Να ΄μαι και γω!!!!!!

Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: xiskos στις 31/05/2008 5:15 μμ.

Ψαχνοντας λιγο περισσοτερο για το μηχανακι που γουσταρω σας εντοπισα και ΄γω.Νομιζατε οτι θα ξεφυγετε ε?Αν και δεν το χω παρει ακομα, αλλα ειναι σχεδον σιγουρο οτι αυτο το ασκημομουρικο street triple θα γινει δικο μου,ελπιζω να με δεχτηκε και ΄μενα...Χαιρετω τους παντες και ελπιζω να περασουμε καλα.

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: mixalakis στις 31/05/2008 5:53 μμ.

Καλωσήρθες και εσύ!

Το έχεις παραγγείλει;

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: HelenKoR στις 31/05/2008 6:11 μμ.

xiskos"Νομιζατε οτι θα ξεφυγετε ε?"

είμαστε διάσημοι για την γρηγοράδα μας και την καγκουρια μας αλλα μας απεδειξες οτι κι εσυ εισαι ενας απο εμας !


καλώς όρισες !
οταν με το καλο παρεις μηχανή σου εύχομαι να εχεις πολλά και καλά χιλιόμετρα !

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: xiskos στις 31/05/2008 9:58 μμ.

Μολις μιλησα με τον τοπικο αντιπροσωπο (Ηρακλειο Κρητης) και μου ειπε πως υπαρχει ενα ετοιμοπαραδοτο.Θα προσπαθησω να το κλεισω απο δευτερα μην τυχον και προλαβει αλλος γιατι εγω δεν ειμαι της υπομονης.Ειδικα οταν θα ξερω οτι περιμενω ενα τετοιο εργαλειο.....

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: Costas στις 01/06/2008 12:34 πμ.

Καλώς ήρθες!Να σαι σίγουρος οτι θα περάσουμε πολύ ωραία

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: Theophilos στις 01/06/2008 9:11 πμ.

Kalos hrthes k esy......
Elpizw apo Deytera na exeis apoktisei k esy ena apo ayta ta omorfa gourlomatika mwra pou kykloforoun edw k ekei!!!
Opoios fovatai,... menei spiti kai koimatai!!!...

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: Case στις 01/06/2008 9:45 μμ.



Άντε με το καλό να το δεχτείς.
Recipe for happiness.
1. Lean it.
2. Twist it.
3. Love it.
4. Repeat.

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 01/06/2008 10:19 μμ.

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: coot στις 02/06/2008 1:40 μμ.

να το πάρεις με κλειστά τα μάτια το street!!! είναι πανέμορφο! από extras μη βάλεις τίποτα ούτε το F έχω ένα φίλο από Σητεία ο οποίος έχει ρίξει απίστευτα extra επάνω με πολύ μικρότερο κόστος επειδή τα έφερνε από έξω και ξέρει τα πάντα αν θες να σου δώσω το τηλέφωνο του Μάνου είναι πολύ ευγενικο παληκάρι
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Re: Να ΄μαι και γω!!!!!!  

  Από: kakourgos στις 10/06/2008 12:36 μμ.

Τι έγινε ρε φίλε?? Το αγόρασες τελικά το εργαλείο??? Είμαι κ εγώ Ηράκλειο λόγο δουλειάς, κ από μερα σε μέρα περιμένω το Tiger 1050! (το περιμένω από τον αντιπρόσωπο από τα Χανιά!!). Αν τελικά ξεκαθαρίσουμε κ έχουμε μηχανάκια,, να κανονήσουμε καμιά βόλτα!!!!!!!!