Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?

Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 24/07/2009 3:55 μμ.

Λοιπόν παλικάρια.
Με βάση προηγούμενα ποστ, σε μαζική μέσω του φόρουμ από τη Motoraid έχουμε ένα 10% έκπτωση.
Εκτός αυτού, σε παραγγελία άνω των 350 ευρώ κάνει δώρο τα μεταφορικά.
Δεν είναι ευκαταφρόνητα.

Εγώ θα πάω για ζελατίνα MRA (145ε) και για μπροστα φτεράκι επέκτασης (31ε).
Τα λινκ για όποιον ενδιαφέρεται είναι:
http://www.motoraid.eu/shop/product_inf ... ts_id=1482
http://www.motoraid.eu/shop/product_inf ... ts_id=2235

Επίσης σκέφομαι τα προστατευτικά ψυγείου, αλλά αυτό θα εξαρτηθεί από το τι χρήμα θα περισσέψει ...

Οπότε θέλετε να συγκεντρωθούμε να πετύχουμε και την εκπτωσούλα?
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: johnygalan στις 25/07/2009 12:51 πμ.

Εγω ειμαι μεσα, για προστατευτικα ψυγειου(69,5€+33€)
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: Barkos στις 28/07/2009 11:29 πμ.

παίδες και εγώ θέλω να πάρω κάτι απο moto raid αξιας 70-100 ευρώ.

επειδή μέχρι την παρασκευή θα έχω παραγγείλει πείτε μου αν είναι

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 28/07/2009 12:34 μμ.

Οπότε συγκεντρώνουμε το ποσό και για δωρεάν αποστολή.
Επικοινωνήστε με pm ή στο κινητό μου 6972007543 για να βάλουμε την καταθεση και να συνεννοηθούμε πως θα τα παραλαβουμε.

Χρήστος
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: johnygalan στις 29/07/2009 4:36 μμ.

Χρηστο οι κωδικοι απο τα προστατευτικα που θελω ειναι: προστατευτικο ψυγειου triumph tiger 1050-tiger-μαυρο[beo-Τ006ΑΒ] και προστατευτικο ψυγειου λαδιου triumph tiger 1050 μαυρο[beo-t0006oca]
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 29/07/2009 8:37 μμ.

καλησπέρα χρήστο. μόλις μιλήσαμε στο τηλέφωνο.θέλω την ζελατίνα mra που παίρνεις και εσύ! το τηλέφωνό μου είναι 6932109717.αν προλάβουμε να κάνουμε τη παραγγελία τη παρασκευή για να τα έχουμε τρίτη, τετάρτη. επικοινωνούμε...Βαγγέλης.

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: Barkos στις 30/07/2009 4:33 μμ.

AE 600 ενσύρματη ενδοειπκοινωνία [ae600] (50 ευρω)
2 κεφαλοακουστικα για κλειστο κρανος (20 ευρω)
Προστατευτικό ψυγείου λαδιού Triumph Tiger 1050 ασημί [beo-t010oc] (33 ευρώ)

σε πηρα 2 -3 φορές αλλά δεν το σήκωνες,
αυτα τα θέλω οπωσδήποτε πριν την άλλη παρασκευή διότι φεύγω, το κιν το εχεις πάρε τηλ

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 30/07/2009 5:27 μμ.

Barkos"
σε πηρα 2 -3 φορές αλλά δεν το σήκωνες,
αυτα τα θέλω οπωσδήποτε πριν την άλλη παρασκευή διότι φεύγω, το κιν το εχεις πάρε τηλ"


Φιλε μου επεσες στην περίπτωση να έχω αφήσει το κινητό μου σπίτι.
Σε βάζω λοιπόν κι εσένα στην παραγγελία. Έχω ήδη ρωτήσει για το πότε θα φτάσουν σε μας αλλά με ενημέρωσαν ότι τη δεύτερη ζελατίνα θα την έχουν τέλος της επόμενης εβδομάδας.

Θα ρωτήσω αν υπάρχει πρόβλημα να τα στείλουν τμηματικά, ώστε να μην επιβαρυνθουν με επιπλέον αναμονή όσοι τα βιάζονται. Οι λογαριασμοί που μπορείτε να καταθέσετε ο καθένας το ποσο που του αντιστοιχεί είναι στο site τους. Απλά θα ζητήσω έναν αριθμό παραγγελίας για να το βάλουμε στην αιτιολογία της κατάθεσης.

Οσον αφορα το 10% εκπτωση μου το επιβεβαίωσαν.
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 30/07/2009 10:16 μμ.

Λοιπόν παιδιά, η παραγγελία μπήκε και παρακάτω σας στέλνω τον πλήρη διαλογο με τη Motoraid, όπου φαίνονται και οι τιμές αναλυτικά, ωστε να βάλει ο καθένας το ποσό που του αντιστοιχει.
Η τελική επικοινωνία με τον Γιάννη στη motoraid εγινε τηλεφωνικά όπου με ενημέρωσε για τα παρακάτω:
Μπορούμε ο καθένας να κάνει κατάθεση ξεχωριστά στην τράπεζα που τον εξυπηρετεί απο αυτές που έχει στο site της εταιρείας.
Το σημαντικό είναι να σημειώσουμε στην αιτιολογία Παραγγελια 9999, αν θελετε βαλτε και ονοματεπώνυμο.
Επίσης για να τα εχουμε Δευτερα-Τρίτη πρέπει να κάνουμε αυριο πρωι και τις 4 καταθέσεις.
Όσον αφορα τη μια ζελατίνα που θα καθυστερήσει, συμφώνησε να μου τη στείλει σε δεύτερη φάση όταν την έχει χωρις επιπλεον χρεωση και, μιας και ο φιλος μας Γιάννης (johnygalan) τη χρειάζεται για να ταξιδεψει, θα περιμενω εγω την καθυστερημενη.
Μιλώντας με τον Βαγγέλη (vagtyrp), εφόσον τα στείλουν με acs, μπορούμε να ζητήσουμε να τα κρατήσουν στο κατάστημα της κουριερ και να τα παραλάβουμε ο καθενας ξεχωριστά με τον κωδικό που θα μας δώσει ο Γιάννης και τον οποίο θα σας στείλω με pm.

Οπότε τελικά όπως φαίνεται, αν τα πραματα ερθουν τοσο γρηγορα οπως λεει, εχουμε κανει μια καλη αγορα, γλιτωνοντας και τα μεταφορικα και ενα 10% επιπλεον, που οπως μου εξηγησε το παλικαρι το δινει κανονικα μονο σε αξεσουαρ Triumph, αλλά κατ εξαίρεση, δεχθηκε και την εκπτωση στην ενδοσυνενοηση.



ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΕΣ (αντιστροφα)
Τελικά στην παραγγελία προστέθηκαν επιπλέον πράγματα και καταλήγει ώς εξής:
1 x προστατευτικο ψυγειου triumph tiger 1050-tiger-μαυρο[beo-Τ006ΑΒ] (69,50-10%=62,55)
1 x προστατευτικο ψυγειου λαδιου tiger 1050 μαυρο[beo-t0006oca] (33,00-10%=29,70)
2 x MRA -VarioTouring- ζελατίνα Triumph Tiger 1050 [mra_vario_ti] (145,00-10%=130,50)
1 x Επέκταση μπροστινού φτερού Triumph Tiger 1050 [pyr-056100] (31,50-5%=21,90)
1 x AE 600 ενσύρματη ενδοειπκοινωνία [ae600] (50,00-10%=45,00)
2 x κεφαλοακουστικα για κλειστο κρανος (19,99-10%=18,00)
1 x Προστατευτικό ψυγείου λαδιού Triumph Tiger 1050 ασημί [beo-t010oc] (33,00-10%=29,70)

Θα ήθελα τα παρακάτω:
1) να επιβεβαιώσετε τις παραπάνω τελικές τιμές
2) να μας δώσετε ένα κωδικό παραγγελίας ώστε να τον συμπεριλάβουν τα μέλη σαν αιτιολογία στην τραπεζική κατάθεση
3) να με ενημερώσετε αν γίνεται να σταλούν άμεσα τα διαθέσιμα είδη και σε δεύτερη φάση όσα είναι σε έλλειψη,καθώς υπάρχουν μέλη που θα τα χρειαστουν οπωσδήποτε πριν το τέλος της επόμενης εβδομάδας.

Ευχαριστώ.



From: Info MotoRAID <info@motoraid.eu>
Subject: RE: Παραγγελία από μέλη φορουμ Triumph
To: "'Chris Nomidis'" <nomidis@yahoo.com>
Date: Thursday, July 30, 2009, 11:06 AM

Κύριε Νομίδη,

Σας ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον στα προϊόντα μας.Τα προϊόντα είναι όλα διαθέσιμα εκτός από τη 2η ζελατίνα η οποία αναμένεται στο τέλος της επόμενης εβδομάδας. Σχετικά με τις εκπτώσεις , αυτές ισχύουν κανονικά,εκτός από την επέκταση μπροστινού φτερού η οποία είναι ήδη σε έκπτωση. Σε αυτή μπορεί να γίνει ένα επιπλέον 5% στην τιμή της έκπτωσης. Για οποιαδήποτε άλλη πληροφορία παρακαλώ ενημερώστε μας σχετικά σε αυτό το e-mail.

Με εκτίμηση,

Τμήμα εξυπηρέτησης πελατών




From: Chris Nomidis [mailto:nomidis@yahoo.com]
Sent: Wednesday, July 29, 2009 9:38 PM
To: info@motoraid.eu
Cc: nomidis@yahoo.com
Subject: Παραγγελία από μέλη φορουμ Triumph

Καλησπέρα,
Θα ήθελα να παραγγείλω τα παρακάτω είδη:

1 x προστατευτικο ψυγειου triumph tiger 1050-tiger-μαυρο[beo-Τ006ΑΒ] (69,50)
1 x προστατευτικο ψυγειου λαδιου tiger 1050 μαυρο[beo-t0006oca] (33,00)
2 x MRA -VarioTouring- ζελατίνα Triumph Tiger 1050 [mra_vario_ti] (145,00)
1 x Επέκταση μπροστινού φτερού Triumph Tiger 1050 [pyr-056100] (31,50)

Επίσης περιμένω να μου επιβεβαιωσει και ένα ακόμη μέλος για καποια ακομα πραγματα.

Το ποσό για όλη την παραγγελία προς το παρον προκύπτει στα 424,00 ευρώ και από όσο γνωρίζω στις μαζικες παραγγελίες για το φόρουμ έχουμε μια έκπτωση 10%. Θα ήθελα παρακαλώ να επιβεβαιώσετε την τιμή και μια εκτίμηση πότε μπορουμε να έχουμε τα πράγματα σε διέυθυνση Αθηνών, εφόσον έχουμε κάνει τις καταθέσεις των χρημάτων την Παρασκευή 31 του μηνός.
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 31/07/2009 1:21 πμ.

εγώ πρωί πρωί κατά τις 9 θα τα έχω καταθέσει. Χρήστο εγώ χρειάζομαι τη ζελατίνα,όχι ο Γιάννης....μάλλον μπερδεύτηκες. πάντως σε ευχαριστώ που μου δίνεις τη πρώτη ζελατίνα, έπονται πολλά χιλιόμετρα...τα λέμε το πρωί.

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: Barkos στις 31/07/2009 9:43 πμ.

καλημερα και απο εμενα
παω να καταθεσω και τα δικα μου τωρα οπότε μενετε 2.

εχω καταθεσει>
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:40, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 31/07/2009 9:58 πμ.

μόλις τα κατάθεσα και έστειλα και φαξ τη απόδειξη! καλημέρα!

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 31/07/2009 11:23 πμ.

Ωραία, έβαλα κι εγω τα δικά μου και περιμένω να μας κάνει την αποστολή και να μας δώσει αριθμό για να παραλαβουμε απο κουριερ.
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: johnygalan στις 01/08/2009 10:22 πμ.

ok και απο εμενα την εκανα εχτες την καταθεση
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 03/08/2009 10:05 πμ.

Καλημερα και καλη εβδομάδα!
Μίλησα σήμερα με Γιαννη στη motoraid και μου ειπε ότι τελικά τα πράγματα φευγουν σήμερα και θα ειναι εδω αυριο.
Του εξηγησα μια ακομα φορα οτι τα βιαζομαστε γιατι φευγουμε διακοπες και με διαβεβαιωσε οτι θα το φροντισει.
Περιμενω απαντηση στο email που του εστειλα Παρασκευη για τον κωδικο αποστολής της ACS.
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb