Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!

Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: Bizzare στις 26/03/2012 10:26 πμ.

Χαιρετώ ολα τα παιδιά του Forum,

Είμαι ο Ηρακλής και έγινα κάτοχος ενός Τrimuph Daytona 650 τον γενάρη του 2011...
Δεν το χάρηκα και πολύ βέβαια μιας και τον Απρίλη του 2011 ένας ανεύθυνος οδηγός τζιπ βγήκε απο ενα παρκινκ super market με αποτέλεσμα να του καρφωθώ στην πόρτα μιας και δεν προλαβα ούτε φρένο να πατησω...το μηχανάκι έπαθε μεγάλη ζημιά μέχρι και σκελετό εκοψε...η ιστορία που σας λέω είναι ο λόγος που κατέληξα να γραφτω στο forum σας και θα σας εξηγησω το γιατι αμέσως...

Φέτος λοιπον αποφάσισα σε μία εντελώς ακυρη στιγμη να το φτιάξω μιας και παρόλο που ποτέ δεν μου άρεσαν τα ευρωπαϊκα μηχανάκια, το συγκεκριμένο το λάτρεψα... Έτσι λοιπόν σιγά σιγά και με παραγγελίες απο Αγγλία κατάφερα πριν 2 μήνες να το φέρω σε μία κατάσταση οπου το μηχανάκι κυκλοφορεί...

Το μόνο που μου χει μείνει ειναι να πάρω τα φανάρια και τα φέρινγκ τα μπροστινά...

Εχτές λοιπόν γυρνόντας το βράδυ σπίτι, στα φανάρια της Πέτρου Ράλλη και για τον λόγο οτι τα φανάρια μου πίανανε μόνο με 3 βιδες λόγω του ήτανε σπασμένα, απο τους κραδασμόυς λύθηκαν και μου πέσανε ευτυχως την ώρα που με επιασε κόκκινο φανάρι...
Προσπαθώντας λοιπόν να βρώ τρόπο να τα στηρίξω για να φτάσω σπίτι μου σταμάτησε μια κοπέλα με μηχανάκι και ευτυχώς είχε μαζί της δεματικά και έλυσα το πρόβλημά...

Η κοπέλα αυτή είναι η Ελένη (επίθετο δεν γνωρίζω) και για αυτό το λόγο θέλω μέσα απο το Forum σας , μιας και είναι και μέλος και εκείνη με ενημέρωσε για το Forum σας, να την ευχαριστήσω δημόσια γιατι διαφορετικά θα είχα κατασκηνώσει στα φανάρια της Πέτρου Ράλλη...

Σ ευχαριστώ λοιπόν Ελένη και καλώς σας βρήκα...
www.bizzarestickers.com
www.driftclub.gr

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: galileos στις 26/03/2012 12:14 μμ.

Αυτή είναι γνήσια αλληλεγγύη μοτοσυκλετιστή ... Μπράβο Ελένη!

Καλώς ήρθες Ηρακλή, καλά και ασφαλή χιλιόμετρα, χωρίς άλλα παρατράγουδα και πάντα με κράνος!!

Με το καλό να ολοκληρώσεις την μηχανή μου και να την ευχαριστηθείς
Ταξίδια χωρίς προορισμό ...

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: leonithastz στις 26/03/2012 12:55 μμ.

γεια σου Ηρακλή, καλώς ήρθες στην παρέα.
σύντομα να την κανείς όπως της αξίζει.
Ελένη μπράβο!
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: HelenKoR στις 26/03/2012 1:55 μμ.

Kαλώς όρισες Ηρακλή!

Όπως είδα εσένα και την μηχανή εχθές το βράδυ δεν θα έλεγα με τίποτα οτι είχατε τραβήξει τέτοιο ζόρι.
Εχεις κάνει πολύ καλή δουλειά με το Daytona και είμαι σίγουρη οτι με την πρώτη ευκαιρία θα ολοκληρώσεις τις εργασίες!
Το Daytona 600 (ένα μοντέλο πριν το δικό σου) είναι η πρώτη μου αγάπη και το θεωρώ ένα απο τα πιο όμορφα και αξιόλογα μηχανάκια των τελευταίων χρόνων.

Για να είμαι ειλικρινής, έτυχε να σε συνατήσω στην συμβολή δυο κεντρικότατων δρόμων και πριν σταματήσω είχα ελέγξει γύρω τριγύρω για ύποπτες παρουσίες. Όπως και να το κάνουμε οι καιροί είναι χαλεποί και είμαι μια κοπέλα μόνη...

