Καλως σας βρηκα.

Καλως σας βρηκα.  

  Από: Teot στις 21/06/2017 5:45 μμ.

Καλησπερα σε ολους
Ειμαι ο Θοδωρος, και δεν ειμαι καλα χρειαζομαι ενα 1050 επιγοντως!
Περα της πλακας ειμαι ενας καταευχαριστημενος κατοχος ενος hornet 600 του 2005 και βρισκομαι στη διαδικασια αλλαγης, προς ενα πιο καινουριο, μεγαλυτερο και για μεγαλυτερες και πιο ανετες αποστασεις μηχανακι! Εδω και λιγο καιρο διαβαζω απο εδω και απο εκει πληροφοριες για το speed triple, ψαχνω τις διαφορες μεταξυ μοντελων και καπως ετσι κατεληξα στην παρεα σας
Πιστευω διαβαζοντας τις ενοτητες να καταφερω να βρω της πληροφοριες που ψαχνω και να μπορεσω να καταληξω στο ποιο μοντελο θα πρεπει να επικεντωθω!
Αυτα προς το παρον, καλους δρομους και παντα ορθιοι!

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: grgasteus στις 21/06/2017 10:42 μμ.

Κακώς όρισες! Εύχομαι γρήγορα να το βρεις

Στάλθηκε από το SM-G610F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: Costas στις 22/06/2017 12:58 μμ.

Καλώς ήρθες!

Με το μεγάλες αποστάσεις δεν ξέρω αν εννοείς ταξίδια, αλλά το speed triple δεν πιστευω οτι ειναι και το πιο ανετο μηχανακι μιας και γυμνό. Θα σου πρότεινα να κάνεις μια βόλτα για αρχή και να σχηματίσεις μόνος σου άποψη.

Καλά χιλιόμετρα!

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: vassat στις 22/06/2017 10:08 μμ.

Καλή παραμονή και αίσια αναζήτηση!
/ Β

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: jou στις 23/06/2017 7:10 μμ.

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: Tigris3 στις 24/06/2017 12:56 πμ.

Καλώς ήρθες και με το καλό να βρεις τον τίγρη σου!

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: mario στις 24/06/2017 12:49 μμ.

Benvenuto με το καλό να βρεις ότι επιθυμείς.....

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: Teot στις 07/07/2017 12:29 μμ.

Ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα παιδες. Προχθες καβαλησα ενα 1050 του 2005 ενος παιδιου απο Αρτα και εχω παθει την πλακα μου! Τετοια γραμμικοτητα δε την περιμενα...(αν και ψιλοπειραγμενο). Πολυ ευκολοδηγητο...και αυτη η ροπη!!!

Re: Καλως σας βρηκα.  

  Από: mario στις 07/07/2017 1:06 μμ.

Te"Ευχαριστω πολυ για το καλωσορισμα παιδες. Προχθες καβαλησα ενα 1050 του 2005 ενος παιδιου απο Αρτα και εχω παθει την πλακα μου! Τετοια γραμμικοτητα δε την περιμενα...(αν και ψιλοπειραγμενο). Πολυ ευκολοδηγητο...και αυτη η ροπη!!! "

και για ταξίδι είναι και για χώμα είναι εργαλείο πασπαρτού....