξεκινήσω το θέμα.εγώ ενδιαφέρομαι για τα michelin pilot road 2 ή pilot road 2ct, 225 λίρες, σήμερα. επικοινώνησα με τον bikersworldonline,με mail πριν λίγο και του είπα ότι είμαστε από το κλάμπ και ψάχνουμε για λάστιχα για το τέλος αυγούστου και αν θα μας εξυπηρετήσει....οικονομικώς φυσικά. το μαγαζί του έχει dunlop, pirelli, avon- τί είναι αυτά ,michelin, brigestone.επικοινώνησα μαζί του μέσω e-bay και περιμένω απάντηση. ( www.bikersworldonline.com) γράφει για περίπου 30 λίρες για κάθε ζευγάρι αποστολή στην ευρώπη και ο παπάρας, δεν περιλαμβάνει την ελλάδα μέσα!!!! την χρεώνει έξτρα, δέν ξέρω ακόμα πόσο. δεν γνωρίζω λαστιχάδες στην ελλάδα αλλά αν κάποιος ξέρει, ας του μιλήσει να έχουμε επιλογές. το τηλέφωνό μου είναι 6932109717,για παν ενδεχόμενο, επειδή την πέμπτη φεύγω διακοπές και δεν θα παρακολουθώ το φόρουμ τακτικά, μέχρι τις 20-23 αυγούστου.