Login

Πινακας βοηθειας

Εδώ μπορείτε να βρείτε χρήσιμες απαντήσεις για ερωτήσεις που μπορεί να έχετε σχετικά με το Forum Triumph Hellas.

Εάν δε βρίσκετε απάντηση στους παρακάτω συνδέσμους μπορείτε να στείλετε ένα προσωπικό μήνυμα στο διαχειριστή.

Βοήθεια

Honda Crossmapa

Συζητάμε τα πάντα για όλα τα μοντέλα των εταιριών.

Συντονιστής: dimchrist

Κανόνες Δ. Συζήτησης
    Γράφουμε με Ελληνικά και όχι greeklish,εκτός αν υπάρχει κάποιος λόγος.Έτσι διευκολύνουμε τους υπόλοιπους να διαβάζουν τα post μας.Επίσης καλό είναι να γράφουμε με μικρά γιατί τα κεφαλαία είναι σαν να φωνάζουμε.

Re: Honda Crossmapa

Δημοσίευσηαπό chris.r675 » 18 Απρ 2011, 23:01

τα quote μπορει να τα μπερδεψα λιγο αλλα τα διαβασα ολα τα ποστ,εγω απο τα ποστ που διαβασα
δεν καταλαβα κατι αρρωστο,ασε να κρινω εγω με ποιον εχω να κανω,δεν θελω να κρινω κανενα
απο τους δυο,απλα λεω οτι αυτη ηενταση δεν οφελει σε κατι!για το crossmapa της honda!eleos!
ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΧΤΙΖΟΥΝ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΟΙΟΣ ΣΤΕΝΕΥΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΑΡΙΟ
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΕΙ!
Άβαταρ μέλους
chris.r675
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: street triple r
Όνομα: χρηστος

Δημοσίευσηαπό Sprinter » 18 Απρ 2011, 23:06

chris.r675 έγραψε:τα quote μπορει να τα μπερδεψα λιγο αλλα τα διαβασα ολα τα ποστ,εγω απο τα ποστ που διαβασα
δεν καταλαβα κατι αρρωστο,ασε να κρινω εγω με ποιον εχω να κανω,δεν θελω να κρινω κανενα
απο τους δυο,απλα λεω οτι αυτη ηενταση δεν οφελει σε κατι!για το crossmapa της honda!eleos!

καλά, θα μάθεις και εσύ όταν μεγαλώσεις λίγο εδώ μέσα. Πρός το παρόν λέγε λιγότερα και διάβαζε περισσότερα θα ήταν η συμβουλή μου :thinking:
Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Σήμερα φταίνε τα χιτώνια για τα πιστόνια. Αύριο βλέπουμε
Άβαταρ μέλους
Sprinter
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: ST 1050 '06 μπλέ (όχι σαν το μελιτζανί του φωτογράφου)
Όνομα: Νίκος

Δημοσίευσηαπό chris.r675 » 18 Απρ 2011, 23:18

τι να διαβασω για τα ληγμενα ,για το αν πινει καφε ο πολυμηχανος και ποιος εφαγε την γκομενα του αλλου!
ενα φορουμ μοτοσυκλετας ειναι,χανεσαι να διαβαζεις θεματα 10 σελιδα και οι μισες ειναι για ακυρα θεματα
με το αρχικο,πρεπει να ψαξεις ωρες για να βρεις αυτο που θες,δεν εχω ξανασυναντησει τοσο ανουσια διφωνια!
ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΧΤΙΖΟΥΝ ΦΥΛΑΚΕΣ ΚΑΙ Ο ΚΛΟΙΟΣ ΣΤΕΝΕΥΕΙ Ο ΝΟΥΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΤΑΡΙΟ
ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΔΡΑΠΕΤΕΥΕΙ!
Άβαταρ μέλους
chris.r675
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: street triple r
Όνομα: χρηστος

Δημοσίευσηαπό Sprinter » 18 Απρ 2011, 23:35

chris.r675 έγραψε:τι να διαβασω για τα ληγμενα ,για το αν πινει καφε ο πολυμηχανος και ποιος εφαγε την γκομενα του αλλου!
ενα φορουμ μοτοσυκλετας ειναι,χανεσαι να διαβαζεις θεματα 10 σελιδα και οι μισες ειναι για ακυρα θεματα
με το αρχικο,πρεπει να ψαξεις ωρες για να βρεις αυτο που θες,δεν εχω ξανασυναντησει τοσο ανουσια διφωνια!

μη τα λές σε μένα. Κάθε φόρουμ έχει εναν εξυπνάκια που τρολλάρει για να το πηδάει. Στη συγκεκριμένη μιλάμε για περίπτωση που επιμένει για χρόνια τώρα. Αστο. Εκτός κι αν επιμενεις να το πηδήξεις το θέμα και εσύ.
Να βάλω Amsoil στη φρέζα η κάτι με μικρότερο shear strength αλλά υψηλότερο film strength και καλύτερες απορυπαντικές ιδιότητες? Ε? Τι λέτε? Για το χορτοκοπτικό τι συνιστάται?

