αξιοπιστια triumph

αξιοπιστια triumph  

  Από: devil... στις 31/12/2010 12:38 μμ.

Για χαρα παιδια ανοιγω αυτο το θεμα περι αξιοπιστιας ...βασικα street triple..εχω ακουσει παρα πολυ καλα λογια και μου αρεσει παρα πολυ..και ψηνομαι εδω και καιρο να το παρω..φυσικα ξερω οτι εχει ξαναγραφτει κατι παρομιο σαν θεμα..διαβασα αρκετα.. αλλα με χαλαρωσαν και αλλα με τσιτωσαν..βασικα να πω και για την χρηση που θα κανω...βασικα σαν καθημερινο μεσο εδω αθηνα και 2 φορες τη βδομαδα ενα ταξιδακι λουτρακι..σας τα λεω αυτα γιατι οπως καταλαβαινετε θα γραψω χιλιομετρα αρκετα..και θελω να ειναι αξιοπιστο ...οσο φυσικα μπορει..δεν ζηταω τρελα πραγματα τα αναλωσημα φυσικα οκ θα τα αλαζω..αλλα εδω ειναι το μεγαλο μου ερωτημα..διαβασα κατι προβληματα σε διαφορα θεματα ..οπως πιστονια..ανορθωτες..και διαφορα..δεν θελω να δωσω ενα σκαζμο λεφτα και μετα να τρεχω ..η καρδια μου λεει triumph..αλλα οι εποχες και η τσεπη ..αλλα..παιδια τα φωτα σας..και sorry που ανοιξα νεο θεμα...

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: Cpt. Haddock στις 31/12/2010 12:41 μμ.

devil..."[...]βασικα σαν καθημερινο μεσο εδω αθηνα [...]"


Παρε ενα σκουτερ. Ειναι κριμα να χαλατε ωραια μηχανακια σε ανουσια χιλιομετρα
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: devil... στις 31/12/2010 12:49 μμ.

εχεις απολυτο δικιο φιλε μου...εχω ενα skooter 150ari..για εδω μεσα αλλα πολυ σκοτωστρα ρε φιλε μου αυτα τα μηχανακια ασε που δεν τα γουσταρω καθολου..νιωθω σαν τον τζον τζον..

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: Cpt. Haddock στις 31/12/2010 1:04 μμ.

Αφου εχεις το σκουτερ, μια χαρα. Κρατα το για την καθημερνινη χρηση και έχε το τριπλ για βραδυνες εξοδους και βόλτες
"...all I ask is a tall ship and a star to steer her by..."

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: johnygalan στις 31/12/2010 2:09 μμ.

Cpt. Haddock"Αφου εχεις το σκουτερ, μια χαρα. Κρατα το για την καθημερνινη χρηση και έχε το τριπλ για βραδυνες εξοδους και βόλτες "

+1050
" Ω ΞΕΙΝ, ΑΓΓΕΛΕΙΝ ΛΑΚΕΔΑΙΜΟΝΙΟΙΣ ΟΤΙ ΤΗΔΕ ΚΕΙΜΕΘΑ ΤΟΙΣ ΚΕΙΝΩΝ ΡΗΜΑΣΙ ΠΕΙΘΟΜΕΝΟΙ"

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: vagtyrp στις 31/12/2010 2:39 μμ.

johnygalan"
Cpt. Haddock"Αφου εχεις το σκουτερ, μια χαρα. Κρατα το για την καθημερνινη χρηση και έχε το τριπλ για βραδυνες εξοδους και βόλτες "

+1050 "


+1050!!!!!!!!!!

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: tharis στις 31/12/2010 4:55 μμ.

Τα πιστονια αφορουν αλλο μηχανακι και ανορθωτης εχει βγει καινουργιος οποτε αν παρεις 2011 μοντελο φανταζομαι οτι θα τον φοραει (αν οχι, σε περιπτωση που συμβει κατι αλλαζεται στην εγγυηση και τελειωνεις). Νομιζω δεν εχει ακουστει κατι για το μοτερ που ειναι φοβερο!! Αλλωστε δε βγηκε τυχαιο το πιο αξιοπιστο μηχανακι απο το MCN..

Για να το χωσεις στην κινηση δεν ειναι, οχι γτ θα εχει προβλημα, αλλα γτ θα το λυπασαι και γτ δε συμφερει κι ολας. Αφου εχεις scooter δε το συζηταμε.. !! Στις βολτες σου και στα Μεγαρα θα χαρεις το οσο δεν παει !!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: triplelover στις 31/12/2010 8:50 μμ.

πραγματικα φιλε μου θα το χαρεις οσο δεν φανταζεσαι , τοσο σε δρομο οσο και πιστουλα ( αν και δεν εχω μπει αλλα φαναζομαι αν κρινω απο τις δυνατοτητες του στον δρομο ) . Μιλαμε για κινητηρα ερωτα απο ηχο , αποδοση και παναλαφρο μηχανακι . Τωρα απο εμφανιση αυτο ειναι υποκειμενικο . Για μενα με κλειστα τα ματια . Αν και το εχω λιγο καιρο το μωρο , so far so good .

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: devil... στις 31/12/2010 10:57 μμ.

παιδια ευχαριστω που με βοηθατε..φιλε tharis δεν το βλεπω για new μαλλον για 2 χερι το βλεπω..τι να κανω ..μακαρι να τα ειχα για new...αλλα πιστευω οτι θα το παρω σε καλη κατασταση ..γιατι θα το ψαξω και φυσικα δεν βιαζομαι ωσται να παρω το πρωτο που θα δω..ευχαριστω παιδια και καλη χρονια σε ολους...

Re: αξιοπιστια triumph  

  Από: tharis στις 31/12/2010 11:17 μμ.

Εγω ειμαι υπερ του μεταχειρισμενου εφ οσων βρεις αυτο που σου αρεσει!! Ειδικα αν δε σε ενδιαφερει το R υπαρχουν αρκετες ευκαιριες και μπορεις να γλυτωσεις 1- 2 χιλιαρικακια σε "ολοκαινουργια" μηχνακια!!
. Εμπειρία είναι αυτό που κερδίζεις, όταν δεν κερδίζεις αυτό που θες ..