Ακόμα ένας

Ακόμα ένας  

  Από: spyro στις 09/06/2008 11:10 πμ.

Καλημέρα σε όλους,
ήρθε επιτέλους η στιγμή να παρουσιαστώ στην πρωινή αναφορά και εγώ
Είμαι πλέον και εγώ ένας εκστασιασμένος κάτοχος ενός Tiger 1050 χρώματος μαύρου, οπότε και επίσημα δηλώνω παρουσία αν και με κάποιους από εσάς έχω μιλήσει ήδη στο shoutbox.

Την Παρασκευή ήρθε το μωρό μου και πλέον η αρραβωνιαστικιά μου επιτέλους έδωσε πρόσωπο στην απειλή της . Σημειωτέων, ένας φίλος που παρήγγειλε πριν από ένα μήνα το καινούργιο το Hornet 600 και με κορόιδευε για την μελλοντική μου παράδοση (του είχαν υποσχεθεί το πολύ 3 εβδομάδες) ακόμα περιμένει

Και λίγα στοιχεία:
Σπύρος Σιάνος
Αθήνα, Κολωνός
ετών 34 (κάνα 5 χρόνια θα μου τα έδωσε η Παρασκευαστική εμπειρία της παράδοσης και η πρώτη βόλτα του Σάββατου οπότε η αίσθηση είναι 28-29 )

Πρώην κάτοχος:
> Gilera 125 RX μοντέλο 1988!!! ...... (σίγα μην ήμουν κάτοχος, ένας σαδιστής χρήστης χωρίς δίπλωμα ήμουν στο συγκεκριμένο αστέρι)
> DR 250 μοντέλο 1994 (όσα επέμεινε αυτή η μηχανή απο εμένα και τα αδέρφια μου δεν επέμεινε ο κόσμος όλος... Είλωτας )
> Dominator 600
> VStrom 650
και κανα 2 παπιά ενδιάμεσα

Σας χαιρετώ όλους και ιδιαίτερα τον Mixalakis από εδω μέσα, όπου μου καθησύχασε τις ανησυχίες πριν από λίγο καιρό περί αγοράς μιας Εγγλέζικης Μηχανής με αποτέλεσμα να μην κάνω καμιά βλακεία και αγοράσω το cbf 1000 που αρχικά σκεφτόμουν .

ΥΓ. Φώτο μπορεί να βάλω στην πορεία, αν και πιστεύω οτι πλέον το μαύρο το βλέπετε όλο και ποιο συχνά στους δρόμους.

Re: Ακόμα ένας  

  Από: Costas στις 09/06/2008 11:16 πμ.

Καλοτάξιδη Σπύρο!!Να σε δούμε και από κοντά

Re: Ακόμα ένας  

  Από: jimalex στις 09/06/2008 11:35 πμ.

Καλοριζικο καλοταξιδο spyrous απο μιχαλακοπουλου παρελαβες?
The Locksmith of the Forum.

Re: Ακόμα ένας  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 09/06/2008 2:34 μμ.

ΚΑΛΟΤΑΞΙΔΗ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ!

Re: Ακόμα ένας  

  Από: Sprinter στις 09/06/2008 2:52 μμ.

Φιλε καλω ήρθες.

Μετα από στρωματέξ, ότι και να πάρεις σουπερ σου φαίνεται Πόσο μάλλον ο ντίγρης.
[size=150:kwyu1eq0]Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε

Re: Ακόμα ένας  

  Από: HelenKoR στις 09/06/2008 4:05 μμ.

καλώς ηρθες για τα καλα στην παρέα μας !
καλορίζικη και καλοτάξιδη η κυρία σου !
πολλά και καλα χιλιόμετρα !

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Ακόμα ένας  

  Από: spyro στις 09/06/2008 5:23 μμ.

Ευχαριστώ πολύ παίδες, σίγουρα θα τα πουμε απο κοντά κάποια στιγμή

Sprinter"

Μετα από στρωματέξ, ότι και να πάρεις σουπερ σου φαίνεται "


Έτσι είναι, λίγη ελιτίστικη συμπεριφορά για να υποδηλώσουμε και τον πραγματικό Αγγλικό χαρακτήρα μας δεν έβλαψε ποτέ .....

Re: Ακόμα ένας  

  Από: icet στις 09/06/2008 11:19 μμ.

Καλώς ήρθες , καλοτάξιδο και καλά χιλιόμετρα να έχεις.

---biip biip---

Re: Ακόμα ένας  

  Από: chris34 στις 10/06/2008 7:26 πμ.

Kaloriziko kalotaxido kai kala myala me tetoio ergaleio!xexexe
Λευκος Τιγρης!!see you................