Καλησπερα καλως σας βρηκα!

Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: Sotiris_Geo1 στις 25/08/2016 1:45 πμ.

Καλησπερα σας,
Ειμαι καινουριος στο φορουμ καθως αποφασισα να να αποκτησω και εγω μια αγγλιδα καλλονη.Εδω και εναν χρονο δεν εχω καθολου μοτοσυκλετα αλλα πλεον δεν μπορω να το παλεψω!Η μοτο που εχω φαει κολλημα ειναι η triumph sprint st.Γενικα εχω διαβασει εχω ψαξει αλλα δεν εχω βρει πολλα πραγματα για την συγκεκριμενη μοτο.Εαν καποιος μπορει να βοηθησει σχετικα με το τι να προσεξω και ποια ειναι τα πιο συνηθισμενα προβληματα τον ευχαριστω προκαταβολικα!Καλως σας βρηκα!

Re: Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: jou στις 25/08/2016 6:32 μμ.

Re: Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: voyager1970 στις 26/08/2016 11:27 πμ.


Καλορίζικη και καλοτάξιδη!

Περισσότερες πληροφορίες θα πάρεις διαβάζοντας στα τεχνικά θέματα του forum για τα όποια πιθανά προβλήματα της « Αγγλίδας» σου. Πάντα καλό είναι σε μεταχειρισμένη να την πας να την δει κάποιο εξειδικευμένο συνεργείο.

Re: Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: Sotiris_Geo στις 26/08/2016 11:55 πμ.

Ευχαριστώ πολύ αν και δεν την έχω αγοράσει ακόμη ελπίζω όμως να γίνει σύντομα η αγορα.έχω διαβάσει όλο το φόρουμ μεσα σε μια βδομάδα χαχαχα.Η μηχανή που έχω δει κάνει τα σέρβις της στον Σάκη τον Κόντη.Έχω διαβάσει τα καλύτερα γι αυτόν αλλά δεν είναι άτοπο να το πάω εκεί και καλά για να το ελέγξει;

Re: Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: Costas στις 30/08/2016 12:02 μμ.

Γειά σου Σωτήρη και καλώς ήρθες!

Κατόπιν συνενόησης μπορείς να το πας στο Σάκη. Τα τσεκάρει καλά.

Re: Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: Sotiris_Geo1 στις 30/08/2016 5:31 μμ.

Σε ευχαριστώ πολυ για την πληροφορία.Τον πηρα ηδη τελεφωνο και κου ειπε οτι την ξερει τη μηχανη οτι ειναι σαν καινουρια και ο ιδιοκτητης της ειναι νοικοκυρης.Γενικα τον πιστευω οποτε πλεον το σκεφτομαι πολυ σοβαρα να αποκτησω την Αγγλιδα επιτελους!!!Μιας και εχεις την ιδια μηχανη οπως ειδα στο αβαταρ εχεις να μου πεις κατι που να προσεξω μιας και την πεμπτη θα παω να τη δω απο κοντα?

Re: Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: Costas στις 31/08/2016 9:46 πμ.

Δεν έχω κάτι ιδιαίτερο να σου πω, στα 3 χρόνια που την έχω δεν έχει βγάλει κάτι. Το μόνο που μου έχει τύχει είναι οτι βουλώνουν τα σωληνακια του ντεπόζιτου που έχει για να φεύγουν τα νερά όταν βρέχει και στο τέλος πέφτουν νερά μέσα στη βενζίνη άμα την έχεις έξω στη βροχή. Αλλά πλέον το καθαρίζω μια δυο φορές το χρόνο και είναι εντάξει. Άμα την εχεις σε παρκιν πιθανώς να μην έχει ούτε αυτό.

Κατά τα άλλα εκτός από λάδια, το μόνο που άλλαξα ήταν οι αναρτήσεις και η ζελατίνα μπροστά, όχι οτι είχαν πρόβλημα απλά ήθελα να τα φέρω στα μέτρα μου. Γενικά να δεις αν κουμπώνεις καλά πάνω στη μηχανή και άμα σου αρέσει, από τη στιγμή που είναι σε καλή κατάσταση, πιστεύω οτι δε θα έχεις θέμα.

Ότι χρειαστείς εδώ είμαστε

Re: Καλησπερα καλως σας βρηκα!  

  Από: Sotiris_Geo στις 31/08/2016 12:51 μμ.

Σε ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.Να είσαι καλά.Λογικά σύντομα θα την αποκτήσω και θα ανεβάσω φωτογραφίες!