νεο μελος προσεχως

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: dio13 στις 12/04/2016 8:14 πμ.

Φοβερό εργαλέιο, με το καλό φίλε !!!

οι παραχωρήσεις που θα πρέπει να κάνεις να ξέρεις είναι, οτι σε ανοιχτό δρόμο μετα τα 120 θα τρως ξυλο απ τον αέρα αλλα αυτο μαλλον το ξέρεις, με συνεπιβάτη θα είσαστε μια χαρα, λιγο αγκαλιαστα, αν δεν έχετε αποσκευες και κάνετε χάλαρες βόλτες θα το ευχαριστηθείτε !!

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: popay στις 12/04/2016 8:17 πμ.

καλώς ηρθες!

το st 675 είναι σούπερ μηχανάκι, και εγώ αυτό θέλω να πάρω αλλά οι τιμές τους είναι υψηλές ακόμα.
για συνεπιβάτη είναι οκ, δεν είναι βέβαια πολυθρόνα αλλά στα βολταράκια σας δεν θα έχεις πρόβλημα.

με το καλό να το πάρεις και να γράψεις εντυπώσεις.

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: giannis1070 στις 12/04/2016 10:43 πμ.

Κυριάκος"
"


Πολύ όμορφο μηχάνημα!

Θα έχεις ένα θεματάκι με τον αέρα αλλά στην τελική γι αυτό δεν καβαλάμε? Για να μας χτυπάει ο αέρας τη μούρη!
Ασφαλώς και πρέπει να κάνεις κάποιους συμβιβασμούς, αλλά μια ζωή την έχουμε αδερφέ...

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: HelenKoR στις 12/04/2016 11:29 πμ.

Γεια σου Κυριακο και καλώς ορισες!
Πανέμορφο μηχανάκι! Έχεις δίκιο που το έχεις ερωτευτεί!
Όσο για τη θέση του συνεπιβάτη, ανάλογα τα κουραγια της γυναίκας σου. Ξέρω 65χρονες που ακόμα σκαρφαλώνουν στα supersports και ξέρω 30ρες που θέλουν πολυθροναρες για να κάτσουν. Μακάρι το εν λόγω μηχάνημα να σας βολεψει και να σας προσφέρει ευχάριστες εμπειρίες!

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: Costas στις 12/04/2016 1:50 μμ.

Εϊναι όντως ωραίο μηχανάκι. Μία φορά το έχω οδηγήσει και μου άρεσε η ροπή του για τα κυβικά του. Πολύ καλό εντός και εκτός πόλης. Και δεν έχουν ιδιαίτερες ζημιές στο ιστορικό τους. Θα το ευχαριστηθείς

Υ.Γ. Εϊμαι σίγουρος οτι οι περισσότεροι από αυτούς που έπεσαν και σου λένε διάφορα δεν το έχουν οδηγήσει καν, συνηθισμένο.

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: damgr στις 12/04/2016 9:36 μμ.

Μην το φοβασαι,ειναι πραγματικα το πιο βολικο naked της κατηγοριας του σε δικαβαλο...και την εχω οδηγησει ολη την κατηγορια.Τρως λιγο περισσοτερο αερα αν το εχεις εντελως γυμνο (χωρις μασκακι) αλλα πραγματικα αξιζει καθε ευρω.Θα εκπλαγεις πολυ ευχαριστα με την ροπη του στα χαμηλα και με τα φρενα του που ειναι πραγματικα απιστευτα.Το μονο που θα σ ελεγα να προσεξεις πριν το παρεις,ειναι να κοιταξεις τον αριθμο πλαισιου,μηπως παιζει ανακληση( και αν παιζει,αν εχουν αλλαχτει τα πηνια κτλπ).Ακομα και να σ βγαλει ομως,μην το φοβασαι...130 ευρω εχει για να ξαναγινουν σαν καινουρια.Μην το πρις στη γυναικα σ,αλλα στο μονοκαβαλο στα 400αρια θα πατας πολλα μηχανακια

Στάλθηκε από το XT1092 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: grgasteus στις 12/04/2016 10:41 μμ.

Το έχεις δοκιμάσει καθόλου; Θα σου πρότεινα να μην το δοκιμάσεις ούτε για αστείο...αν δεν παρατησες τους φίλους για γκόμενά άνετα τους παρατάς για αυτό το μηχανάκι....
Σε αυτούς που σου είπαν το μακρύ να τους το κοντινεις και σε αυτούς που σου είπαν κοντό τους να τους το μακρυνεις...
Απλά ΜΗΝ το δοκιμάσεις, γιατί, αν τελικά δεν το πάρεις ...ΘΑ ΤΟ ΜΕΤΑΝΟΙΩΣΕΙΣ
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: Costas στις 13/04/2016 12:04 μμ.

Καλοτάξιδη!

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: HelenKoR στις 13/04/2016 4 μμ.

Καλορίζικο και αγρατζούνιστο!
Καλές βόλτες να έχετε με τη μηχανή!



Όσο για τη βόλτα της Κυριακής, θα έχουμε μαζί μας τον Costas οπότε αναγκαστικά θα πηγαίνουμε σαν την περιφορά του επιταφιου
Οπότε αν έχεις χρόνο και όρεξη, ξέρεις που θα μας βρεις!

Παρόλα αυτά, σίγουρα θα κανονίσουμε και κάποιον άλλο καφέ στο άμεσο μέλλον!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: Costas στις 13/04/2016 5:43 μμ.

HelenKoR"
Όσο για τη βόλτα της Κυριακής, θα έχουμε μαζί μας τον Costas οπότε αναγκαστικά θα πηγαίνουμε σαν την περιφορά του επιταφιου
"


Είπε η Ελένη η οποία στην επιστροφή βρίσκει το πιο αλανιάρικο σκουτεράκι και το παίρνει από πίσω

Re: νεο μελος προσεχως  

  Από: HelenKoR στις 14/04/2016 9:34 πμ.

Costas"
HelenKoR"
Όσο για τη βόλτα της Κυριακής, θα έχουμε μαζί μας τον Costas οπότε αναγκαστικά θα πηγαίνουμε σαν την περιφορά του επιταφιου
"


Είπε η Ελένη η οποία στην επιστροφή βρίσκει το πιο αλανιάρικο σκουτεράκι και το παίρνει από πίσω "


Τί να κάνουμε ρε Κώστα, αφού είχε καλύτερα φώτα από τα μαμά του daytona

Κυριακο!!!!! Μην έρθεις μ'αυτο σε βόλτα ή καφέ. Θα το δει ο Κωστας και θα το ερωτευτεί. Θα φύγεις με ασημί sprint. Θα βρεθείς με δεύτερο triumph στο γκαράζ σου!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.