Καλησπερα παιδες

Καλησπερα παιδες  

  Από: cojones στις 15/12/2011 11:14 μμ.

Για σας και χαρά σας λοιπόν από έναν καινούριο ακομα!
Με λένε Γιάννη είμαι 27 και κόβω βόλτες Αθήνα γενικότερα αλλά Εξάρχεια ειδικότερα.Χαίρομαι εκ των προτέρων για όλο το καλωσόρισμα και σας ευχαριστώ πολύ χεχε

Να μπω και στο θέμα γρήγορα..
Αύριο είμαι να πάω πρωί πρωί στην Triumph στο καλαμάκι στον Πιερρακο για να κλείσω το Tiger με χρηματοδότηση.Η ερώτηση μου είναι περισσότερο διευκρινιστική για το κατάστημα αυτό μιας και δεν έχω πρότερη εμπειρία ούτε καν ακουστικά!!

θα σας ήμουν ευγνώμων παιδιά για κάθε πληροφορία.
ευχαριστώ και πάλι για όλα


Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: leonithastz στις 15/12/2011 11:24 μμ.

φιλε καλος ηρθες με το καλο να το παραλαβεις το εργαλειο ,τωρα για το μαγαζι δεν ξερω να σου πω τιποτα παντως εσυ δες το μηχανακι αν ειναι καλο το μαγαζι τι εχει να κανει
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: cojones στις 15/12/2011 11:35 μμ.

leonithastz"φιλε καλος ηρθες με το καλο να το παραλαβεις το εργαλειο ,τωρα για το μαγαζι δεν ξερω να σου πω τιποτα παντως εσυ δες το μηχανακι αν ειναι καλο το μαγαζι τι εχει να κανει "


χμ ναι δεν το διευκρίνισα,καινούριο θα είναι του κουτιού!!σε ευχαριστώ πολύ πάντως

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: leonithastz στις 15/12/2011 11:46 μμ.

καλοταξιδο και παντα ορθιος
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: Montechristo στις 16/12/2011 8:47 πμ.

Από εκεί πήρα το δικό μου.

Γενικά καλές εντυπώσεις, είναι εξυπηρετικοί.
See these eyes so green I can stare for a thousand years
Colder than the moon
It's been so long.....
And I've been putting out fire With gasoline

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: georgevts στις 16/12/2011 9:04 πμ.

Άντε καλορίζικό και καλώς ήλθες!

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: dimchrist στις 16/12/2011 10:09 πμ.

Καλώς ήρθες!
Καλορίζικο και καλά χλμ.

Αφού το αγοράζεις καινούριο από επίσημο εξουσιοδοτημένο της eliofil μην αγχώνεσαι.

Triple Way

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: PTiger800 στις 16/12/2011 12:37 μμ.

Καλορίζικος και καλώς ήρθες.

Απ' ότι διάβασα έχουν και άτοκη χρηματοδότηση πλέον;
http://www.motograndprix.gr/content.aspx?id=9676
...metal under tension, begging you to touch and go...

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: cojones στις 16/12/2011 3:05 μμ.

ευχαριστώ πολύ άπαντες!
έγινε το πρώτο βήμα όλα τα χαρτιά έτοιμα και απλά περιμένουμε το οκ για να προχωρήσουμε.

το άτοκο πρόγραμμα είναι με 30% προκαταβολή.
έχουν και κάτι πρoσφορες στα 8990 1 tiger 850 abs,1 street triple.

Υ/Γ μιας και εδώ είμαστε στο Ελλαδισταν πάντα χρειάζεται μια ερώτηση για όλα!για αυτό είμαστε εξάλλου στα φόρουμ να βοηθάμε και να βοηθιόμαστε.

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: johnygalan στις 16/12/2011 5:46 μμ.

Καλώς ήρθες συνονόματε και καλορίζικο
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: mixalakis στις 16/12/2011 6:01 μμ.

Με κίνδυνο να χαρακτηριστώ κακός και γρινιάρης, δεν θα σου πω να μην το πάρεις από εκεί, θα σου πω όμως να προτιμήσεις να το πηγαίνεις αλλού για σέρβις.

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: TZANNSPY στις 16/12/2011 8:05 μμ.

Από τον Πιερράκο στην Λ. Καλαμακίου πήρα και εγώ το δικό μου.

Ο Πιερράκος είναι χρόνια στον χώρο (Πωλήσεις-Service-Αγώνες) και τον θεωρώ από τους πιο αξιόπιστους.

Έχω προηγούμενη, προ 15ετίας, καλή συνεργασία/εμπειρία στο Service της Yamaha.

Σχετικά με το Service της Triumph, δεν νομίζω να ασχολείται ο ίδιος προσωπικά, αλλά σίγουρα έχει την επίβλεψη, και όλα τα παιδιά/μαστόρια εκεί είναι πολύ ευγενικά και συνεργάσιμα.

Φυσικά - και ευτυχώς - ακόμα δεν έχει χρειαστεί για κάτι πολύ δύσκολο και πολύ ιδιότροπο η my Triumph...

Με το καλό να το παραλάβεις !!!

υ.γ. Αν αντιμετωπίσεις πρόβλημα έγκρισης με την Volkswagen Bank δύσκολα θα σου εγκρίνει άλλος όμιλος χρηματοδότηση.

Μπαμπά μην... Πέφτεις !!!

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: cojones στις 16/12/2011 9:23 μμ.

ευχαριστώ και τα υπόλοιπα παιδιά για το καλωσόρισμα.Πάντα όρθιοι να είμαστε όλοι

μου πέφτει αρκετά μακριά να πηγαίνω εκεί για το service ετσι και αλλιώς,οπότε με βλέπω να πηγαίνω προς πολύγωνο μεριά..

όσο για την έγκριση,λογικά δεν θα υπάρξει πρόβλημα όπως μου είπαν κ από το κατάστημα απλά πρέπει να περιμένουμε για να είμαστε σίγουροι.Βολεύει αρκετά προς το παρόν δεν θα θελα να μείνω με ένα μηχανακι..

Άντε να πάμε και καμιά βόλτα να σας γνωρίσω και από κοντά

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: HelenKoR στις 18/12/2011 12:06 μμ.

με το καλο να το παρεις και να το χαρεις!

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Καλησπερα παιδες  

  Από: leonithastz στις 18/12/2011 3:12 μμ.

cojones"

Άντε να πάμε και καμιά βόλτα να σας γνωρίσω και από κοντά "



βόλτα βόλτα βόλτα
[size=200:1w8ajxcf]μη σκας για ότι μπορείς να διορθώσεις και για ότι, δεν μπορείς να διορθώσεις