χαιρετω την παρεα.

χαιρετω την παρεα.  

  Από: ikarian στις 08/11/2012 8:48 μμ.

καλησπερα σε ολη την παρεα.ειμαι κατοχος εδω και 9 χρονια διαφορων μοντελων της bmw και αρκτετα ευχαριστημενος.
Τον τελευταιο καιρο εχω ερωτευτει το 800αρακι το tiger(xc).Πριν λιγο γυρισα απο την triumph και το περιεργαστικα και απο κοντα και μπορω να πω οτι τρελαθηκα ακομα πιο πολυ.ελπιζω να πουληθει συντομα(αν και δυσκολο λογω εποχης) η μοτοσικλετα μου και να γινω συντομα κατοχος του μικρου τιγρη και να σας γνωρισω και απο κοντα.

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: maddog στις 08/11/2012 8:53 μμ.

καλως ηρθες στην παρεα μας φιλε!!!!!!

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: tharis στις 08/11/2012 9:55 μμ.

Καλως ηρθες Δημητρη!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: lazos str στις 09/11/2012 12:36 πμ.

Καλώς ήρθες!με το καλο να το αποκτησεις και καλα χλμ!!!

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: shadow στις 09/11/2012 1:31 πμ.

με το καλο

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: ehetlaios στις 09/11/2012 9:07 πμ.

Καλως ηρθες Δημητρη.
Πως και αποφασισες να αλλαξεις εταιρεια?Συνηθως οι κατοχοι BMW δεν αλλαζουν εταιρεια
 Ανανεώθηκε στις 30 Απρ 2020 16:55, διορθώθηκε 1 φορά συνολικά.

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: HelenKoR στις 09/11/2012 10:10 πμ.

Καλές αγοραπωλησίες σου εύχομαι!
Καλώς όρισες!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: ikarian στις 09/11/2012 3:05 μμ.

Σας ευχαριστω ολους για το καλωσορισμα!
Φιλε Λαζαρε καλη η ερωτηση σου.Ολοι οι φιλοι μου αυτο με ρωτουν.πρωτα απο ολα αλλαζω καταρχην κατηγορια γιατι εκανα ανοιγμα στο νησι με δικια μου δουλεια και θα πρεπει να βρισκομαι αρκετο καιρο εκει.Το gt που εχω δεν ειναι καθουλου χρησιμο στους χωματοδρομους και τσιμεντοδρομους του νησιου.μονο με on-off επιβιωνεις εκει.
ημουν σχεδον σιγουρος οτι θα επαιρνα το 800αρι της bmw.για πρωτη φορα ομως ειπα να ξεκωλησει λιγο το μυαλο μου
απο την bmw και να κοιταξω και κατι αλλο.Ο μικρος τιγρης μου κινησε την περιεργια αρκετα οταν βγηκε και παντα ηταν στο μυαλο μου.Αυτο που με κερδισε ηταν η εμφανιση του και το μοτερ του που τα βρισκω πανεμορφα.Παντα μου αρεσαν τα πολυκυλινδρα μηχανακια και το tiger γεφυρωνει αυτο το χασμα με τον τρικυλινδρο κινητηρα του και τα τα πιο πολλα αλογα και με τον ηχο που βγαζει.δεν τα παω και πολυ καλα με τα δικυλινδρα.Για το μονο που ανυσηχω ειναι η αξιοπιστια της μηχανης.προσπαθω να διαβασω απο το φορουμ οσο μπορω περισσοτερες περιπτωσεις απο βλαβες και τετοια.ευχομαι αυτη η κινηση μου να μου βγει σε καλο.παντως πλεον δεν αλλαζω γνωμη με τπτ.τον εχω ερωτευτει τον μικρο τιγρη.Τον
ειδα σε χακί χθες και εχω χασει τον υπνο μου.

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: ehetlaios στις 09/11/2012 4:32 μμ.

21.000 χλμ χωρις κανενα απολυτως προβλημα Δημητρη,ουτε μηχανικο ουτε ηλεκτρικο ουτε τπτ

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: ikarian στις 09/11/2012 5:45 μμ.

Τετοια να ακουω Κωστα!!!με εφτιαξες τωρα!

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: johnygalan στις 09/11/2012 6:05 μμ.

Καλώς ήρθες φίλε Δημήτρη και με το καλό να αποκτήσεις το τιγράκι σου
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: TZANNSPY στις 09/11/2012 6:53 μμ.

Καλώς ήρθες και με το καλό να το πάρεις

Αυτό το χρώμα σ΄αρέσει και που το είδες;






υγ Άσχετο αλλά το 2013 BMW F800GS Kalamata Metallic μου αρέσει περισσότερο
Μπαμπά μην... Πέφτεις !!!

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: ikarian στις 09/11/2012 7:30 μμ.

Σπυρο ναι αυτο ειναι που ειδα.μην μου τα κανεις αυτα τωρα και δεν κοιμηθω για δευτερο βραδυ.οι γνωστοι μου λενε εχεις μηχανη 22500 ευρω και δεν μπορεις να κοιμηθεις για το τιγρακι?αλλα τι να τους λεω τωρα!απο κοντα βεβαια ειναι καλυτερο απ΄οτι στις φωτο το χρωμα αυτο.Το kalamata metalic του gs ειναι και αυτο τρομερο.και τα δυο αυτα χρωματα ειναι ασυνηθιστα σε μοτο.τον χακι τον τιγρη τον ειδα σε πολυ γνωστο μαγαζι της triumph στην οδο μιχαλακοπουλου(Πιερακος).

Re: χαιρετω την παρεα.  

  Από: TZANNSPY στις 09/11/2012 7:46 μμ.

Την Τρίτη ήμουν στον Πιερράκο στον Άλιμο για το service των 10.000 χλμ αλλά δεν το είχε σε αυτό το χρώμα... Και θα ήθελα να το δω από κοντά.
Μπαμπά μην... Πέφτεις !!!