Πάντως μου άρεσε που σε είδα με δερμάτινο μπουφάν και κράνος σε μια εποχή που το ακράνωτο έχει γίνει Must...

Χάρηκα που βοήθησα και εύχομαι να έχεις καλή συνέχεια.

Καλώς όρισες και πάλι!
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: Bizzare στις 26/03/2012 2:14 μμ.

Eυχαριστω παιδια για το καλωσορισμα!!!

Η αληθεια ειναι οτι δεν παω πουθενα χωρις μπουφαν και κρανος και αυτα ειναι που μου σωσανε και τη ζωη (ισως και κατι ακομα)....για την ακριβεια απλα σηκωθηκα και ξεσκονιστηκα απο το τρακαρισμα...ειναι θεωρω πολυ σημαντικο να προσεχουμε την ασφαλεια μας ειδικα σε ενα κοσμο που ολοι ειναι λαλημενοι και μονιμως αφηρημενοι λογω της εποχης...

Ακομα εξερευνω το forum αλλα συντομα θα ανεβασω φωτο στο αναλογω τοπικ...

Χαρηκα πολυ που μπηκα στην παρεα σας...

Υ.Γ. Ειμαι και εγω απο αυτους που παντα θα σταματησουν να βοηθησουν οποιονδηποτε και οπουδηποτε και πραγματικα χαιρομαι πολυ οταν βλεπω οτι υπαρχουν ακομα ανθρωποι που ενδιαφερονται και για τους αλλους εκτος απο την παρτη τους...

Καλη συνεχεια σε ολους και παντα ασφαλη χιλιομετρα ευχομαι!!!
www.bizzarestickers.com
www.driftclub.gr

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: slaine στις 26/03/2012 2:24 μμ.

Καλώς ήρθε φίλε! Με το καλό να ολοκληρώσεις και τη μηχανή σου!
Μπράβο και στην Ελένη.

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: PTiger800 στις 26/03/2012 4:59 μμ.

Καλώς ήρθες, πάντα όρθιος.

Ελένη, πάντα τέτοια.
Εύγε παίδες...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: PTiger800 στις 26/03/2012 5:02 μμ.

Α! Ελένη και πάντα τέτοια :

HelenKoR"πριν σταματήσω είχα ελέγξει γύρω τριγύρω για ύποπτες παρουσίες"


οι καιροί είναι περίεργοι, για αγόρια και κοπέλες...
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: johnygalan στις 26/03/2012 5:55 μμ.

Καλώς ήρθες φίλε μου
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: Γιωργος στις 26/03/2012 7:38 μμ.

Καλώς ήρθες φίλε στη παρέα μας.

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: nfot στις 26/03/2012 8:14 μμ.

Καλως ηρθες και με το καλο, να φτιαξεις την κουκλα σου, οπως ηταν.

Ελενη, εισαι μοναδικη !!!
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: HelenKoR στις 26/03/2012 8:19 μμ.

nf"Ελενη, εισαι μοναδικη !!!"


Να σαι καλά Νίκο! Νομίζω οτι έκανα ο,τι θα έκανε ο καθένας μας
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: krysta στις 26/03/2012 8:50 μμ.

Καλως ηρθες, με το καλο να φτιαξεις την μηχανη σου και καλα και ασφαλη χιλιομετρα να εχεις!
"diobo'...!"

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: nfot στις 26/03/2012 9:27 μμ.

HelenKoR"
nf"Ελενη, εισαι μοναδικη !!!"


Να σαι καλά Νίκο! Νομίζω οτι έκανα ο,τι θα έκανε ο καθένας μας "


στο οτι σταματησες να βοηθησεις. Αγνη μοτοσυκλετιστικη συμπεριφορα.

Αλλα να εχεις και Tire up μαζι σου; Δυο φορες
"You live more for five minutes, going fast on a bike, than other people do all of their life". -Marco Simoncelli R.I.P.

Re: Kαλησπέρα και απο εμένα!!!!  

  Από: kosniouto στις 26/03/2012 10:48 μμ.

Καλώς ήρθες φιλε κ από μένα!!!!!
Κ ένα μεγάλο μπράβο στην Ελένη!!!!
{N.F.L}NICE FAKING LIFE