χαιρετω σας!!!

χαιρετω σας!!!  

  Από: fotisz750 στις 18/09/2010 11:38 μμ.

γεια σας παιδια! ειμαι καινουριος και αλλοθρυσκος(kawasakias)! το λοιπον! εχω z750 09 και μαρεσει αλλα δεν με τρελαινει!ειμαι σχετικα μικροσωμος και το βαρος του με ενοχλει καπως + φρενα και αναρτησεις.μου αρεσει ομως παρα παρα παρα πολυ εμφανισιακα και το θεωρω δυνατο και αξιοπιστο μηχανακι.σκεφτομαι για τους παραπανω ομως λογους(τα αρνητικα) να το αλλαξω και να παρω το τριπλ r ! δεν εχω εξοικειωθει πληρως με τη μουτσουνα του αλλα το βρισκω χαριτωμενο.μου αρεσει επειδη ειναι ελαφρυ και εχει καλο στησιμο.κυριως πολη ααλα και κανα μικρο ταξιδακι.μου αρεσουν βεβαια ολα τα γυμνα εμφανισιακα και κυριως τα 1000 (z,fz1,cb1000r)αλλα νομιζω οτι το τριπλ ειναι η χρυση τομη!!! τι λετε?



υσ: ο bekris με ξερει και απο ..... διπλα ακομα να αποφασισω!
υσ 2:οι απαντησεις του τυπου οδηγησε τα και οποιο σου κανει κλικ δεν θα με βοηθησουν...

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: makis30 στις 19/09/2010 12:12 πμ.

καλως ηρθες.

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: johnygalan στις 19/09/2010 4:39 μμ.

" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: tharis στις 19/09/2010 6:41 μμ.

Καλως ηρθες Φωτη !

Τα φρενα και τις αναρτησεις για την πολη τα θελεις ? Εγω το λυπαμαι να το κυκλοφορω εντος ..
Πανω σε τι θελεις να σου πουμε τη γνωμη μας ? Το Street ειναι πολυ καλο και μηχανακι και θα το ευχαριστηθεις σε καθε στροφη. Αν το θελεις για το ματι, παλι καλο ειναι .. !!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: fotisz750 στις 19/09/2010 7:48 μμ.

θελω ενα μηχανακι δυνατο, ΕΥΕΛΥΚΤΟ ,με καλα φρενα αναρτησεις και πλαισιο που δεν προκειτε να με προδωσουν ποτε(για γυμνο παντα) σε καμια στροφη οσο και να το πιεσω!!! δεν θελω δηλ εντονες στρελωσεις και ταλαντωσεις...

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: denthnpalevw στις 19/09/2010 9:10 μμ.

αν καποιος σε προδωσει θα ναι ο εαυτος σου κ οι ικανοτητες σου, δυσκολο να ναι το μηχανακι....
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: fotisz750 στις 19/09/2010 9:56 μμ.

δεν διαφωνω σε αυτο που λες καθολου! ειδικα στο ΔΥΣΚΟΛΟ που ειπες .ε αυτο το δυσκολο ομως θελω να το ελαχιστοποιησω
οσο μπορω! και πιστεψε τα φρενα που εχει το z σε συνδιασμο με το βαρος του δεν σε ικανοποιουν... ειδικα μετα απο αρκετη ωρα οδηγησης!!!

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: denthnpalevw στις 20/09/2010 3:49 πμ.

μαζι σου.....
παρ'το τοτε και μετα μιλαμε ξανα......
Δεν έχω υπογραφή.......

http://betform.blogspot.com/

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: chris34 στις 20/09/2010 9:12 πμ.

Καλως ηρθες φιλε μου!!!
Λευκος Τιγρης!!see you................

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: ATN PANOS στις 20/09/2010 4:14 μμ.

fotisz750"θελω ενα μηχανακι δυνατο, ΕΥΕΛΥΚΤΟ ,με καλα φρενα αναρτησεις και πλαισιο που δεν προκειτε να με προδωσουν ποτε(για γυμνο παντα) σε καμια στροφη οσο και να το πιεσω!!! δεν θελω δηλ εντονες στρελωσεις και ταλαντωσεις..."


και το απλο, και το r θα σε καλυψουν και με το παραπανω σε αυτα που ζητας.
επισης και σε αλλα πολλα που θα σε βαλει να ανακαλυψεις το μηχανακι!

καλως ορισες στην παρεα μας
http://www.atn-forever.com

4 wheels move the body, 2 wheels move the soul.

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: Γιωργος στις 20/09/2010 6:48 μμ.

Καλώς ήρθες στη παρέα μας.
Πιστεύω πως η επιλογή του μικρού τριπλε είναι πάρα πολύ καλή, Εχω αρκετούς πελάτες που έκαναν αυτή τη μετάβαση ,στην αρχή με αμφιβολίες σαν τις δικές σου αλλά όταν τα περπάτησαν και εξοικοιώθηκαν με το τρικύλινδρο, τότε τους πέρασαν όλες.(Και στην πορεία ερωτεύτηκαν και τα διπλά φανάρια)
Καλά να περνάς

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: grgasteus στις 20/09/2010 8:57 μμ.

καλώς όρισες,
σκέψου οτι ο προλαλύσαντας (ΑΤΝ Πάνος ο μέγιστος, ο τεράστιος κλπ κλπ) το πήρε, το πούλησε, το ξαναπήρε και το ξαναπούλησε το ματαξαναπήρε και έτσι για . . .. . . . . . . . αλλαγή το έβαψε
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: bonnie στις 20/09/2010 9:35 μμ.

καλως ηρθες!
δεν υπαρχει περιπτωση να μην σ αρεσει αυτο το μηχανακι.. στανταρ!!

οτι κ αν επιλεξεις... καλοταξιδος να σαι!!
στριβω, αρα υπαρχω...

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: grgasteus στις 21/09/2010 9:39 πμ.

bonnie"καλως ηρθες!
δεν υπαρχει περιπτωση να μην σ αρεσει αυτο το μηχανακι.. στανταρ!!

οτι κ αν επιλεξεις... καλοταξιδος να σαι!!"


...οτι και αν επιλέξεις, σε βλέπω να το μετανοιώνεις και να γυρνάς πάλι εδώ και να έχεις χάσει και λεφτά . . . εδώ σου μιλάει η εμπειρία.
+675 στη bonnie
..κοίτα...δεν το έχω πάρει ακόμα, αλλά...

Re: χαιρετω σας!!!  

  Από: fotisz750 στις 21/09/2010 9:27 μμ.

σας ρωταω γιατι πολλα ατομα που ρωταω μου λενε ωραιο μηχανακι κτλ αλλα αμα εχεις θαρρος να παρεις εγγλεζικο παρτο(εννοουσαν περι αξιοπιστιας κτλ)!!!