Καλώς σας βρήκα...

Καλώς σας βρήκα...  

  Από: TigerSpy στις 24/04/2008 2:54 πμ.

Παιδιά γειά σας.
Είμαι ο Σπύρος και από προχθές ο χαζομπαμπάς ενός ολοκαίνουργιου κατάμαυρου Τίγρη ...
Προς το παρόν δεν έχω πολλά να πω διότι έχω χαζέψει από την υπερβολική ευτυχία. Περιττό να αναφέρω ότι ήμουν χρόνια "ερωτευμένος" με τη TDM και προσπαθούσα να βρω τρόπο για να την αγοράσω, μέχρι...
Μέχρι που ένα πρωί, εντελώς τυχαία, μπήκα σε ένα μαγαζί, με εξυπηρέτησαν άμεσα και άψογα, έκανα επιτόπου test ride και... Αυτά που ένιωσα δεν γράφονται σε τέτοια forum . Το ίδιο βράδυ "ξεσκόνισα" ότι βρήκα από περιοδικά άρθρα, reviews, forums κλπ. Το επόμενο πρωί το παράγγειλα και σε τρεις ημέρες το είχα στα χέρια μου . ΔΕΝ υπερβάλλω! Είμαι αλλού...
Και πάλι καλώς σας βρήκα.

Re: Καλώς σας βρήκα...  

  Από: mixalakis στις 24/04/2008 8:56 πμ.

Καλωσήρθες στην παρέα μας!

Και εγώ είχα έρωτα με το TDM παλιότερα, αλλά όταν ήρθε η ώρα να πάρω καινούργιο μηχανάκι υπήρχε το tiger!!

Re: Καλώς σας βρήκα...  

  Από: ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ στις 24/04/2008 9 πμ.


ΠΑΝΤΑ ΟΡΘΙΟΣ!

Re: Καλώς σας βρήκα...  

  Από: HelenKoR στις 24/04/2008 11:26 πμ.

καλώς όρισες !
καλές βόλτες εντός και εκτός forum

I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Καλώς σας βρήκα...  

  Από: Costas στις 24/04/2008 11:39 πμ.

Welcome !!

Re: Καλώς σας βρήκα...  

  Από: coot στις 24/04/2008 2:19 μμ.

TigerSpy"Παιδιά γειά σας.
Είμαι ο Σπύρος και από προχθές ο χαζομπαμπάς ενός ολοκαίνουργιου κατάμαυρου Τίγρη ...
Προς το παρόν δεν έχω πολλά να πω διότι έχω χαζέψει από την υπερβολική ευτυχία. Περιττό να αναφέρω ότι ήμουν χρόνια "ερωτευμένος" με τη TDM και προσπαθούσα να βρω τρόπο για να την αγοράσω, μέχρι...
Μέχρι που ένα πρωί, εντελώς τυχαία, μπήκα σε ένα μαγαζί, με εξυπηρέτησαν άμεσα και άψογα, έκανα επιτόπου test ride και... Αυτά που ένιωσα δεν γράφονται σε τέτοια forum . Το ίδιο βράδυ "ξεσκόνισα" ότι βρήκα από περιοδικά άρθρα, reviews, forums κλπ. Το επόμενο πρωί το παράγγειλα και σε τρεις ημέρες το είχα στα χέρια μου . ΔΕΝ υπερβάλλω! Είμαι αλλού...
Και πάλι καλώς σας βρήκα."

Καλωσήρθες Σπύρο! Το έχουν μάθει το κόλπο οι μάγκες της triumph το παίρνεις το κάνεις test ride επιτόπου και ξέρουν ότι δεν υπάρχει περίπτωση να θες να πάρεις κάτι άλλο! Όσο για το TDM απλά καμμία σχέση ένα μηχανάκι χωρίς πραγματικό χαρακτήρα, που το βλέπεις σε κάθε γωνία και που κάνει φοβερή φασαρία. Έλεoς πια με τα TDM.
Triumph rules !! Καλοτάξιδος ο Τίγρης σου και πάντα όρθιος!
[color=red:2cjktgro] Driving with my darling
faster than I should
Driving with my darling
Forever if we could

Ευχαριστώ...  

  Από: TigerSpy στις 25/04/2008 10:13 πμ.

Παιδιά, σας ευχαριστώ όλους για το καλοσώρισμα...

Είναι πραγματικά πολύ ωραίο να υπάρχει ένας "χώρος" για ανθρώπους με κοινά ενδιαφέροντα, σοβαρούς και έτοιμους να σε βοηθήσουν με τις γνώσεις και την εμπειρία τους σε θέματα που σε απασχολούν. Μετά από 5 ημέρες οδήγησης (στρωσίματος καλύτερα) έχω σίγουρα κάποιες απορίες - παρατηρήσεις. θα τις συζητήσουμε όμως σε λίγες ημέρες διότι σε δύο ώρες φεύγω για τις διακοπές του Πάσχα. Να ξέρετε ότι επειδή στην επαγγελματική μου ζωή ασχολούμαι με την γραφιστική και γενικότερα με το design, πιστεύω ότι θα μπορούσα να βοηθήσω σε διάφορα θέματα που θα βελτίωναν ή απλώς θα άλλαζαν την "εικόνα" της παρέας μας (λογότυπο, site, μπλουζάκια, αυτοκόλλητα κλπ.).

Καλά να περάσετε όλοι, καλά χιλιόμετρα και θα τα πούμε την επόμενη εβδομάδα...

Re: Καλώς σας βρήκα...  

  Από: HelenKoR στις 25/04/2008 11:20 πμ.

TigerSpy" Να ξέρετε ότι επειδή στην επαγγελματική μου ζωή ασχολούμαι με την γραφιστική και γενικότερα με το design, πιστεύω ότι θα μπορούσα να βοηθήσω σε διάφορα θέματα που θα βελτίωναν ή απλώς θα άλλαζαν την "εικόνα" της παρέας μας (λογότυπο, site, μπλουζάκια, αυτοκόλλητα κλπ.).
"




κοίτα αυτο το θεματακι που έχουμε ανοίξει :
http://www.mainstreet.gr/ForumTriumph/viewtopic.php?f=6&t=254

η βοήθειά σου , όπως και των υπολοίπων , ειναι πολύτιμη !
I'm a Supergirl, and Supergirls just ride.

Re: Καλώς σας βρήκα...  

  Από: icet στις 25/04/2008 11:30 πμ.

Welcome και από εμένα καλοτάξιδο και πάντα όρθιος
Εγώ είχα το TDM και το πούλησα για να πάρω τον Τίγρη, μόνο που ακόμη περιμένω να έρθει.
Το δικό σου είναι με ABS ή χωρίς ;

Καλό Πάσχα, καλή ανάσταση και καλά να περάσεις !
---biip biip---