Άβαταρ μέλους
Sprinter
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό bonnie » 19 Απρ 2011, 00:55

εμενα παντως, μ αρεσει να σας διαβαζω ρε... :happyface: :happyface:
εκει πανω που λετε κατι για DCT κ τετοια που δεν σκαμπαζω, ξεκινατε μετα να τρωγεστε, κ ειστε σαν τους μπαρμπαδες του μαπετ σοου, που καθονται ψηλα στο θεωρειο κ λενε τα δικα τους! :rotfl: :rotfl:

παντως, οτι κ να λετε, αυτο το ρημαδι, εκτος απο ασχημο, πρεπει να ειναι κ τρομερα αδιαφορο, μετριο κ μαζικο μηχανακι...
tdm φαση... μπορει να μην εχω προσωπικοτητα κ να μην ειμαι κατι ιδιαιτερο, αλλα κανω πολλα κ διαφορα, δεν πολυχαλαω, προτιμησε με γιατι ειμαι honda, εχω μεταπωληση, κ θα κανω κ καλη διαφημιση...

ευχαριστω... δεν μου κανει κουκου για κανενα λογο... :hand

πιθανως ομως, θα κανει σε αρκετους... :frrr:
στριβω, αρα υπαρχω... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bonnie
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph thruxton black racer

Δημοσίευσηαπό guraki » 19 Απρ 2011, 10:47

Εχει δικιο ο Sprinter...Εκει που λεμε για την αηδια και την εμετικη προσεγγιση στον ορο μοτοσυκλετα απο την χοντα, μας ανεφερε για τα πιστονια μας...χαχαχαχα
guraki
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Tiger 1050... το μαυρο, το κακο!!!

Δημοσίευσηαπό redfoot » 19 Απρ 2011, 12:09

Sprinter έγραψε:
chris.r675 έγραψε:τι να διαβασω για τα ληγμενα ,για το αν πινει καφε ο πολυμηχανος και ποιος εφαγε την γκομενα του αλλου!

μη τα λές σε μένα. Κάθε φόρουμ έχει εναν εξυπνάκια που τρολλάρει για να το πηδάει. Στη συγκεκριμένη μιλάμε για περίπτωση που επιμένει για χρόνια τώρα. Αστο. Εκτός κι αν επιμενεις να το πηδήξεις το θέμα και εσύ.

στο πηδημα χρειαζονται 2 (τουλαχιστον ;) ) if you know what i mean :frrr:
the road is made clear when viewed from above..
Άβαταρ μέλους
redfoot
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Speed triple
Όνομα: Xristos

Δημοσίευσηαπό Sprinter » 19 Απρ 2011, 12:36

redfoot έγραψε:
Sprinter έγραψε:

στο πηδημα χρειαζονται 2 (τουλαχιστον ;) ) if you know what i mean :frrr:

Για πε, για πε

Άβαταρ μέλους
Sprinter
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό bonnie » 19 Απρ 2011, 12:38

Sprinter έγραψε:
redfoot έγραψε:στο πηδημα χρειαζονται 2 (τουλαχιστον ;) ) if you know what i mean :frrr:

Για πε, για πε

τοσα χρονια δεν το ξερες ωρε? :happyface:
κατι εκανες λαθος μαλλον ε?
στριβω, αρα υπαρχω... Εικόνα
Άβαταρ μέλους
bonnie
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: triumph thruxton black racer

Δημοσίευσηαπό Sprinter » 19 Απρ 2011, 12:42

Κάτσε να ξανακάνω μια δοκιμή να σου πω

Άβαταρ μέλους
Sprinter
Εγγεγραμένος χρήστης

Δημοσίευσηαπό galileos » 19 Απρ 2011, 14:10

Περίμενε λίγες ημέρες το Μ. Σάββατο πλησιάζει!
Αξία δεν δίνω στη μηχανή ... μόνο στον οδηγό !!!
Άβαταρ μέλους
galileos
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: Triumph Tiger SE

Δημοσίευσηαπό johnygalan » 19 Απρ 2011, 15:04

:rotfl: :rotfl: :rotfl:
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"
Άβαταρ μέλους
johnygalan
Εγγεγραμένος χρήστης

Μοτοσυκλέτα: TRIUMPH TIGER 1050 - YAMAHA YBR

Advertisement
ΠροηγούμενηΕπόμενο

• Similar topics
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Συγγραφέας

Επιστροφή στο Ευρετήριο Δ. Συζήτησης

Επιστροφή στο Σχόλια - Παρατηρήσεις - Πληροφορίες (Όλα τα μοντέλα)

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες