Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 03/08/2009 4:39 μμ.

Η τελευταία επικοινωνία που είχα με Γιάννη (προς ενημέρωσή σας):

Αγαπητέ Χρήστο,
Έχουμε πρόβλημα στο να πιασουμε στη γραμμη την acs !!! ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ εδώ αι 2 ωρες και δεν απανταει κανενας . θα προσπαθησουμε στη συνεχεια της ημερας. Απλα ενημερωνω από τωρα να το γνωριζετε ! θα επανελθω με νεοτερα σημερα !!!!
Με εκτίμηση,
Γιάννης Λ.

Γιαννη, ευχαριστω για την ενημερωση.
Φαίνεται πέσαμε στην περιοδο που οι υπάλληλη της ACS ειναι διακοπες...
Προσωπικά δε με απασχολεί η όποια καθυστέρηση, αλλά επειδή η παράδοση μέχρι την Τετάρτη είναι απαραίτητη προυπόθεση για κάποια άτομα που συμμετέχουν στην παραγγελία, θα σε παρακαλούσα αν δεν βρεθεί σύντομα άκρη με την ACS, να χρησιμοποιήσεις τα ΕΛΤΑ (πορτα-πορτα).
Με εξυπηρετεί το καταστημα του ΑΓ ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΚΟΙΜ.ΘΕΟΤΟΚΟΥ-ΕΙΡΗΝΗΣ 20

Ευχαριστώ
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: rAnger στις 04/08/2009 3:58 μμ.

Λοιπον παιδια, ενημερωνω για την παρουσα κατασταση με την παραγγελια, καθως η κατασταση εχει γίνει κουραστική πλεον. Παρακάτω είναι το χθεσινό (τελευταίο) mail που ελαβα και εκτοτε εχω μιλησει κι αλλες φορες τηλεφωνικά αλλά ο Γιαννης εκει με διαβεβαιώνει να μην ανησυχω και οτι οτι εχει γίνει με τις κουριερ είναι πρωτακουστο και τα σχετικά. Μεχρι και ότι θα μου τα φέρει ο ίδιος προσωπικά δεσμευτηκε, αλλά τι να λεμε τώρα...
Πιθανον να ήμασταν οι άτυχοι που μας εκατσε η μία στο εκατομύριο...
Μεχρι στιγμής δεν έχω λάβει email οτι εφυγαν τα πραγματα και καταλαβαίνω ότι τα βιάζεστε γι αυτό σε περίπτωση που θέλετε μπορούμε να ακυρώσουμε την παραγγελία και να ζητήσουμε τα χρήματα πίσω, ή να παρετε τηλέφωνο και να ρίξετε κανενα μπινελίκι, ή ότι τον φωτίσει ο θεός το καθεναν μας.
Ακούω γνώμες



Motoraid:
Χρηστο συνεχιζουμε αλλα δεν εχουμε βρει ακρη. Το κακο είναι ότι ΚΑΙ η πορτα πορτα εχει ηδη ερθει καθως είναι Δευτερα και το συμβολαιο μας λεει παραδοση εως τις 15.00 ! Στη χειροτερη των περιπτωσεων θα στειλουμε αυριο,Τεταρτη πρωι να είναι εκει ΣΙΓΟΥΡΑ. 1000 συγνωμη για την καθυστερηση αλλα δεν εχει ξαναγινει αυτό το πραγμα !!!! και φανταζου ότι μενουν ολες οι παραγγελιες με ACS εδώ !!!

Θα σε κραταω ενημερω καθ ολη τη διαρκεια της ημερας
"Do not blame God for having created the tiger, but thank him for not having given it wings."
[size=85:o7r8m6d3]Indian proverb

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 04/08/2009 4:21 μμ.

παιδιά, μόλις μίλησα με acs γιατί μας τα έπρηξε λίγο ο λαμπρόπουλος!!!!! ο αρ. παραγγελίας είναι 7217637162 τα έχει παραλάβει ο κούριερ και αύριο το πρωί θα βρίσκονται στη διεύθυνση που έχει δώσει ο χρήστος. το τηλ της acs στη διεύθυνση του χρήστου είναι 2106217440. άντε και καλώς να έρθουν επιτέλους!!!!!

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: johnygalan στις 04/08/2009 4:58 μμ.

Αντε επιτελους, Χρηστο εγω θα λειπω για δυο μερες οποτε αμα ερθουν κρατησετα σε παρακαλω και κανονιζουμε απο την παρασκευη το μεσημερι που θα ερθω
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: Barkos στις 04/08/2009 5:35 μμ.

οκ έγινε αυριο εγω πηρα τοχριστο και του ειπα οτι 7
παρα θα παω απο το σπιτι του οπότε βρισκόμαστε εκει αν ειναι

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 04/08/2009 5:54 μμ.

και γω θα έρθω τότε την ίδια ώρα. περιμένω να μου στείλει τη διεύθυνση, και θα μαι εκεί

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: johnygalan στις 07/08/2009 7:54 μμ.

Μπραβο παιδια πιστευω πως καναμε μια παραγγελια σε πολυ καλη τιμη, και τα πραγματα ειναι μια χαρα, μπορει να περιμεναμε λιγο αλλα αξιζε τον κοπο και ενα ευχαριστω στον χρηστο που ασχοληθηκε με την παραγγελια
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 09/08/2009 12:55 πμ.

γειά σας από την όμορφη κώ. πρώτες εντυπώσεις από την MRA Varioturing άριστες! εκτός από το ότι είναι πολύ ωραία, ο αέρας που έτρωγα στο κράνος έχει σχέδον εξαφανιστεί, φιλτράρεται πολύ καλά σε ταχύτητες εώς 140 χλμ/ώρα, η κώς δεν σηκώνει παραπάνω!!!! νεότερη ενημέρωση την άλλη εβδομάδα που θα ταξιδέψω για θεσσαλονίκη και χαλκιδική, σαφώς πιο γρήγορα....πολύ καλή αγορά και ομαδική παραγγελία, θα το ξανακάνουμε σίγουρα αν και μας κούρασε λίγο ο πατρινός! ευχαριστούμε το χρήστο για το κόπο του!

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 14/08/2009 8:32 μμ.

γεια χαρά από τη θεσσαλονίκη! η ζελατίνα μια χαρά. μέχρι τα 180 διώχνει τον αέρα, και οι δονήσεις είναι ανεπαίσθητες, δεν κουράστηκε ο αυχένας μου καθόλου. φυσικά υπάρχουν και οι πλευρικοί άνεμοι αλλά μόνο με πανοπλοία τα αποφεύγεις όλα! πάντως καμία σχέση με τη μαμά.ο αέρας έρχεται στο πάνω μέρος του κράνους μου ακόμα και αν κάθομαι τελείως όρθια! μια καλή αγορά χωρίς δεύτερη κουβέντα, πιστεύω!

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: denthnpalevw στις 16/08/2009 12:24 μμ.

αν δεν την πας στον Piki να την βαλει στην αεροδυναμική σήραγγα για να δούμε την συμπεριφορά της δεν μπορεις να εισαι ακομα βέβαιος ποσο αποτελεσματική ειναι............
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: vagtyrp στις 16/08/2009 1:24 μμ.

γειά σου στέφανε! θα τη πάω στον piki να τη βάλει στο δικό του, αλλά θα τη δοκιμάσει βράδυ γιατί η μηχανή του θα μοιάζει με νταλίκα!

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: Piki στις 16/08/2009 1:41 μμ.

Μπήκα εκτάκτως στην σήραγγα για να δοκιμάσω την ζελατίνα, και να λύσω τις απορίες σας!
Λοιπόν, ιδού τα αποτελέσματα:
Ο συνεπιβάτης σίγουρα δεν υποφέρει, όπως δείχνει η εικόνα 1,
αλλά δημιουργούνται αρκετοί στροβιλισμοί ακριβώς μπροστά στο κράνος του οδηγού. Αυτό όμως έχει το πλεονέκτημα της γυμναστικής του αυχένα!
Αν κάποιος βέβαια δεν θέλει να γυμνάζεται κατά την οδήγηση τότε πρέπει ή να σκύψει, οπότε εκτίθεται ο συνεπιβάτης και γυμνάζεται αυτός (-ή), η καλύτερα να οδηγεί με σούζα! Όπως φαίνεται στην εικόνα 2, δεν υπάρχουν στροβιλισμοί μπρος από το κράνος αλλά δημιουργούνται στροβιλισμοί κάτω από τις βαλίτσες και η αστάθεια πάει περίπατο μαζί σας!
Θα ήθελα εδώ να αναφέρω ότι χωρίς την συνεπιβάτιδά μου...
...δεν θα ήταν δυνατή αυτή η εμπεριστατωμένη αυτή δοκιμή στην σήραγγα!
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: HelenKoR στις 16/08/2009 1:51 μμ.

ωραια και εμπεριστατωμενη ερευνα Piki

αλλα νομιζω οτι τα αποτελεσματα εξαρτωνται κατα κυριο λογο απο το βαρος της συνεπιβατιδας και την σιλικονη αυτης που αλλαζει συνολικα το κεντρο βαρους.
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: denthnpalevw στις 16/08/2009 2:11 μμ.

btw σιλικόνη ftw..............


οσο για την αναλυση τι να πω....αρχοντας...
επρεπε να σε παρει η Ferrari στην f1... αλλιως δεν θα δει προκοπή φετος........

σου εβαλα και αγνωστη λεξη...
btw=........
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: Μαζική παραγγελία απο Motoraid. Ενδιαφέρεται κανείς?  

  Από: Piki στις 16/08/2009 3:29 μμ.

denthnpalevw"btw σιλικόνη ftw.............."
Δύο άγνωστες λέξεις...Η σιλικόνη ξέρω τι είναι. Εγώ την χρησιμοποιώ στις ρωγμές αλλά τι σχέση έχει με την σήραγγα;
όποιος φυλάει τα ρούχα του και έχει τα μισά,
να προσέχει χρειάζεται διπλά!