Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!

Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: antonis lironis στις 19/01/2009 11:19 μμ.

Γειά χαρά σε όλους. Σήμερα πήρα στα χέρια μου τα αξεσουάρ απο τη MOTORAID για το τιγράκι μου.
Έχω μείνει πολύ ικανοποιημένος και απο τα πράγματα και απο την εξυπηρέτηση http://www.motoraid.eu/shop/index.php?cPath=23_149_269
Δευτέρα δώσαμε τα χρήματα και σήμερα τα πήραμε. Ελπίζω και τα υπόλοιπα παιδιά να είναι εξίσου
ικανοποιημένα!
Με τον υπεύθυνο του μαγαζιού τον Γιάννη μίλησα αρκετές φορές τον τελευταίο μήνα . Το παιδί μου έδωσε να καταλάβω ότι ο σκοπός της εταιρείας είναι να σταματήσει τις παραγγελίες απο έξω.
Έτσι έχει δημιουργήσει ένα κατάλογο με αξεσουάρ, που σιγά σιγά προσπαθεί να μεγαλώσει, και με τιμές σχεδόν ίδιες με έξω αλλά και καλύτερες.π.χ τα προστατευτικά ψυγείων τα πήραν τα παιδιά απο έξω περίπου 86€.
Εγώ τα πήρα με την έκπωση που μας έκανε 93€ και προχθές με πήρε τηλ. και μου είπε ότι απο βδομάδα στο συγκεκριμένο προιόν θα γίνει μείωση 10€.
Μου έκανε την μείωση απο τώρα και επειδή έιχαμε δώσει τα χρήματα μου τα επέστρεψε με την μεταφορική.
Οπότε τα πήρα 83€. 3€ φθηνότερα και σε μία εβδομάδα
Το σημαντικότερο είναι ότι τα πράγματα τα παίρνεις πολύ πιο γρήγορα και σε περίπτωση λάθους ή προβλήματος ξέρεις που θα απευθηνθείς και να βρείς λύση!
Τέλος του ζήτησα να γίνει μια έκπωση για όλο το forum ωστε να υπάρξει συνέχεια παραγγελιών.
Μου είπε θα το συζήταγε με το αφεντικό. Έτσι καταφέραμε να έχουμε μια έκπτωση 10% σε ομαδικές παραγγελίες για τα μέλη του forum!!!!!!!!!!!
Προσοχή όμως. Ο Γιάννης μου ξεκαθάρισε μόνο σε ομαδικές. Μην πάρει κανείς 1 πράγμα και ζητήσει την έκπτωση του forum. Θα πάρει τα τέτοια μου!!!

Να είστε καλά όλοι σας
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:37, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: ATN PANOS στις 19/01/2009 11:29 μμ.

μια χαρα μου ακουγεται.
και εγω προτιμω να τα αφηνω στην ελλαδα τα χρηματα
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: HelenKoR στις 19/01/2009 11:33 μμ.

μπραβο Αντωνη ! χαιρομαι παρα πολυ για την πρωτοβουλια !

(ελπιζω να μην δημιουργηθουν προβληματα με admins και τα τοιαυτα )
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: chris34 στις 20/01/2009 8:09 πμ.

Μπραβο ρε Αντωνη μας εκανες μαγκες!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: LaZyFoX στις 20/01/2009 3:28 μμ.

Όντως προσπάθησες και χρεώθηκες αρκετά τηλέφωνα Αντώναρε αλλά ΜΠΡΑΒΟ τελικά κάτι βγήκε από αυτή την ιστορία . Είμαι και εγώ σε
αναμονή για το Carbon Hugger και την προέκταση μπροστινού φτερού που παραγγείλαμε.

Αντώνη και πάλι ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ για τον κόπο που κατέβαλες για να εξυπηρετηθω και εγω από Θεσσαλονίκη!

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: Aris. στις 21/01/2009 4:07 μμ.

Mε έχουν φάει οι αγγλίες οι καλιφορνιες τα μισούρι και ο καναδάς.
Γιαυτο είπα και γω να μπω να δω τι παίζει με το MOTORAID ...
Στην κατηγορια "Agglakia" μονο tiger παίζει?!?!


pfffff τα ίδια παντελάκη μου τα ίδια παντελή μου!

Πάλι με USD ΚΑΙ GPB με βλέπω να πληρώνω !!.................
================================================================================================

I have a simple philosophy: Fill what's empty. Empty what's full. Scratch where it itches.

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: alki_viades στις 21/01/2009 4:29 μμ.

To μαγαζι ειναι σοβαρο!

Δεν πουλαει μπιχλιμπια για ποδηλατα!

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: antoine στις 21/01/2009 8:51 μμ.

Εύγε ρέι.. άντε βουρ τώρα για καμιά ομαδική να το εγκαινιάσουμε..!!

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: rAnger στις 22/01/2009 11:20 πμ.

Να πω κατι ρε παιδια κανοντας το δικηγορο του ...??
Αν καταλαβα καλα αυτός ο φίλος Γιαννης φέρνει πραγματα από Αγγλία..
Ή τουλάχιστον, φέρνει τα πράγματα που εμεις αν δε τα πάρουμε απ αυτόν θα τα παρουμε απο Αγγλία.

Κι εμεις θεωρούμε ότι με την ισοτιμία που διαμορφώνεται πλεον με την λίρα υπάρχει περίπτωση οι τιμές του να είναι πιό συμφέρουσες απ του Αγγλου?????
Κάνατε καμια ενδεικτική σύγκριση, έτσι να σας φύγει η περιέργεια? ούτε με το 10% εκπτωση δεν πρεπει να συμφερει. Πχ τα προστατευτικα ψυγειου που αναφερατε εχουν απ τον Αγγλο 70 λιρες = περιπου 75 ευρω. Οποτε?..

Παρόλα αυτά αν θέλουμε να αφήνουμε τα λεφτάκια μας στην Ελλαδίτσα μας, εγω μεσα κι ας δωσουμε και δυο δραχμες παραπανω. Οποτε στην επομενη μαζικη I will be there..
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: antonis lironis στις 22/01/2009 5:09 μμ.

rAnger"Να πω κατι ρε παιδια κανοντας το δικηγορο του ...??
Αν καταλαβα καλα αυτός ο φίλος Γιαννης φέρνει πραγματα από Αγγλία..
Ή τουλάχιστον, φέρνει τα πράγματα που εμεις αν δε τα πάρουμε απ αυτόν θα τα παρουμε απο Αγγλία.

Κι εμεις θεωρούμε ότι με την ισοτιμία που διαμορφώνεται πλεον με την λίρα υπάρχει περίπτωση οι τιμές του να είναι πιό συμφέρουσες απ του Αγγλου?????
Κάνατε καμια ενδεικτική σύγκριση, έτσι να σας φύγει η περιέργεια? ούτε με το 10% εκπτωση δεν πρεπει να συμφερει. Πχ τα προστατευτικα ψυγειου που αναφερατε εχουν απ τον Αγγλο 70 λιρες = περιπου 75 ευρω. Οποτε?..

Παρόλα αυτά αν θέλουμε να αφήνουμε τα λεφτάκια μας στην Ελλαδίτσα μας, εγω μεσα κι ας δωσουμε και δυο δραχμες παραπανω. Οποτε στην επομενη μαζικη I will be there.. "



Δεν έχεις δίκιο φίλε μου. Πες μου τί προτιμάς από τα δύο.....

1. Να τα πάρεις τα προστατευτικά από Αγγλία 75 + έξοδα αποστολής= 80+ κάτι € σε 1-2 μήνες και αν γίνει κάπου λάθος να τρέχεις και να μην φτάνεις........................... ή
2. Να τα πάρεις από εδώ σε μερικές μέρες με 83+3 έξοδα= 86€ και αν γίνει ένα λάθος να μπινελικώσεις τον Γιάννη?
Εγώ πάντως προτιμό το δεύτερο!!!!!!!

Re: Έκπωση 10% απο MOTORAID για όλο το Forum!!!  

  Από: matsamitsou στις 24/01/2009 11:29 μμ.

Εγώ πάλι προτιμώ [url=http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?cPath=23_149_269&products_id=2214:2cyc1af6]αυτό. Ενδιαφέρεται κανείς άλλος? ... η κατάσταση με το λάδι της αλυσίδας να πετάγεται είναι εφιαλτική, πόσο μάλλον όταν ο τιγράκος είναι λευκός (οκ τα παραλέω λίγο).

Επίσης για τη προστασία των ψυγείων σκέφτομαι ότι αντί για μεταλλίκες σίτες καλύτερα θα ήταν το [url=http://www.motoraid.eu/shop/product_info.php?cPath=23_149_269&products_id=2235:2cyc1af6]μπροστινό φτεράκι.

Αλήθεια για πόσα προϊόντα μιλάμε ώστε να θεωρηθεί μια παραγγελία ομαδική ?